Scafell Skyrace 2019

Leaderboard
Bib Name Time Group Last Location
1 David Bartram Male 00:00:00 Male Finish
2 Kathryn Hutchinson Female 00:00:00 Female Finish
3 Mark Hurrell Male 00:00:00 Male Finish
4 Hector Thornton-Swan Male 00:00:00 Male Finish
5 Simon Darmody Male 00:00:00 Male Finish
6 Harry Odell Male 00:00:00 Male Finish
7 Robert Bennett Male 00:00:00 Male Finish
8 Kasia Osipowicz Female 00:00:00 Female Finish
9 Lee Ireland Male 00:00:00 Male Finish
10 Chris Vanderhoven Male 00:00:00 Male Finish
11 Ricardo Pires Male 00:00:00 Male Finish
12 Chris Rampling Male 00:00:00 Male Finish
13 Tim Bowie Male 00:00:00 Male Finish
14 Emma Roper Female 00:00:00 Female Finish
15 Alan Konopka Male 00:00:00 Male Finish
16 James Webb Male 00:00:00 Male Finish
17 Paul Harris Male 00:00:00 Male Finish
18 Matthew Scarsbrook Male 00:00:00 Male Finish
19 Ben Brown Male 00:00:00 Male Finish
20 Helen Tingey Female 00:00:00 Female Finish
21 Andrew Linsley Male 00:00:00 Male Finish
22 Alun Wood Male 00:00:00 Male Finish
23 Sam Gillies Male 00:00:00 Male Finish
24 Martin Slack Male 00:00:00 Male Finish
25 Jose Ramon Carril Martin Male 00:00:00 Male Finish
26 Joanna Wheeler Connon Female 00:00:00 Female Finish
27 Neil MacDonald Male 00:00:00 Male Finish
28 Michael Jones Male 00:00:00 Finish
29 Andrew Halley Male 00:00:00 Male Finish
30 Darren Heaphy Male 00:00:00 Male Finish
31 Jonny Steede Male 00:00:00 Male Finish
32 Ross Coles Male 00:00:00 Male Finish
33 Neil McGill Male 00:00:00 Male Finish
34 Colin J Anderson Male 00:00:00 Male Finish
35 Sarah Brady Female 00:00:00 Female Finish
36 Alan Baker Male 00:00:00 Male Finish
37 Deborah Fisher Female 00:00:00 Female Finish
38 Bruce Humphrey Male 00:00:00 Male Finish
39 Rob Tatman Male 00:00:00 Male Finish
40 Tom Dale Male 00:00:00 Male Finish
41 Gearoid Murphy Male 00:00:00 Male Finish
42 Peter Beijersbergen Male 00:00:00 Male Finish
43 Catherine McLaughlin Female 00:00:00 Female Finish
44 Uche Ihecherenoma Male 00:00:00 Male Finish
45 Mark Turner Male 00:00:00 Male Finish
46 Howard Dracup Male 00:00:00 Male Finish
47 Bruce Penhale Male 00:00:00 Male Finish
48 Richard Price Male 00:00:00 Male Finish
49 David Blackshaw Male 00:00:00 Male Finish
50 Marina Ranger Female 00:00:00 Female Finish
51 Martin Kment Male 00:00:00 Male Finish
52 Patrick Wardle Male 00:00:00 Male Finish
53 Peter Fishpool Male 00:00:00 Male Finish
54 Richard Reid Male 00:00:00 Male Finish
55 Lee Bradbury Male 00:00:00 Male Finish
56 Jo Stevenson Female 00:00:00 Female Finish
57 Simon Lester Male 00:00:00 Male Finish
58 Nick Williams Male 00:00:00 Male Finish
59 Damian Gielty Male 00:00:00 Male Finish
60 Dean Simmons Male 00:00:00 Male Finish
61 Robert Campbell Male 00:00:00 Male Finish
62 Hannah Walsh Female 00:00:00 Female Finish
63 Michael Lucas Male 00:00:00 Male Finish
64 Christopher Wright Male 00:00:00 Male Finish
65 Andrew Guise Male 00:00:00 Male Finish
66 Graeme Hatcher Male 00:00:00 Male Finish
67 Edward Staton Male 00:00:00 Male Finish
68 Paul Christian Male 00:00:00 Male Finish
