Ultra Great Britain 2018

Leaderboard
Bib Name Time Group Last Location
1 Robert Fernie Full 00:00:00 Finish
2 Daniel Curtis Full 00:00:00 Finish
3 Steven McAllister Full 00:00:00 Finish
4 Martino Corneillie Full 00:00:00 Finish
5 Shane McMahon Full 00:00:00 Finish
6 Gareth Boyd Full 00:00:00 Finish
7 Richard James Full 00:00:00 Finish
8 Jonny Bromilow Full 00:00:00 Finish
9 James Slaughter Full 00:00:00 Finish
10 Kristian Dela Cour Full 00:00:00 Finish
11 Deborah Allum Full 00:00:00 Finish
12 Christopher Kay Full 00:00:00 Finish
13 Scott Cardwell Full 00:00:00 Finish
14 Jonathan Millar Full 00:00:00 Finish
15 Nicola Bruce Full 00:00:00 Finish
16 Becky Wightman Full 00:00:00 Finish
17 Antony Sedman Full 00:00:00 Finish
18 Marek Vis Full 00:00:00 Finish
19 Louise Tidbury Full 00:00:00 Finish
20 Paul Pickford Full 00:00:00 Finish
21 Kurt Peeters Full 00:00:00 Finish
22 Peter Murray Full 00:00:00 Finish
23 Jonathan Ward Full 00:00:00 Finish
24 Norman Neilson Full 00:00:00 Finish
25 Thomas Steenberg Full 00:00:00 Finish
26 Jose Sanchez-Cervi Full 00:00:00 Finish
27 Ian Harrison Full 00:00:00 Finish
28 Gary Tompsett Full 00:00:00 Finish
29 Dan Howard Full 00:00:00 Finish
30 Anne Marie Lord Full 00:00:00 Finish
31 Martin Bell Full 00:00:00 Finish
32 Max Newton Full 00:00:00 Finish
33 Benny Keuppens Full 00:00:00 Finish
34 Jin Cao Full 00:00:00 Finish
35 Garry Burton Full 00:00:00 Finish
36 Lesley Lynn Full 00:00:00 Finish
37 Colin Green Full 00:00:00 Finish
38 Carolyn Binns Full 00:00:00 Finish
39 Calum Anderson Full 00:00:00 Finish
40 Tim Hyatt Full 00:00:00 Finish
41 Joao Colaco Full 00:00:00 Finish
42 Katy McGowan Full 00:00:00 Finish
43 Raymond Parks Full 00:00:00 Finish
44 Martin Connell Full 00:00:00 Finish
45 Leslie Cupis Full 00:00:00 Finish
46 Aleksander Kashefi Full 00:00:00 Finish
47 Gordon MacCulloch Full 00:00:00 Finish
48 Stephen Braithwaite Full 00:00:00 Finish
49 Ronnie Staton Full 00:00:00 Finish
50 Gordon Hughes Full 00:00:00 Finish
51 Szilard Csiha Full 00:00:00 Finish
52 Edgars Melkin Full 00:00:00 Finish
53 Francois Flisijn Full 00:00:00 Finish
54 Ken Rottiers Full 00:00:00 Finish
55 Esteban Diaz Full 00:00:00 Finish
56 Brian Davis Full 00:00:00 Finish
57 David Scott Full 00:00:00 Finish
58 Maarten Schon Full 00:00:00 Finish
59 Peter James Full 00:00:00 Finish
60 Roger Montgomery Full 00:00:00 Finish
61 Terence Ward Full 00:00:00 Finish
62 Christophe Wislet Full 00:00:00 Finish
63 Jozef De Cock Full 00:00:00 Finish
64 Jonathan Rees Full 00:00:00 Finish
65 Andrew Proctor Full 00:00:00 Finish
66 Trevor Cichosz Full 00:00:00 Finish
67 Jorge Serrazina Retired 00:00:00 St Johns Dalry
68 Graham Clarke Retired 00:00:00 Glentrool
69 Darren Etheridge Retired 00:00:00 Wanlockhead
70 David Lim Retired 00:00:00 Glentrool
71 Lee Scott Retired 00:00:00 Sanquhar
72 Mark Lutman Retired 00:00:00 Fairnilee
73 Paul Carr Retired 00:00:00 Wanlockhead
74 Jon Park Retired 00:00:00 Glentrool
75 Craig Clarke Retired 00:00:00 Sanquhar
76 Mark Caldwell Retired 00:00:00 St Johns Dalry
