Schools Cross Country Y3-4 Boys 2019

Leaderboard
Bib Name Team Start Finish Time Group Last Location
Noah King Y3-4 Boys Allithwaite 13:44:55 13:51:01 00:06:06 M4 Finish
Austin Foster Y3-4 Boys Leven Valley 13:44:55 13:51:52 00:06:57 M4 Finish
Elijah Fenton Y3-4 Boys Lindale 13:44:55 13:51:20 00:06:25 M4 Finish
Wiktor Witek Y3-4 Boys Grange 13:44:55 13:54:41 00:09:46 M3 Finish
Dylan Benson Y3-4 Boys Flookburgh 13:44:55 13:56:23 00:11:28 M4 Finish
Harrison Jewell-Burrow Y3-4 Boys Allithwaite 13:44:55 13:52:51 00:07:56 M3 Finish
Zack Wood Y3-4 Boys Leven Valley 13:44:55 13:53:03 00:08:08 M3 Finish
Riley Lishman Y3-4 Boys Lindale 13:44:55 13:53:02 00:08:07 M3 Finish
Gwilym Gray Y3-4 Boys Grange 13:44:55 13:52:23 00:07:28 M3 Finish
Zachary Rowlandson-Benson Y3-4 Boys Flookburgh 13:44:55 13:52:21 00:07:26 M3 Finish
Casper Brocklebank Y3-4 Boys Allithwaite 13:44:55 13:52:42 00:07:47 M3 Finish
Finley Coglan Y3-4 Boys Leven Valley 13:44:55 13:53:47 00:08:52 M3 Finish
Dougie Barker Y3-4 Boys Lindale 13:44:55 13:53:56 00:09:01 M3 Finish
Eddie Spencer Y3-4 Boys Dean Barwick 13:44:55 13:51:48 00:06:53 M4 Finish
Brandan Slater Y3-4 Boys Leven Valley 13:44:55 13:52:33 00:07:38 M4 Finish
Bailey Venter Y3-4 Boys Cartmel 13:44:55 13:54:00 00:09:05 M3 Finish
Oscar Melling Y3-4 Boys Grange 13:44:55 13:53:19 00:08:24 M4 Finish
Harry Mcdevitt Y3-4 Boys Flookburgh 13:44:55 13:54:51 00:09:56 M4 Finish
Louis Brennan Y3-4 Boys Dean Barwick 13:44:55 13:52:23 00:07:28 M4 Finish
Fraser Mcginley Y3-4 Boys Leven Valley 13:44:55 13:51:37 00:06:42 M4 Finish
James Pearman Y3-4 Boys Lindale 13:44:55 13:52:27 00:07:32 M4 Finish
Lewis Bailey Y3-4 Boys Cartmel 13:44:55 13:53:22 00:08:27 M3 Finish
Lenny Diaz Manchado Y3-4 Boys Grange 13:44:55 13:53:16 00:08:21 M4 Finish
Alfie Chapman Y3-4 Boys Flookburgh 13:44:55 13:52:12 00:07:17 M4 Finish
Joseph Elson Y3-4 Boys Allithwaite 13:44:55 13:52:53 00:07:58 M4 Finish
Tyrone Cubin Y3-4 Boys Leven Valley 13:44:55 13:54:45 00:09:50 M4 Finish
Ewan Dove Y3-4 Boys Lindale 13:44:55 13:52:25 00:07:30 M4 Finish
Jacob Robinson Y3-4 Boys Grange 13:44:55 13:51:09 00:06:14 M3 Finish
Louis Bennet Y3-4 Boys Flookburgh 13:44:55 13:54:34 00:09:39 M4 Finish
Joshua Burrows Y3-4 Boys Allithwaite 13:44:55 13:52:55 00:08:00 M3 Finish
Ben Warren Y3-4 Boys Leven Valley 13:44:55 13:54:42 00:09:47 M3 Finish
Alex Greenhalgh Y3-4 Boys Lindale 13:44:55 13:54:05 00:09:10 M3 Finish
Charlie Barker Y3-4 Boys Grange 13:44:55 13:54:35 00:09:40 M3 Finish
David Appleton Y3-4 Boys Flookburgh 13:44:55 13:51:32 00:06:37 M3 Finish
Ollie Barr Y3-4 Boys Cartmel 13:44:55 13:51:54 00:06:59 M4 Finish
Alfie Richards Y3-4 Boys Grange 13:44:55 13:51:18 00:06:23 M4 Finish
Oscar Rowlandson Y3-4 Boys Flookburgh 13:44:55 13:54:53 00:09:58 M4 Finish
Jack Carter Y3-4 Boys Dean Barwick 13:44:55 13:52:44 00:07:49 M4 Finish
Jack Sedgwick Y3-4 Boys Leven Valley 13:44:55 13:53:14 00:08:19 M4 Finish
Lucas Phillips Y3-4 Boys Lindale 13:44:55 13:53:30 00:08:35 M4 Finish
Aidan Inglis Y3-4 Boys Cartmel 13:44:55 13:53:10 00:08:15 M3 Finish
Charlie Harding Y3-4 Boys Grange 13:44:55 13:52:42 00:07:47 M4 Finish
James Mcclure Y3-4 Boys Flookburgh 13:44:55 13:51:44 00:06:49 M4 Finish