Hardmoors 160 110 2018

Leaderboard
Bib Name Time Group Last Location
1 Philip Jones 110 Male 00:00:00 Finish
2 Ronnie Staton 110 Male 00:00:00 Finish
3 Iain Hill-Sharp 160 Male 00:00:00 Finish
4 Gregg Boughey 110 Male 00:00:00 Finish
5 Rosina Rowland 110 Female 00:00:00 Finish
6 Akgun Ozsoy 110 Male 00:00:00 Finish
7 Jonathan Tremain 110 Male 00:00:00 Finish
8 Louise Carter 110 Female 00:00:00 Finish
9 Andrew Dick 110 Male 00:00:00 Finish
10 Ian Hutchinson 110 Male 00:00:00 Finish
11 Jordan Rodger 110 Male 00:00:00 Finish
12 Christopher Cowley 160 Male 00:00:00 Finish
13 Paul Atkinson 110 Male 00:00:00 Finish
14 Angela Moore 110 Female 00:00:00 Finish
15 Paul Munster 110 Male 00:00:00 Finish
16 Michael Todd 110 Male 00:00:00 Finish
17 Pearl Bayford 110 Female 00:00:00 Finish
18 Kent Butcher 110 Male 00:00:00 Finish
19 Paul Holt 110 Male 00:00:00 Finish
20 Colin Reynolds 110 Male 00:00:00 Finish
21 Peter Allanach 160 Male 00:00:00 Finish
22 Joanne Fenwick 110 Female 00:00:00 Finish
23 Antoine Marnat 110 Male 00:00:00 Finish
24 Neil Thirkell 110 Male 00:00:00 Finish
25 Joanne Abbott 110 Female 00:00:00 Finish
26 Anthony Bucknall 110 Male 00:00:00 Finish
27 Susan Wilson 110 Female 00:00:00 Finish
28 Anthony Gerundini 110 Male 00:00:00 Finish
29 Steve Willis 110 Male 00:00:00 Finish
30 Jude Dayne 110 Female 00:00:00 Finish
31 Aaron Gourley 110 Male 00:00:00 Finish
32 Luke Kennedy 110 Male 00:00:00 Finish
33 Jamie Steel 110 Male 00:00:00 Finish
34 Andrew Stephenson 160 Male 00:00:00 Finish
35 Tony Bowe 110 Male 00:00:00 Finish
36 Lorrel Staton 110 Female 00:00:00 Finish
37 Ben Peacock 110 Male 00:00:00 Finish
38 David Wall 110 Male 00:00:00 Finish
39 Helena Conlin 110 Female 00:00:00 Finish
40 Jason Ellis 110 Male 00:00:00 Finish
41 Matt Hutchinson 110 Male 00:00:00 Finish
42 Ben Smith 110 Male 00:00:00 Finish
43 Mark Dalton 160 Male 00:00:00 Finish
44 Colin Bancroft 110 Male 00:00:00 Finish
45 Kimberley Reeve 110 Female 00:00:00 Finish
46 Jamie Norman 110 Male 00:00:00 Finish
47 Scott Tranter 110 Male 00:00:00 Finish
48 Emily Beaumont 110 Female 00:00:00 Finish
49 Gary Chapman 110 Male 00:00:00 Finish
50 Peter Hunt 110 Male 00:00:00 Finish
51 Keith Robson 110 Male 00:00:00 Finish
52 Stephen Braithwaite 160 Male 00:00:00 Finish
53 Matthew Abbott 110 Male 00:00:00 Finish
54 Heidi Lewis 110 Female 00:00:00 Finish
55 Team Cavill Coaching 110 Teams 00:00:00 Finish
56 Rodger Martin 110 Male 00:00:00 Finish
57 Terry Tillotson 110 Male 00:00:00 Finish
58 Lisa Bainbridge 110 Female 00:00:00 Finish
59 Michael Burke 110 Male 00:00:00 Finish
60 Dave Reynier 110 Male 00:00:00 Finish
61 Neil Wilson 110 Male 00:00:00 Finish
62 Kelly Felstead 110 Female 00:00:00 Finish
63 Tim Hammond 110 Male 00:00:00 Finish
64 Glenn Kilday 110 Male 00:00:00 Finish
65 Matthew Swan 110 Male 00:00:00 Finish