77 Paul Gilbertson Retired 00:00:00 St Johns Dalry
78 Susan Gray Retired 00:00:00 Sanquhar
79 Neil Rutherford Retired 00:00:00 Wanlockhead
80 Martin Hookway Retired 00:00:00 Sanquhar
81 Vivek Joshipura Retired 00:00:00 St Johns Dalry
82 Garry Mackay Retired 00:00:00 Wanlockhead
83 David Thompson Retired 00:00:00 St Johns Dalry
84 Kerry McFarland Retired 00:00:00 Glentrool
85 Peter Gill Retired 00:00:00 Glentrool
86 Graham Paton Retired 00:00:00 Beattock
87 Darren Seeney Retired 00:00:00 St Johns Dalry
88 Pamela Harrison Retired 00:00:00 Wanlockhead
89 Andy O'Grady Retired 00:00:00 Sanquhar
90 James Wotton Retired 00:00:00 Wanlockhead
91 Elaine Wilde Retired 00:00:00 Fairnilee
92 Mark Marchant Retired 00:00:00 Sanquhar
93 Fiona Caldwell Retired 00:00:00 St Johns Dalry
94 Andrew Simpson Retired 00:00:00 Beattock
95 Neil Bennett Retired 00:00:00 St Johns Dalry
96 Robert Kinnaird Retired 00:00:00 Wanlockhead
97 Lim Nghee Huat Retired 00:00:00 Lauder
98 Elaine Jones Retired 00:00:00 St Johns Dalry
99 Gari John Retired 00:00:00 Sanquhar
100 Craig Edwards Retired 00:00:00 Lauder
101 Lisa Martin Retired 00:00:00 Sanquhar
102 Paul Oliver Retired 00:00:00 St Johns Dalry
103 Michael Bryce Retired 00:00:00 Beattock
104 Chris Duoba Retired 00:00:00 St Johns Dalry
105 Alex McMunn Retired 00:00:00 Sanquhar
106 Carl Adams Retired 00:00:00 Wanlockhead
107 Malcolm Beresford Retired 00:00:00 St Marys
108 Robert Cullen Retired 00:00:00 Wanlockhead
109 Erwin Deckers Retired 00:00:00 Sanquhar
110 Christopher Evans Retired 00:00:00 Fairnilee
111 Malcolm Fraser Retired 00:00:00 Glentrool
112 Matthew Armstrong Retired 00:00:00 Glentrool
113 Nicholas Wolverson Retired 00:00:00 St Marys
114 Rhys Glide Retired 00:00:00 Sanquhar
115 Karen Doak Retired 00:00:00 St Marys
116 Gareth Kilshaw Retired 00:00:00 Sanquhar
117 Thomas Andersen Retired 00:00:00 Sanquhar
118 Paul Hart Retired 00:00:00 Wanlockhead
119 David Oliver Retired 00:00:00 St Johns Dalry
120 William Cochrane Retired 00:00:00 Sanquhar
121 Keziah Moreno Retired 00:00:00 Sanquhar
122 Roland McCraw Retired 00:00:00 Glentrool
123 Sal Seeney Retired 00:00:00 New Luce
124 Benjamin De Jersey-Moore Retired 00:00:00 Wanlockhead
125 Cyd Ross Retired 00:00:00 Sanquhar
126 Julie Valentine Retired 00:00:00 Fairnilee
127 Chris Curtis Retired 00:00:00 Sanquhar
128 Lois Simpson Retired 00:00:00 St Marys
129 Karen Peck Retired 00:00:00 Glentrool
130 Eric King Retired 00:00:00 Wanlockhead
131 Hilary Farren Retired 00:00:00 Glentrool
132 Nick Purser Retired 00:00:00 Glentrool
133 Stephen Hayden-Smith Retired 00:00:00 Start
134 Sean Rice Retired 00:00:00 Start
135 David Cowan Retired 00:00:00 Start
136 Martyn Chrystie Retired 00:00:00 Start
137 Stuart Leith Retired 00:00:00 Start
138 Harriet Coppock Retired 00:00:00 Glentrool
139 Richard Parker Retired 00:00:00 Start
140 Louise McWilliams Retired 00:00:00 Sanquhar
141 Spencer Bunn Retired 00:00:00 Start
142 Carl Howells Retired 00:00:00 Start
143 Nick Lamidey Retired 00:00:00 Start