69 Ian Mayhew Male 00:00:00 Male Finish
70 Paul Ahsunollah Male 00:00:00 Male Finish
71 Carmen Almeida Female 00:00:00 Female Finish
72 Paul Atack Male 00:00:00 Male Finish
73 Sam Heward Male 00:00:00 Male Finish
74 Ian Storey Male 00:00:00 Male Finish
75 Gary Crosbie Male 00:00:00 Male Finish
76 Gary Bastow Male 00:00:00 Male Finish
77 Milly Jerram Female 00:00:00 Female Finish
78 Martyn Hutchison Male 00:00:00 Male Finish
79 Joseph Tibble Male 00:00:00 Male Finish
80 Matt Denny Male 00:00:00 Male Finish
81 John Padfield Male 00:00:00 Male Finish
82 Sebastien Betouret Male 00:00:00 Male Finish
83 Jessica Pealing Female 00:00:00 Female Finish
84 Luis Jacinto Male 00:00:00 Male Finish
85 Tom Vernon Male 00:00:00 Male Finish
86 Rich Enderby Enderby Male 00:00:00 Male Finish
87 Marcus Pletts Male 00:00:00 Male Finish
88 Matt Reedy Male 00:00:00 Male Finish
89 Katharine Sims Female 00:00:00 Female Finish
90 Frank Kooiman Male 00:00:00 Male Finish
91 Gary Webster Male 00:00:00 Male Finish
92 Alex Fretwell Male 00:00:00 Male Finish
93 Andrew Scott Male 00:00:00 Male Finish
94 Tony Burke Male 00:00:00 Male Finish
95 Rooth Tuesday Female 00:00:00 Female Finish
96 David Locke Male 00:00:00 Male Finish
97 Andrew Wood Male 00:00:00 Male Finish
98 Jaey Goodchild Male 00:00:00 Male Finish
99 Jamie Sparks Male 00:00:00 Male Finish
100 Jayson Cavill Male 00:00:00 Male Finish
101 Eva Wilkes Female 00:00:00 Female Finish
102 Grant Mackellar Male 00:00:00 Male Finish
103 Beyhan Akyollu Female 00:00:00 Female Finish
104 Mirsie Caka Female 00:00:00 Female Finish
105 Richard Hennah Male 00:00:00 Male Finish
106 Sam Steele Male 00:00:00 Male Finish
107 Charles Collins Male 00:00:00 Male Finish
108 Jason Millward Male 00:00:00 Male Finish
109 Adrian Aradi Male 00:00:00 Male Finish
110 Simon Barnes Male 00:00:00 Male Finish
111 Rianne Hulshof Female 00:00:00 Female Finish
112 Ben Huntington Male 00:00:00 Male Finish
113 Dean Thatcher Male 00:00:00 Male Finish
114 Alex Dalton Male 00:00:00 Male Finish
115 Gary Oakford Male 00:00:00 Male Finish
116 David Bellerby Male 00:00:00 Male Finish
117 Naomi Moss Female 00:00:00 Female Finish
118 Will Innes Male 00:00:00 Male Finish
119 Tim van Leeuwen Male 00:00:00 Male Finish
120 Julian Edwards Male 00:00:00 Male Finish
121 Kostya Penkov Male 00:00:00 Male Finish
122 Adam Quinn Male 00:00:00 Male Finish
123 Nicolaas Bornman Male 00:00:00 Male Finish
124 Samantha Rippington Female 00:00:00 Female Finish
125 Mark Kolodziejczak Male 00:00:00 Male Finish
126 Andy Waters Male 00:00:00 Male Finish
127 Bryan Fitzpatrick Male 00:00:00 Male Finish
128 Eduardo Rodrigues Male 00:00:00 Male Finish
129 Steve Bresnen Male 00:00:00 Male Finish
130 Lucy Sykes Female 00:00:00 Female Finish
131 James Lingard Male 00:00:00 Male Finish
132 Darren Winder Male 00:00:00 Male Finish
133 Javier Gil Martinez-Darve Male 00:00:00 Male Finish
134 Barry Simpson Male 00:00:00 Male Finish
135 Gordon Capperauld Male 00:00:00 Male Finish
136 Philippa Wardale Bale Female 00:00:00 Female Finish
