Hardmoors 60

Leaderboard
Bib Name Time Group Last Location
1 Andy Norman Male 00:00:00 MV40 Finish
2 Emma Lavelle-Wood Female 00:00:00 FV40 Finish
3 Vic & ste Relay 00:00:00 Finish
4 Garth De Roux Male 00:00:00 MV40 Finish
5 David James Male 00:00:00 MV50 Finish
6 Noel Urwin Male 00:00:00 MV50 Finish
7 Claire Young Female 00:00:00 F Finish
8 James Pawson Male 00:00:00 M Finish
9 Samantha Midgley Female 00:00:00 FV50 Finish
10 John Donaldson Male 00:00:00 M Finish
11 Sweeper 2 Crew 00:00:00 Finish
12 Gareth Harland Male 00:00:00 MV40 Finish
13 Christopher Watson Male 00:00:00 M Finish
14 Richard Archer Male 00:00:00 MV40 Finish
15 Paddy Prout Male 00:00:00 MV40 Finish
16 Sarah Norman Female 00:00:00 FV50 Finish
17 Paul Elsley Male 00:00:00 MV40 Finish
18 David Laverick Male 00:00:00 M Finish
19 Rebecca Bowes Female 00:00:00 FV40 Finish
20 Stephen Whincup Male 00:00:00 MV50 Finish
21 Christopher Belton Male 00:00:00 M Finish
22 Jonathan Iqbal Robun Male 00:00:00 MV40 Finish
23 Lauren Pennock Female 00:00:00 F Finish
24 Paul Gardiner Male 00:00:00 MV50 Finish
25 Matt Lindon Male 00:00:00 M Finish
26 Mandy Clarke Female 00:00:00 FV50 Finish
27 Neil Wilson Male 00:00:00 MV40 Finish
28 Stephen Braithwaite Male 00:00:00 MV40 Finish
29 Tony Carr Male 00:00:00 MV50 Finish
30 Jonathon Heslop Male 00:00:00 M Finish
31 Nathaniel Snell Male 00:00:00 MV40 Finish
32 Lorna Simpkin Female 00:00:00 FV50 Finish
33 Simon Green Male 00:00:00 MV40 Finish
34 Michael Martin Male 00:00:00 M Finish
35 Jude Dayne Female 00:00:00 FV50 Finish
36 Charlie's Chums Canicross Four Relay 00:00:00 Finish
37 Barbara Hermann Female 00:00:00 FV40 Finish
38 Farsley Flyers 42 Relay 00:00:00 Finish
39 Gareth Crabb Male 00:00:00 MV40 Finish
40 David Hodgson Male 00:00:00 MV60 Finish
41 Mark Thistlethwaite Male 00:00:00 M Finish
42 Katie Waugj Female 00:00:00 FV40 Finish
43 Jonny Milner Male 00:00:00 M Finish
44 Ben Myers Male 00:00:00 M Finish
45 Rachel Jones Female 00:00:00 FV40 Finish
46 Three lucky Ladies Relay 00:00:00 Finish
47 Owain Davies Male 00:00:00 M Finish
48 Nigel Ibbetson Male 00:00:00 MV40 Finish
49 Graham Trueman Male 00:00:00 M Finish
50 Susan Wilson Female 00:00:00 FV50 Finish
51 James Ollerenshaw Male 00:00:00 MV40 Finish
52 Hannah McMahon Female 00:00:00 F Finish
53 Danny Dixon Male 00:00:00 MV40 Finish
54 Noel Jones Male 00:00:00 MV40 Finish
55 David Wall Male 00:00:00 MV50 Finish
56 Dean Allcroft Male 00:00:00 MV50 Finish
57 Andy Pickering Male 00:00:00 MV50 Finish
58 Lesley Murphy Female 00:00:00 F Finish
59 Colin Eberhardt Male 00:00:00 MV40 Finish
60 Peter Kidd Male 00:00:00 MV60 Finish
61 Joanne Abbott Female 00:00:00 FV40 Finish
62 Simon Welch Male 00:00:00 MV40 Finish
63 Simon Barnes Male 00:00:00 MV40 Finish
64 Duncan Ridley Male 00:00:00 MV60 Finish
65 Nicola Palmer Female 00:00:00 F Finish
66 Ray Foulkes Male 00:00:00 MV50 Finish
67 Kevin Limon Male 00:00:00 MV50 Finish
