Ultra X 125 - 2 Stage Race - England 2020

Leaderboard
Bib Name Time Group Last Location
1 Mark Darbyshire Male 12:31:09 40-49 MALE Finish
2 Dave Phillips Male 13:25:42 40-49 MALE Finish
3 Mark Peart Male 13:50:20 30-39 MALE Finish
4 Max Rusby Male 13:50:32 18-29 MALE Finish
5 Thomas De lotbiniere Male 13:55:09 18-29 MALE Finish
6 Andrew Brodziak Male 14:12:10 40-49 MALE Finish
7 Katie Sloane Female 15:22:53 30-39 FEMALE Finish
8 Jacob Gardner Male 15:31:36 30-39 MALE Finish
9 Rob Cope Male 15:41:49 30-39 MALE Finish
10 Ian Morgan Male 15:56:35 50+ MALE Finish
11 Matthew Leather Male 16:00:12 30-39 MALE Finish
12 Marta Vigano Female 16:26:41 18-29 FEMALE Finish
13 Matthew Hampson Male 16:53:36 30-39 MALE Finish
14 Conor Deering Male 17:20:02 30-39 MALE Finish
15 Chris Dowling Male 17:38:36 40-49 MALE Finish
16 Jakub Siek Male 17:42:03 30-39 MALE Finish
17 Keith Lamb Male 17:42:54 40-49 MALE Finish
18 Jonathan Arana-Morton Male 18:44:24 40-49 MALE Finish
19 Guy Carpenter Male 18:45:22 18-29 FEMALE Finish
20 David Kirk Male 18:45:53 30-39 MALE Finish
21 Ben Wakefield Male 18:59:21 18-29 FEMALE Finish
22 Tess Elias Female 19:02:34 30-39 FEMALE Finish
23 Lewis Robling Male 19:40:28 18-29 MALE Finish
24 Thakeni Marston-Brown Female 19:57:30 18-29 FEMALE Finish
25 Marcus Marsden Male 20:07:45 30-39 MALE Finish
26 Duncan Murray Male 20:24:22 30-39 MALE Finish
27 Milo Mackin Male 20:57:30 18-29 MALE Finish
28 Fiona Martin Female 21:27:15 30-39 FEMALE Finish
29 Jessica Parnwell Female 21:32:47 18-29 FEMALE Finish
30 Frances Owen Female 21:32:48 18-29 FEMALE Finish
31 Heather Statham Female 21:32:48 18-29 FEMALE Finish
32 James Peters Male 21:55:51 40-49 MALE Finish
33 Neil Bradshaw Male 22:18:08 50+ MALE Finish
34 James Cooke Male 23:22:25 30-39 MALE Finish
35 Alan Johnson Male 23:24:26 40-49 MALE Finish
36 Ryan Watt Male 23:24:27 40-49 MALE Finish
37 Jonathan Heaney Male 24:54:30 18-29 MALE Finish
38 Katherine Holdstock Female 25:23:50 30-39 FEMALE Finish
39 Anna Crowther Female 25:26:13 30-39 FEMALE Finish
40 Anna Davison Female 26:06:20 30-39 FEMALE Finish
41 Alexandra Krause Female 26:19:50 18-29 FEMALE Finish
42 Mira Boyce Retired 04:59:05 30-39 MALE Checkpoint 2
43 Anna Harding Retired 05:23:14 30-39 FEMALE Checkpoint 5
44 Simbarashe Mugomba Retired 09:05:26 30-39 MALE Checkpoint 5
45 Gary House Retired 09:22:17 30-39 MALE Finish Day 1
46 Jamie Maker Retired 10:19:40 40-49 MALE Finish Day 1
47 Olga Stignii Retired 10:56:56 30-39 FEMALE Start
48 Jason Harrison Retired 11:46:34 40-49 MALE Finish Day 1
49 Gavin Fletcher Retired 12:21:59 40-49 MALE Finish Day 1
50 David Sculthorpe Retired 12:23:46 18-29 MALE Finish Day 1
51 Helen Moss Retired 13:40:28 30-39 FEMALE Finish Day 1
52 Rebeca Ehrnrooth Retired 13:57:43 40-49 FEMALE Finish Day 1
53 Bradley Welch Retired 15:19:38 18-29 MALE None
54 Paul Dickens Retired 15:20:46 50+ MALE Checkpoint 4 (D2)
55 Kat Casey Retired 17:58:35 30-39 FEMALE Finish Day 1