50 Ultra X Scotland 2021

Leaderboard
Bib Name Time Group Last Location
1 Robbie Simpson 125 Male 03:57:23 18-29 Finish
2 Meryl Cooper 125 Female 04:30:29 30-39 Finish
3 Colin Barnett 125 Male 04:33:05 40-49 Finish
4 John Morris 125 Male 04:35:27 30-39 Finish
5 Thomas Lewis 125 Male 04:38:35 18-29 Finish
6 Scott Adams 125 Male 04:56:26 18-29 Finish
7 Virginie Barrand 125 Female 04:58:44 30-39 Finish
8 Ollie Duffy 125 Male 04:59:46 18-29 Finish
9 Greg Harradine 125 Male 05:02:11 30-39 Finish
10 Charlotte Firth 125 Female 05:03:33 30-39 Finish
11 Martyn Murray 125 Male 05:03:58 30-39 Finish
12 Kevin McDowall 125 Male 05:06:20 30-39 Finish
13 Johnny Sutton 125 Male 05:06:44 18-29 Finish
14 Rebecca Swainson 125 Female 05:06:49 18-29 Finish
15 Katie Bain 125 Female 05:10:20 18-29 Finish
16 Joe Ackerley 125 Male 05:11:52 18-29 Finish
17 Peter Folkes 125 Male 05:16:19 18-29 Finish
18 John Hutton 125 Male 05:29:20 18-29 Finish
19 Alex Buckley 125 Female 05:29:21 18-29 Finish
20 Michael Chatting 125 Male 05:29:26 18-29 Finish
21 Sean Eng 125 Male 05:32:05 30-39 Finish
22 Jennifer Sutton 125 Female 05:32:30 18-29 Finish
23 Edmund Champness 125 Male 05:33:04 40-49 Finish
24 Rachel Swan 125 Female 05:33:30 30-39 Finish
25 Thomas Stampfer 125 Male 05:35:17 30-39 Finish
26 Erlantz Mencia Redondo 125 Male 05:37:49 30-39 Finish
27 Craig Conway 125 Male 05:38:38 30-39 Finish
28 Tristan Philbey 125 Male 05:38:43 18-29 Finish
29 Stephen Murray 125 Male 05:39:22 18-29 Finish
30 Mark Lawrie 125 Male 05:40:25 18-29 Finish
31 oliver stone 125 Male 05:41:18 18-29 Finish
32 Rob Humphries 125 Male 05:42:51 30-39 Finish
33 Amy Templeton 125 Female 05:45:53 18-29 Finish
34 Florence Browning 125 Female 05:48:24 18-29 Finish
35 Steve Jones 125 Male 05:50:25 30-39 Finish
36 Malcolm Bisset 125 Male 05:52:02 40-49 Finish
37 Ed Chambler 125 Male 05:53:59 18-29 Finish
38 Barry Hartshorne 125 Male 05:54:07 40-49 Finish
39 Harry Tawney 125 Male 05:56:01 18-29 Finish
40 Allin Groom 125 Male 05:56:03 30-39 Finish
41 Jesse Hope 125 Male 05:56:10 18-29 Finish
42 Adam Richardson 125 Male 06:06:52 18-29 Finish
43 Leeanne Brown 125 Female 06:08:00 30-39 Finish
44 Selina McCole 125 Female 06:08:17 40-49 Finish
45 Alice Burrow 125 Female 06:08:39 30-39 Finish
46 Johnie Livingstone 125 Male 06:10:25 18-29 Finish
47 Thomas Bulman 125 Male 06:14:24 18-29 Finish
48 Martin Armstrong 125 Male 06:19:50 40-49 Finish
49 Victor Insausti Aranega 125 Male 06:20:03 30-39 Finish
50 Steven Leith 125 Male 06:24:46 30-39 Finish
51 Richard Halstead 125 Male 06:27:17 30-39 Finish
52 Ed Bayliss 125 Male 06:27:43 18-29 Finish
53 Serena Broadway 125 Female 06:32:59 40-49 Finish
54 Mike Munro 125 Male 06:34:25 30-39 Finish
55 Donna Bisset 125 Female 06:36:52 40-49 Finish
56 Alexandra Harvey 125 Female 06:37:15 18-29 Finish
57 cesar mendez 125 Male 06:42:42 40-49 Finish
58 Reid Michael 125 Male 06:43:30 50+ Finish
59 John Ward 125 Male 06:45:27 18-29 Finish
60 Jack McIlvaney 125 Male 06:47:35 18-29 Finish
61 Wil Dean 125 Male 06:48:33 18-29 Finish
62 Gavin Morris 125 Male 06:49:13 18-29 Finish
63 Katherine Dellar 125 Female 06:53:27 30-39 Finish
64 Leanne Monsma 125 Female 06:53:34 30-39 Finish
65 Ruth Loughrey 125 Female 06:53:58 30-39 Finish
66 Matthew Freeman 125 Male 06:54:20 30-39 Finish
67 Victoria Flynn 125 Female 06:54:32 30-39 Finish
68 Christopher Philip 125 Male 06:55:19 50+ Finish
69 Courtney Mulligan 125 Female 07:01:02 18-29 Finish
70 Jack Wilson 125 Male 07:01:13 30-39 Finish
71 Derrick john macnish 125 Male 07:01:34 50+ Finish
72 William Glass 125 Male 07:04:48 18-29 Finish
73 Brendan McGuinness 125 Male 07:08:59 18-29 Finish
74 Jamie Zucker 125 Male 07:19:50 30-39 Finish
75 Sophie Dunnett 125 Female 07:19:58 50+ Finish
76 Ewan Gibson 125 Male 07:31:11 50+ Finish
77 Jack Hale 125 Male 07:33:52 18-29 Finish
78 Lucy Dixon 125 Female 07:33:53 18-29 Finish
79 Marta Plata Rodilla 125 Female 07:35:31 18-29 Finish
80 claire buckley 125 Female 07:37:02 30-39 Finish
81 Grace Francis 125 Female 07:42:22 18-29 Finish
82 Penny Rainford 125 Female 07:45:07 50+ Finish
83 Julie Oshea 125 Female 07:45:23 50+ Finish
84 Andrew Thomson 125 Male 07:46:29 50+ Finish
85 Gareth Walsh 125 Male 07:47:52 40-49 Finish
86 Stuart Leach 125 Male 07:48:05 40-49 Finish
87 Alkesh Patel 125 Male 07:50:05 30-39 Finish
88 Karl Steadman 125 Male 07:56:46 40-49 Finish
89 Hannah LOUSADA 125 Female 08:00:47 18-29 Finish
90 Rosanna Heward 125 Female 08:00:47 18-29 Finish
91 Kristy Bell 125 Female 08:11:12 30-39 Finish
92 Craig Jackson 125 Male 08:17:04 30-39 Finish
93 Kathy Wood 125 Female 08:20:21 30-39 Finish
94 Noah Pittard 125 Male 08:21:27 40-49 Finish
95 luke luke 125 Male 08:25:23 30-39 Finish
96 Tilly Hewitt 125 Female 08:26:04 18-29 Finish
97 Amelia Coleman-Straw 125 Female 08:27:14 18-29 Finish
98 Sarah Tye 125 Female 09:32:48 30-39 Finish
99 Egle Bates 125 Female 09:33:05 30-39 Finish