68 Maura Chacksfield Female 00:00:00 FV50 Finish
69 Matt Williams Male 00:00:00 MV40 Finish
70 Stuart Black Male 00:00:00 MV50 Finish
71 Jim Bulmer Male 00:00:00 MV40 Finish
72 Chris Sayles Male 00:00:00 MV40 Finish
73 Angela Shepherd Female 00:00:00 FV50 Finish
74 Andy Goddard Male 00:00:00 MV40 Finish
75 Adrian Martin Male 00:00:00 MV50 Finish
76 Linda Cromwell Female 00:00:00 FV60 Finish
77 Joe Worthington Male 00:00:00 MV40 Finish
78 Shelley Green Female 00:00:00 FV40 Finish
79 Farsley Flyers 3 Relay 00:00:00 Finish
80 Andy Cole Male 00:00:00 MV70 Finish
81 James Hinson Male 00:00:00 MV40 Finish
82 Matthew Swan Male 00:00:00 M Finish
83 Sarah Walch Female 00:00:00 FV40 Finish
84 Colin Haslett Male 00:00:00 M Finish
85 Joel Mcglynn Male 00:00:00 M Finish
86 Pete Morgan Male 00:00:00 MV40 Finish
87 Michelle Jeffrey Female 00:00:00 FV40 Finish
88 runfit trio Relay 00:00:00 Finish
89 Brian Cutmore Male 00:00:00 MV40 Finish
90 Giles Humphreys-Evans Male 00:00:00 MV40 Finish
91 Craig ‘Quiltman’ Thornton Male 00:00:00 MV40 Finish
92 Brenda Wilkin Female 00:00:00 FV40 Finish
93 Jamie Norman Male 00:00:00 MV40 Finish
94 Avril Mackay Female 00:00:00 FV50 Finish
95 Will Deer Male 00:00:00 MV40 Finish
96 Jonathan Jamison Male 00:00:00 MV50 Finish
97 Philippe Viard Male 00:00:00 MV40 Finish
98 Thomas Adams Male 00:00:00 M Finish
99 David Peel Male 00:00:00 M Finish
100 Angela Moore Female 00:00:00 FV40 Finish
101 Simon Duckett Male 00:00:00 MV40 Finish
102 Jemy Jose Male 00:00:00 MV40 Finish
103 Thomas Watson Male 00:00:00 M Finish
104 Duncan Baber Male 00:00:00 MV60 Finish
105 Paul Readman Male 00:00:00 MV40 Finish
106 Fiona Oakes Female 00:00:00 FV40 Finish
107 Anthony Erskine Male 00:00:00 MV40 Finish
108 Richard Lawton Male 00:00:00 MV50 Finish
109 Louise Carter Female 00:00:00 FV40 Finish
110 Richard Whitaker Male 00:00:00 MV40 Finish
111 Mark Berry Male 00:00:00 MV40 Finish
112 Adam Bridges Male 00:00:00 MV40 Finish
113 Nicolas Rongy Male 00:00:00 MV40 Finish
114 Rosina Rowland Female 00:00:00 FV50 Finish
115 Kevin Gay Male 00:00:00 MV40 Finish
116 Paul Long Male 00:00:00 MV40 Finish
117 Andrea Clyburn Female 00:00:00 FV40 Finish
118 Carl Wise Male 00:00:00 MV40 Finish
119 Charlie's Chums Canicross Trio Relay 00:00:00 Finish
120 Robert Chambers Male 00:00:00 MV40 Finish
121 Sean Higgins Male 00:00:00 M Finish
122 Thomas Storey Male 00:00:00 M Finish
123 Nicola Swinbourne Female 00:00:00 F Finish
124 Paul Gribbon Male 00:00:00 M Finish
125 Rodger Martin Male 00:00:00 MV50 Finish
126 Rebecca Elliott Female 00:00:00 FV40 Finish
127 Amanda Hibbert Female 00:00:00 FV50 Finish
128 Legs Misérables Relay 00:00:00 Finish
129 Gary Crisp Male 00:00:00 MV40 Finish
130 Simon Hogg Male 00:00:00 MV40 Finish
131 Marty Thomas Male 00:00:00 MV40 Finish
132 Amanda Welburn-Smith Female 00:00:00 FV40 Finish
133 Daniel Milton Male 00:00:00 M Finish
134 Calvin Nicholson Male 00:00:00 MV40 Finish
