The Arc50 2020

Leaderboard
Bib Name Time Group Last Location
1 Gary Martin Male 00:00:00 Finish
2 Tristan Day Male 00:00:00 Finish
3 Shelley Gooch-Smith Female 00:00:00 Finish
4 Gill Horton Female 00:00:00 Finish
5 Andy Norris Male 00:00:00 Finish
6 Oliver Frost Male 00:00:00 Finish
7 Laura Nicholls Female 00:00:00 Finish
8 Andrew Procter Male 00:00:00 Finish
9 David Grose Male 00:00:00 Finish
10 Natalie Taylor Female 00:00:00 Finish
11 Jason Sherwood Male 00:00:00 Finish
12 Terry Heath Male 00:00:00 Finish
13 Andrew Barnard Male 00:00:00 Finish
14 Jamie Stephenson Male 00:00:00 Finish
15 Stuart Hyslop Male 00:00:00 Finish
16 Nick Brenchley Male 00:00:00 Finish
17 Mike Tunney Male 00:00:00 Finish
18 Steven Lee Male 00:00:00 Finish
19 Nick Martin Male 00:00:00 Finish
20 Luke Cracknell Male 00:00:00 Finish
21 Chris Woods Male 00:00:00 Finish
22 Joanna Edwards Female 00:00:00 Finish
23 Sarah Hill Female 00:00:00 Finish
24 Martin Murphy Male 00:00:00 Finish
25 Mark E Evans Male 00:00:00 Finish
26 Leila Matthews Female 00:00:00 Finish
27 Daniel Poole Male 00:00:00 Finish
28 Jamie Goodhead Male 00:00:00 Finish
29 Maryl Steyn Female 00:00:00 Finish
30 Sam Shannon Male 00:00:00 Finish
31 Will Harper-Penrose Male 00:00:00 Finish
32 Rebecca Wilding Female 00:00:00 Finish
33 Tom Southall Male 00:00:00 Finish
34 Richard Holbrook Male 00:00:00 Finish
35 Ben Beaumont Male 00:00:00 Finish
36 Stuart Thomson Male 00:00:00 Finish
37 Luke Jones Male 00:00:00 Finish
38 Jez Mancer Male 00:00:00 Finish
39 Tim Collingwood Male 00:00:00 Finish
40 Brandon Webb Male 00:00:00 Finish
41 Debbie Butt Female 00:00:00 Finish
42 Louis Michael Male 00:00:00 Finish
43 Scott Downing Male 00:00:00 Finish
44 June Harrison Female 00:00:00 Finish
45 Angela Irving Female 00:00:00 Finish
46 Demetrio Orefice Male 00:00:00 Finish
47 Steven Gardiner Male 00:00:00 Finish
48 Lydia Poole Female 00:00:00 Finish
49 Ben Rogers Male 00:00:00 Finish
50 Robb Grubb Male 00:00:00 Finish
51 Carly Wardle Female 00:00:00 Finish
52 Nick Smith Male 00:00:00 Finish
53 Neil Helson Male 00:00:00 Finish
54 Ron Barrett Male 00:00:00 Finish
55 Nigel Swift Male 00:00:00 Finish
56 David Jones Male 00:00:00 Finish
57 Rob Brown Male 00:00:00 Finish
58 Karl Walker Male 00:00:00 Finish
59 Maria Anthony Female 00:00:00 Finish
60 David Mackie Male 00:00:00 Finish
61 Neil Martin Male 00:00:00 Finish
62 Richard Davies Male 00:00:00 Finish
63 Anne-Grethe Thillesen Non Comp 00:00:00 Finish
64 Colleen Finn Female 00:00:00 Finish
65 Karen Hilton Female 00:00:00 Finish
66 Richard Newman Male 00:00:00 Finish
67 Simon Finn Male 00:00:00 Finish
68 Emma Nicholls Female 00:00:00 Finish
69 Mark Price Male 00:00:00 Finish
70 Martin Greenslade Male 00:00:00 Finish
71 Claire Strong Female 00:00:00 Finish
72 Luke Shere Male 00:00:00 Finish