137 Sam Lutman-Pauc Male 00:00:00 Male Finish
138 Oliver Wright Male 00:00:00 Male Finish
139 John Haddon Male 00:00:00 Male Finish
140 Stephen Hatcher Male 00:00:00 Male Finish
141 Jack Steed Male 00:00:00 Male Finish
142 Andrew Coghlan Male 00:00:00 Male Finish
143 John McArthur Male 00:00:00 Male Finish
144 Darren Allan Male 00:00:00 Male Finish
145 Tracy Avill Female 00:00:00 Female Finish
146 Michael Oliver Bagshaw Male 00:00:00 Male Finish
147 Sara Cudahy Female 00:00:00 Female Finish
148 Shane Hugill Male 00:00:00 Male Finish
149 Andrew Sugden Male 00:00:00 Male Finish
150 Joe Dale Male 00:00:00 Male Finish
151 Seb Moulding Male 00:00:00 Male Finish
152 Kate Mackenzie Female 00:00:00 Female Finish
153 Peter Hyde Male 00:00:00 Male Finish
154 David Trueman Male 00:00:00 Male Finish
155 Rupert Denny Male 00:00:00 Male Finish
156 Philip Padfield Male 00:00:00 Male Finish
157 Daniel Blackburn Male 00:00:00 Male Finish
158 Sarah Pritchard Female 00:00:00 Female Finish
159 Mathieu Jegou Male 00:00:00 Male Finish
160 Mike Walton Male 00:00:00 Male Finish
161 Alex Fawcett Male 00:00:00 Male Finish
162 Kyle Reese Male 00:00:00 Male Finish
163 John Braby Male 00:00:00 Male Finish
164 Kat Sizer Female 00:00:00 Female Finish
165 Colin Lee Male 00:00:00 Male Finish
166 Fergus Wheeler Male 00:00:00 Male Finish
167 Dave Geary Male 00:00:00 Male Finish
168 Carlton Shorter Male 00:00:00 Male Finish
169 Roger Burrows Male 00:00:00 Male Finish
170 Rachael Visick Female 00:00:00 Female Finish
171 Joseph Lofthouse Male 00:00:00 Male Finish
172 Russ Wood Male 00:00:00 Male Finish
173 Dan Graham Male 00:00:00 Male Finish
174 Barry Hartnett Male 00:00:00 Male Finish
175 Paul Stafford Male 00:00:00 Male Finish
176 Matthew Chapleo Male 00:00:00 Male Finish
177 John Mason Male 00:00:00 Male Finish
178 Bradley Adams Male 00:00:00 Male Finish
179 Katie Allen Female 00:00:00 Female Finish
180 David Armstrong Male 00:00:00 Male Finish
181 Abbey Clephane-Wilson Female 00:00:00 Female Finish
182 Marc Herbert Male 00:00:00 Male Finish
183 John Stewart Male 00:00:00 Male Finish
184 Rob Moore Male 00:00:00 Male Finish
185 Sweeper 2 crew 00:00:00 Esk Hause
186 Tony Elliott Male 00:00:00 Male Esk Hause
187 Connor Grady Retired 00:00:00 Male Seathwaite Farm
188 Stanislav Vasilev Retired 00:00:00 Male Harrison Stickle
189 Andrew Durham Retired 00:00:00 Male Seathwaite Farm
190 Bernadette Cook Female 00:00:00 Female Esk Hause
191 David Oxley Retired 00:00:00 Male Seathwaite Farm
192 Ian Moss Male 00:00:00 Male Esk Hause
193 Edward Box Male 00:00:00 Male Esk Hause
194 Gareth Harland Male 00:00:00 Male High Raise
195 Keith Longley Retired 00:00:00 Male Seathwaite Farm
196 crew crew 00:00:00 Finish
197 Roya Esat Retired 00:00:00 Female Seathwaite Farm
198 Andy Palmer Retired 00:00:00 Male Harrison Stickle
199 Karl Bedingfield Male 00:00:00 Male Esk Hause
200 Emma Dent Retired 00:00:00 Female Seathwaite Farm
201 Ben Cook Male 00:00:00 Male Esk Hause
202 Lee Nixon Retired 00:00:00 Male Seathwaite Farm