135 Janet Kay Female 00:00:00 FV50 Finish
136 Three Men And a Little Lady Relay 00:00:00 Finish
137 Tom Day Male 00:00:00 M Finish
138 Chris Jackson Male 00:00:00 MV40 Finish
139 Kev Tyerman Male 00:00:00 MV40 Finish
140 Amy Yates Female 00:00:00 F Finish
141 Mark Osborne Male 00:00:00 MV50 Finish
142 Louise Meynell Female 00:00:00 FV50 Finish
143 Jon Dixon Male 00:00:00 M Finish
144 Thomas Jones Male 00:00:00 MV40 Finish
145 Mark Waters Male 00:00:00 M Finish
146 Tim Antrobus Male 00:00:00 MV50 Finish
147 Duncan Platt Male 00:00:00 MV40 Finish
148 Michelle Newton Female 00:00:00 FV40 Finish
149 Barry Edwards Male 00:00:00 MV40 Finish
150 Craig Kilday Male 00:00:00 MV40 Finish
151 Clare Agar Female 00:00:00 F Finish
152 Andrew Whiles Male 00:00:00 MV50 Finish
153 Tom Barwick Male 00:00:00 MV40 Finish
154 Ian Robertson Male 00:00:00 MV40 Finish
155 Janine Paul Female 00:00:00 F Finish
156 Will Gander Male 00:00:00 MV40 Finish
157 Mark Limon Male 00:00:00 MV60 Finish
158 Claire Chapman Female 00:00:00 FV40 Finish
159 Lee Williams Male 00:00:00 M Finish
160 Paul Bowden Male 00:00:00 MV40 Finish
161 Shaun Burgess Male 00:00:00 M Finish
162 Nick Simmons Male 00:00:00 MV40 Finish
163 Sarah Short Female 00:00:00 FV40 Finish
164 Eric Green Male 00:00:00 MV50 Finish
165 Iain Martin Male 00:00:00 MV50 Finish
166 Susan Davies Female 00:00:00 FV40 Finish
167 Sean Young Male 00:00:00 MV50 Finish
168 Kathryn Hammond Female 00:00:00 FV40 Finish
169 Farsley Flyers 41 Relay 00:00:00 Finish
170 Michael Cottam Male 00:00:00 MV50 Finish
171 Michael Hodgkiss Male 00:00:00 MV40 Finish
172 Tony Taylor Male 00:00:00 M Finish
173 Kirsty Wareing Female 00:00:00 F Finish
174 Peter Hatch Male 00:00:00 MV50 Finish
175 Paul Mclean Male 00:00:00 MV40 Finish
176 Andrew Morrissey Male 00:00:00 M Finish
177 Caroline Johns Female 00:00:00 FV40 Finish
178 RunFit Hartlepool Team B Relay 00:00:00 Finish
179 Craig Davie Male 00:00:00 MV40 Finish
180 Matthew Hunton Male 00:00:00 M Finish
181 Michael Todd Male 00:00:00 MV40 Finish
182 Jocelyn Wilkinson Female 00:00:00 F Finish
183 Graham North Male 00:00:00 MV40 Finish
184 Cloey Mason Female 00:00:00 FV40 Finish
185 Andrew Dick Male 00:00:00 MV40 Finish
186 Michael Johnson Male 00:00:00 M Finish
187 Dan Walker Male 00:00:00 MV40 Finish
188 Peter Allanach Male 00:00:00 MV50 Finish
189 Andrew Petford Male 00:00:00 MV50 Finish
190 Linda Morgan Female 00:00:00 F Finish
191 Gary Duncan Male 00:00:00 MV40 Finish
192 Russ Kelly Male 00:00:00 MV40 Finish
193 Mark Webster Male 00:00:00 MV40 Finish
194 Andrew Bales Male 00:00:00 M Finish
195 Akos Revesz Male 00:00:00 M Finish
196 Shelly Oyston Female 00:00:00 F Finish
197 Alex Firmin Male 00:00:00 M Finish
198 Andrew Lilley Male 00:00:00 MV40 Finish
199 Victoria Carter Female 00:00:00 F Finish
200 Barry Wilkinson Male 00:00:00 MV40 Finish
201 David Betteridge Male 00:00:00 MV40 Finish
202 Lee Brockbank Male 00:00:00 M Finish
