MONTANE Summer Sprint 2022

Leaderboard
Bib Rank Name Time Group Last Location
1 1 Michael Hyde Sprint Male 07:55:58 Finish
2 2 Hannah Slater Sprint Female 09:33:31 Finish
3 3 Nicholas Plant Sprint Male 09:59:46 Finish
4 4 Gareth Lloyd Sprint Male 09:59:51 Finish
5 5 Steve Bruce Sprint Male 10:09:55 Finish
6 6 Dan Shorrock Sprint Male 10:22:09 Finish
7 7 Neil Byford Sprint Male 10:32:43 Finish
8 8 Jude Chadwick Sprint Female 10:38:18 Finish
9 9 Renee McGregor Sprint Female 10:46:03 Finish
10 10 Jessica Busen-Smith Sprint Female 10:49:29 Finish
11 11 Matt Stroud Sprint Male 10:53:30 Finish
12 12 Dave Heinemann Sprint Male 11:13:35 Finish
13 13 Thomas Everett Sprint Male 11:26:43 Finish
14 14 Yasmin Boodhun Sprint Female 11:26:50 Finish
15 15 Ed Martin Sprint Male 11:28:01 Finish
16 16 David Hughes Sprint Male 11:34:13 Finish
17 17 Darren Horobin Sprint Male 11:34:19 Finish
18 18 Andy Adkin Sprint Male 11:45:41 Finish
19 19 Rachel Harris Sprint Female 11:47:36 Finish
20 20 Andrew Staley Sprint Male 12:11:50 Finish
21 21 Dan Friend Sprint Male 12:13:52 Finish
22 22 Julie Keller Sprint Female 12:26:57 Finish
23 23 Ingvild Nysæther Sprint Female 12:27:26 Finish
24 24 Steve Layt Sprint Male 12:31:14 Finish
25 25 Phil Amos Sprint Male 13:22:49 Finish
26 26 Gabriele Thomas-Neher Sprint Female 13:24:52 Finish
27 27 Phil meads Sprint Male 13:25:02 Finish
28 28 Huw Jones Sprint Male 13:25:12 Finish
29 29 Meg Moodie Sprint Female 13:25:16 Finish
30 30 Katy McGowan Sprint Female 13:25:20 Finish
31 31 Ian Atherton Sprint Male 13:28:25 Finish
32 32 Iain Dredge Sprint Male 13:29:03 Finish
33 33 Andrea Lawton-hyde Sprint Female 13:29:57 Finish
34 34 Michelle Garbutt Sprint Female 13:33:00 Finish
35 35 Colin Young Sprint Male 13:40:49 Finish
36 36 Hannah Bawdon Sprint Female 13:41:50 Finish
37 37 Ilona Morgan Sprint Female 14:00:29 Finish
38 38 Phillip Morgan Sprint Male 14:00:33 Finish
39 39 Emily Adams Sprint Female 14:05:26 Finish
40 40 Julia Carter Sprint Female 14:05:51 Finish
41 41 Hilary Robinson Sprint Female 14:06:02 Finish
42 42 Chris Bagworth Sprint Male 14:06:08 Finish
43 43 Rachel Anderson Sprint Female 14:38:52 Finish
44 44 Lucy Bird Sprint Female 14:38:57 Finish
45 45 Victoria Birdsell Sprint Female 14:45:32 Finish
46 46 Teresa Roberts Sprint Female 15:06:34 Finish
47 47 Paul Whincup Sprint Male 15:17:03 Finish
48 48 Andy Slater Sprint Male 15:29:13 Finish
49 49 Mick Davidson Sprint Male 15:54:39 Finish
50 50 Julie Parr Sprint Female 16:29:48 Finish
51 51 Zoe Matsell Sprint Female 16:49:59 Finish
52 52 Elina Marila Sprint Female 16:50:10 Finish
53 53 Maxine Napal Sprint Female 17:30:17 Finish
54 54 Joy Whyte Sprint Female 17:30:23 Finish
55 55 Richard Martin Sprint Male 17:34:38 Finish
56 56 Mike Amberry Sprint Male 17:40:36 Finish
57 57 Laurens Robinson Retired 12:16:14 Finish
58 58 Sjaak Schipper Retired 00:00:00 Start
59 59 Emily Ledder Retired 03:24:41 Torside
60 60 Paul Dennis Retired 06:16:46 Torside