Ultra Great Britain 2018

Leaderboard
Bib Name Time Group Last Location
1 Max Newton Full 00:00:00 Finish
2 Benny Keuppens Full 00:00:00 Finish
3 Anne Marie Lord Full 00:00:00 Finish
4 Martin Bell Full 00:00:00 Finish
5 Colin Green Full 00:00:00 Finish
6 Jin Cao Full 00:00:00 Finish
7 Garry Burton Full 00:00:00 Finish
8 Lesley Lynn Full 00:00:00 Finish
9 Tim Hyatt Full 00:00:00 Finish
10 Joao Colaco Full 00:00:00 Finish
11 Carolyn Binns Full 00:00:00 Finish
12 Calum Anderson Full 00:00:00 Finish
13 Leslie Cupis Full 00:00:00 Finish
14 Aleksander Kashefi Full 00:00:00 Finish
15 Katy McGowan Full 00:00:00 Finish
16 Raymond Parks Full 00:00:00 Finish
17 Martin Connell Full 00:00:00 Finish
18 Gordon Hughes Full 00:00:00 Finish
19 Gordon MacCulloch Full 00:00:00 Finish
20 Stephen Braithwaite Full 00:00:00 Finish
21 Ronnie Staton Full 00:00:00 Finish
22 Francois Flisijn Full 00:00:00 Finish
23 Ken Rottiers Full 00:00:00 Finish
24 Szilard Csiha Full 00:00:00 Finish
25 Edgars Melkin Full 00:00:00 Finish
26 Maarten Schon Full 00:00:00 Finish
27 Esteban Diaz Full 00:00:00 Finish
28 Brian Davis Full 00:00:00 Finish
29 David Scott Full 00:00:00 Finish
30 Terence Ward Full 00:00:00 Finish
31 Christophe Wislet Full 00:00:00 Finish
32 Peter James Full 00:00:00 Finish
33 Roger Montgomery Full 00:00:00 Finish
34 Trevor Cichosz Full 00:00:00 Finish
35 Jozef De Cock Full 00:00:00 Finish
36 Jonathan Rees Full 00:00:00 Finish
37 Andrew Proctor Full 00:00:00 Finish
38 Steven McAllister Full 00:00:00 Finish
39 Martino Corneillie Full 00:00:00 Finish
40 Robert Fernie Full 00:00:00 Finish
41 Daniel Curtis Full 00:00:00 Finish
42 Jonny Bromilow Full 00:00:00 Finish
43 Shane McMahon Full 00:00:00 Finish
44 Gareth Boyd Full 00:00:00 Finish
45 Richard James Full 00:00:00 Finish
46 Christopher Kay Full 00:00:00 Finish
47 James Slaughter Full 00:00:00 Finish
48 Kristian Dela Cour Full 00:00:00 Finish
49 Deborah Allum Full 00:00:00 Finish
50 Nicola Bruce Full 00:00:00 Finish
51 Becky Wightman Full 00:00:00 Finish
52 Antony Sedman Full 00:00:00 Finish
53 Scott Cardwell Full 00:00:00 Finish
54 Jonathan Millar Full 00:00:00 Finish
55 Kurt Peeters Full 00:00:00 Finish
56 Marek Vis Full 00:00:00 Finish
57 Louise Tidbury Full 00:00:00 Finish
58 Paul Pickford Full 00:00:00 Finish
59 Norman Neilson Full 00:00:00 Finish
60 Thomas Steenberg Full 00:00:00 Finish
61 Peter Murray Full 00:00:00 Finish
62 Jonathan Ward Full 00:00:00 Finish
63 Dan Howard Full 00:00:00 Finish
64 Jose Sanchez-Cervi Full 00:00:00 Finish
65 Ian Harrison Full 00:00:00 Finish
66 Gary Tompsett Full 00:00:00 Finish
67 Elaine Jones Retired 00:00:00 St Johns Dalry
68 Craig Edwards Retired 00:00:00 Lauder
69 Fiona Caldwell Retired 00:00:00 St Johns Dalry
70 Lisa Martin Retired 00:00:00 Sanquhar
71 James Wotton Retired 00:00:00 Wanlockhead
72 Alex McMunn Retired 00:00:00 Sanquhar
73 Paul Oliver Retired 00:00:00 St Johns Dalry
74 Robert Kinnaird Retired 00:00:00 Wanlockhead
75 Chris Duoba Retired 00:00:00 St Johns Dalry