203 Mark Russell Male 00:00:00 MV40 Finish
204 Helen Schofield Female 00:00:00 FV40 Finish
205 Stephen Gibson Male 00:00:00 M Finish
206 Phil Marsh Male 00:00:00 MV40 Finish
207 Pamela Costello Female 00:00:00 FV60 Finish
208 John Withinshaw Male 00:00:00 MV40 Finish
209 Caroline Graham Female 00:00:00 FV40 Finish
210 Dance Troupe Rejects Relay 00:00:00 Finish
211 Peter Clark Male 00:00:00 M Finish
212 Alan Hilley Male 00:00:00 M Finish
213 Nick Stubbs Male 00:00:00 MV40 Finish
214 Sarah Taylor Female 00:00:00 FV40 Finish
215 Dave Hall Male 00:00:00 MV40 Finish
216 Ricky Martin Male 00:00:00 M Finish
217 Michael Moloney Male 00:00:00 M Finish
218 Alison Hyde Female 00:00:00 FV50 Finish
219 Runfit team A Relay 00:00:00 Finish
220 Phil Cuthbert#Thebeardman Male 00:00:00 M Finish
221 Anthony Hughes Male 00:00:00 MV40 Finish
222 Steven Thompson Male 00:00:00 MV50 Finish
223 Jeannie Wilde Female 00:00:00 FV50 Finish
224 Denise Walker Retired 00:00:00 FV50 Saltwick
225 Alex Brown Retired 00:00:00 MV40 Ravenscar
226 Andrew Collings Retired 00:00:00 MV40 Ravenscar
227 Lindsay Hamilton Retired 00:00:00 F RH Bay
228 Heather Mawrey Retired 00:00:00 F Ravenscar
229 Elizabeth Nairn Retired 00:00:00 F Ravenscar
230 Paul Reed Retired 00:00:00 MV40 Scarborough
231 Lee Vasey Retired 00:00:00 MV50 Saltburn
232 Katarzyna Carter Retired 00:00:00 F Ravenscar
233 Sean Backhouse Retired 00:00:00 MV40 Saltburn
234 Denise Zachariasz Retired 00:00:00 FV40 Ravenscar
235 Chris Dempsey Retired 00:00:00 MV40 Ravenscar
236 Richard Mann Retired 00:00:00 M Ravenscar
237 Heather Mochrie Retired 00:00:00 F Ravenscar
238 Harry Pinder Retired 00:00:00 M Saltburn
239 Roger Spence Retired 00:00:00 MV50 Saltwick
240 Lydia Allen Retired 00:00:00 F Ravenscar
241 William Whincup Retired 00:00:00 MV40 Ravenscar
242 Dawn Brown Retired 00:00:00 FV40 Ravenscar
243 Ross Cooling Retired 00:00:00 M Saltburn
244 Marcus Hawthorn Retired 00:00:00 MV50 Ravenscar
245 Alan McGarrity Retired 00:00:00 MV50 Saltwick
246 Simon Peacock Retired 00:00:00 MV50 Ravenscar
247 Nathan Risser Retired 00:00:00 M Ravenscar
248 Thomas Waines Retired 00:00:00 M Ravenscar
249 Katharine Challen Retired 00:00:00 F Ravenscar
250 Jon Bond Retired 00:00:00 MV40 Saltwick
251 Sweeper 1 Crew 00:00:00 Scarborough
252 Peter Goodwin Retired 00:00:00 MV70 Ravenscar
253 Duncan Marsh Retired 00:00:00 MV40 Ravenscar
254 John Morrill Retired 00:00:00 MV40 Ravenscar
255 Sara Porley Retired 00:00:00 FV40 Runswick
256 Graham Thomas Retired 00:00:00 M Saltwick
257 Shaun Butterfield Retired 00:00:00 MV40 Runswick
258 Craig Atkinson Retired 00:00:00 M Saltwick
259 Caroline Woods-Peel Retired 00:00:00 FV40 Saltburn
260 Andy Craven Retired 00:00:00 MV40 Ravenscar
261 James Loftus Retired 00:00:00 MV40 Ravenscar
262 Paul Mcmanus Retired 00:00:00 MV40 Saltwick
263 John Pickford Retired 00:00:00 MV40 Ravenscar
264 Ed Rushby Retired 00:00:00 M Runswick