66 Graham Yare 110 Male 00:00:00 Finish
67 Lynsey Blyth 160 Female 00:00:00 Finish
68 Duncan Bruce 110 Male 00:00:00 Finish
69 Elaine Wilde 110 Female 00:00:00 Finish
70 Andy Pickering 110 Male 00:00:00 Finish
71 Richard Whitaker 110 Male 00:00:00 Finish
72 Pamela Costello 110 Female 00:00:00 Finish
73 Peter Fishpool 110 Male 00:00:00 Finish
74 Brian Cutmore Retired 00:00:00 Finish
75 Steve Spence Retired 00:00:00 Runswick
76 David Hodgson Retired 00:00:00 Kildale
77 Dennis Potton Retired 00:00:00 Saltburn
78 Paul Burridge Retired 00:00:00 Saltburn
79 Gregory Davies Retired 00:00:00 Kildale
80 Fran Jeffery Retired 00:00:00 Runswick
81 Tony Thistlethwaite Retired 00:00:00 Saltburn
82 Ian Gorin Retired 00:00:00 Saltburn
83 Nick Green Retired 00:00:00 Runswick
84 Mick Monkman Retired 00:00:00 Saltburn
85 Natasha Blackburn Retired 00:00:00 Kildale
86 Bev Cossey-Watson Retired 00:00:00 Raven
87 Stephen Jackson Retired 00:00:00 Kildale
88 Nick Stubbs Retired 00:00:00 Kildale
89 Nicholas Braybrook Retired 00:00:00 Saltburn
90 Paul Elsley Retired 00:00:00 Clay Bank
91 Duncan Marsh Retired 00:00:00 Saltburn
92 Chris Worton Retired 00:00:00 Osmoth
93 Dan Walker Retired 00:00:00 Saltburn
94 Louise Clark Retired 00:00:00 L Stones
95 Cameron Humphries Retired 00:00:00 Kildale
96 Tim Scurry Retired 00:00:00 Kildale
97 Raymond Ayonote Retired 00:00:00 Stape 160
98 Antony Dunkels Retired 00:00:00 Osmoth
99 Keri Lewis Retired 00:00:00 Saltburn
100 Andy Wilkin Retired 00:00:00 Clay Bank
101 Piotr Okroj Retired 00:00:00 Sandsend
102 Simon Hogg Retired 00:00:00 Runswick
103 Michael Rafferty Retired 00:00:00 Clay Bank
104 James Campbell Retired 00:00:00 Kildale
105 Sue Davies Retired 00:00:00 Saltburn
106 Emy Jones Retired 00:00:00 Clay Bank
107 Andy Thomas Retired 00:00:00 Roseberry
108 Jill Holt Retired 00:00:00 Runswick
109 Becky Greenwood Retired 00:00:00 Clay Bank
110 John Morrill Retired 00:00:00 Saltburn
111 Shaun Burgess Retired 00:00:00 RH Bay
112 Jonathan Jamison Retired 00:00:00 Kildale
113 Jeremy Sylvester Retired 00:00:00 Saltburn
114 Mick Cottam Retired 00:00:00 Saltburn
115 Stephen Gibson Retired 00:00:00 Horse
116 Sara Mollis Retired 00:00:00 Saltburn
117 Akif Aydogar Retired 00:00:00 Kildale
118 Michael Clarke Warry Retired 00:00:00 Kildale
119 Andrew Hyde Retired 00:00:00 Clay Bank
120 Alasdair Stuart Retired 00:00:00 Clay Bank
121 Ed Barker-Wyatt Retired 00:00:00 Sandsend
122 Rob Edwards Retired 00:00:00 Runswick
123 Richard Mann Retired 00:00:00 Clay Bank
124 Joe Williams Retired 00:00:00 Runswick
125 Maura Chacksfield Retired 00:00:00 Saltburn
126 Bev Holmes Retired 00:00:00 Clay Bank
127 Paul Redman Retired 00:00:00 Runswick
128 Garth De Roux Retired 00:00:00 Saltburn
129 Hadrian Knight Retired 00:00:00 Saltburn
130 Stephen Whincup Retired 00:00:00 Clay Bank
131 Mark Milner Retired 00:00:00 Kildale