76 Erwin Deckers Retired 00:00:00 Sanquhar
77 Carl Adams Retired 00:00:00 Wanlockhead
78 Malcolm Beresford Retired 00:00:00 St Marys
79 Gari John Retired 00:00:00 Sanquhar
80 Christopher Evans Retired 00:00:00 Fairnilee
81 Matthew Armstrong Retired 00:00:00 Glentrool
82 Michael Bryce Retired 00:00:00 Beattock
83 Gareth Kilshaw Retired 00:00:00 Sanquhar
84 Rhys Glide Retired 00:00:00 Sanquhar
85 Robert Cullen Retired 00:00:00 Wanlockhead
86 Karen Doak Retired 00:00:00 St Marys
87 Thomas Andersen Retired 00:00:00 Sanquhar
88 David Oliver Retired 00:00:00 St Johns Dalry
89 Nicholas Wolverson Retired 00:00:00 St Marys
90 William Cochrane Retired 00:00:00 Sanquhar
91 Malcolm Fraser Retired 00:00:00 Glentrool
92 Sal Seeney Retired 00:00:00 New Luce
93 Cyd Ross Retired 00:00:00 Sanquhar
94 Julie Valentine Retired 00:00:00 Fairnilee
95 Keziah Moreno Retired 00:00:00 Sanquhar
96 Paul Hart Retired 00:00:00 Wanlockhead
97 Eric King Retired 00:00:00 Wanlockhead
98 Lois Simpson Retired 00:00:00 St Marys
99 Roland McCraw Retired 00:00:00 Glentrool
100 Karen Peck Retired 00:00:00 Glentrool
101 Benjamin De Jersey-Moore Retired 00:00:00 Wanlockhead
102 Jorge Serrazina Retired 00:00:00 St Johns Dalry
103 Darren Etheridge Retired 00:00:00 Wanlockhead
104 Chris Curtis Retired 00:00:00 Sanquhar
105 David Lim Retired 00:00:00 Glentrool
106 Jon Park Retired 00:00:00 Glentrool
107 Lee Scott Retired 00:00:00 Sanquhar
108 Paul Carr Retired 00:00:00 Wanlockhead
109 Hilary Farren Retired 00:00:00 Glentrool
110 Neil Rutherford Retired 00:00:00 Wanlockhead
111 Paul Gilbertson Retired 00:00:00 St Johns Dalry
112 Susan Gray Retired 00:00:00 Sanquhar
113 Graham Clarke Retired 00:00:00 Glentrool
114 Martin Hookway Retired 00:00:00 Sanquhar
115 Garry Mackay Retired 00:00:00 Wanlockhead
116 Craig Clarke Retired 00:00:00 Sanquhar
117 Mark Lutman Retired 00:00:00 Fairnilee
118 Darren Seeney Retired 00:00:00 St Johns Dalry
119 Kerry McFarland Retired 00:00:00 Glentrool
120 Peter Gill Retired 00:00:00 Glentrool
121 Mark Caldwell Retired 00:00:00 St Johns Dalry
122 Andy O'Grady Retired 00:00:00 Sanquhar
123 Elaine Wilde Retired 00:00:00 Fairnilee
124 David Thompson Retired 00:00:00 St Johns Dalry
125 Mark Marchant Retired 00:00:00 Sanquhar
126 Vivek Joshipura Retired 00:00:00 St Johns Dalry
127 Lim Nghee Huat Retired 00:00:00 Lauder
128 Andrew Simpson Retired 00:00:00 Beattock
129 Graham Paton Retired 00:00:00 Beattock
130 Neil Bennett Retired 00:00:00 St Johns Dalry
131 Pamela Harrison Retired 00:00:00 Wanlockhead
132 Sean Rice Retired 00:00:00 Start
133 David Cowan Retired 00:00:00 Start
134 Martyn Chrystie Retired 00:00:00 Start
135 Stuart Leith Retired 00:00:00 Start
136 Louise McWilliams Retired 00:00:00 Sanquhar
137 Harriet Coppock Retired 00:00:00 Glentrool
138 Spencer Bunn Retired 00:00:00 Start
139 Richard Parker Retired 00:00:00 Start
140 Nick Lamidey Retired 00:00:00 Start
141 Carl Howells Retired 00:00:00 Start
142 Nick Purser Retired 00:00:00 Glentrool
143 Stephen Hayden-Smith Retired 00:00:00 Start