73 Carl Harrison Male 00:00:00 Finish
74 Lewis Atkin Male 00:00:00 Finish
75 Iain Squires Male 00:00:00 Finish
76 Richard Hurdle Male 00:00:00 Finish
77 Ian Boyd-Wallis Male 00:00:00 Finish
78 Jamie Tonkin Male 00:00:00 Finish
79 Dai Lawton Male 00:00:00 Finish
80 Nigel Marshall Male 00:00:00 Finish
81 Stuart Colwill Male 00:00:00 Finish
82 Gareth Wellings Male 00:00:00 Finish
83 Tamzin Davey Female 00:00:00 Finish
84 Vic Haymes Female 00:00:00 Finish
85 Jamie Muirhead Male 00:00:00 Finish
86 Kevin Eddy Male 00:00:00 Finish
87 Sasha Levrier Female 00:00:00 Finish
88 Mike Painton Male 00:00:00 Finish
89 Mike Gittins Male 00:00:00 Finish
90 Leanne Smith Female 00:00:00 Finish
91 Gavin Rowett Male 00:00:00 Finish
92 Rob Hammond Male 00:00:00 Finish
93 ZoÎ Watson Female 00:00:00 Finish
94 Mark Smitheram Male 00:00:00 Finish
95 Stephen Hobbs Male 00:00:00 Finish
96 Peter Bates Male 00:00:00 Finish
97 Dan Thomas Male 00:00:00 Finish
98 Andy Jones Male 00:00:00 Finish
99 Doug Cload Male 00:00:00 Finish
100 Matt Walters Male 00:00:00 Finish
101 Leah Atherton Female 00:00:00 Finish
102 Chris Madeley Male 00:00:00 Finish
103 Gareth Rogers Retired 00:00:00 St Ives (4)
104 Emily Adams Retired 00:00:00 St Ives (4)
105 Matthew Wigley Retired 00:00:00 Hayle
106 Karina Bowers Retired 00:00:00 Hayle
107 Robert Collins Retired 00:00:00 St Ives (4)
108 Phil Gatsky Retired 00:00:00 St Ives (4)
109 Anna Hatton Retired 00:00:00 St Ives (4)
110 Mark Jones Retired 00:00:00 St Ives (4)
111 Stuart Pickering Retired 00:00:00 Hayle
112 David Wainwright Retired 00:00:00 Zennor
113 Richard Baldock Retired 00:00:00 St Ives (4)
114 Steve Carter Retired 00:00:00 Pendeen
115 Jan Davies Retired 00:00:00 St Ives (4)
116 Anne Golding Retired 00:00:00 St Ives (4)
117 Andrew Johnson Retired 00:00:00 Hayle
118 Tommaso Migliuolo Retired 00:00:00 St Ives (4)
119 Paul Smith Retired 00:00:00 St Ives (4)
120 Syed Gulzar Ali Retired 00:00:00 St Ives (4)
121 Mark Brown Retired 00:00:00 St Ives (4)
122 Rhodri Gibbons Retired 00:00:00 St Ives (4)
123 Shaun Hoskin Retired 00:00:00 Hayle
124 Ken Lane Retired 00:00:00 St Ives (4)
125 David Price Retired 00:00:00 Portreath
126 Janet Watson Retired 00:00:00 Hayle
127 Susie Blunt Retired 00:00:00 St Ives (4)
128 Malcolm Cochrane Retired 00:00:00 Hayle
129 Al Flowers Retired 00:00:00 St Ives (4)
130 James Graham Retired 00:00:00 St Ives (4)
131 Stephen Jones Retired 00:00:00 Pendeen
132 Chris Mills Retired 00:00:00 Pendeen
133 Leanne Stocker Retired 00:00:00 St Ives (4)
134 Jane Appleton Retired 00:00:00 St Ives (4)
135 Emily Caldwell Retired 00:00:00 Hayle
136 Robert Curtis Retired 00:00:00 St Ives (4)
137 Jamie Giddens Retired 00:00:00 St Ives (4)
138 Vince Johnson Retired 00:00:00 St Ives (4)
139 Denis Mckay Retired 00:00:00 Pendeen