Montane Spine Challenger 2019

Leaderboard
Bib Rank Name Time Group Last Location
1 1 Carol Morgan Ladies 00:00:00 Finish
2 2 Jenny Yeo Ladies 00:00:00 Finish
3 3 Jennifer Scotney Ladies 00:00:00 Finish
4 4 Camilla Archibald Ladies 00:00:00 Finish
5 5 Patricia Patterson Ladies 00:00:00 Finish
6 6 Jayne Mitchell Ladies 00:00:00 Finish
7 7 Yvonne Lehnert Ladies 00:00:00 Finish
8 8 Kathryn Campbell Ladies 00:00:00 Finish
9 9 Rachel Gorajala Ladies 00:00:00 Finish
10 10 Andrea Fawell Ladies 00:00:00 Finish
11 11 Jody Donaldson Ladies 00:00:00 Finish
12 12 Sharon Sullivan Ladies 00:00:00 Finish
13 13 Kate Browning Ladies 00:00:00 Finish
14 14 Maxine Lock Ladies 00:00:00 Finish
15 15 Jim Mann Men 00:00:00 Finish
16 16 Wouter Huitzing Men 00:00:00 Finish
17 17 Howard Dracup Men 00:00:00 Finish
18 18 Simon Bourne Men 00:00:00 Finish
19 19 Ville Maksimainen Men 00:00:00 Finish
20 20 Paul Bennett Men 00:00:00 Finish
21 21 Mark Marchant Men 00:00:00 Finish
22 22 Paul-Alexandre Neveu Men 00:00:00 Finish
23 23 Stuart Mugridge Men 00:00:00 Finish
24 24 Carsten Nielsen Men 00:00:00 Finish
25 25 Doug Gurr Men 00:00:00 Finish
26 26 Simon Franklin Men 00:00:00 Finish
27 27 Peter van Eylen Men 00:00:00 Finish
28 28 Antonio Codina Men 00:00:00 Finish
29 29 Leon Boreham Men 00:00:00 Finish
30 30 Jonathan Hall Men 00:00:00 Finish
31 31 Andrew Heaney Men 00:00:00 Finish
32 32 Barney Burton Men 00:00:00 Finish
33 33 Peter Smith Men 00:00:00 Finish
34 34 David Cummins Men 00:00:00 Finish
35 35 Christian Maleedy Men 00:00:00 Finish
36 36 Roberto Semprini Men 00:00:00 Finish
37 37 Chris Armour Men 00:00:00 Finish
38 38 Michael Pope Men 00:00:00 Finish
39 39 Lee Bradbruy Men 00:00:00 Finish
40 40 Tim De Vriendt Men 00:00:00 Finish
41 41 Adeodato Ceci Men 00:00:00 Finish
42 42 William Marks Men 00:00:00 Finish
43 43 Matthew Brennan Men 00:00:00 Finish
44 44 Matthew Teague Men 00:00:00 Finish
45 45 Ed Smith Men 00:00:00 Finish
46 46 Jonathan Inglesfield Men 00:00:00 Finish
47 47 Mark Collins Men 00:00:00 Finish
48 48 Andrew Eyles Men 00:00:00 Finish
49 49 Andy Hindson Men 00:00:00 Finish
50 50 Andrew Harris Men 00:00:00 Finish
51 51 Michael King Men 00:00:00 Finish
52 52 Michael Armitage Men 00:00:00 Finish
53 53 James Mowbray Men 00:00:00 Finish
54 54 Adrian Gosling Men 00:00:00 Finish
55 55 Stephen Duplock Men 00:00:00 Finish
56 56 Ian Edwards Men 00:00:00 Finish
57 57 Richard Baker Men 00:00:00 Finish
58 58 Jane Hilton MRT Ladies 00:00:00 Finish
59 59 Joe Farnell MRT Men 00:00:00 Finish
60 60 David Dixon MRT Men 00:00:00 Finish
61 61 Matt Richardson MRT Men 00:00:00 Finish
62 62 Joe Parsons MRT Men 00:00:00 Finish
63 63 Kevin Robinson MRT Men 00:00:00 Finish
64 64 Duncan Buchanan MRT Men 00:00:00 Finish
65 65 Russell Hilton MRT Men 00:00:00 Finish
66 66 Alan Pepper MRT Men 00:00:00 Finish
67 67 Neil Stephenson MRT Men 00:00:00 Finish
68 68 Robert Cullen Retired 00:00:00 Finish
69 69 Robin Smith Retired 00:00:00 Malham
70 70 Tim Apps Retired 00:00:00 Malham
71 71 Rebecca Lane Retired 00:00:00 Malham
72 72 Brad Smith Retired 00:00:00 Malham
73 73 Martin McMullan Retired 00:00:00 Gargrave
74 74 Matthew Dooley Retired 00:00:00 Gargrave
75 75 James Butler Retired 00:00:00 Oakworth
76 76 Tom Marriott Retired 00:00:00 Oakworth
77 77 Elizabeth Rayner Retired 00:00:00 Oakworth
78 78 Andrew Wilson Retired 00:00:00 Oakworth
79 79 Jegard Rémy Retired 00:00:00 Hebden
80 80 Jack Swindells Retired 00:00:00 Oakworth
81 81 Peter Dennis Retired 00:00:00 Oakworth
82 82 Jonathan Wood Retired 00:00:00 Hebden
83 83 Ella Corrick Retired 00:00:00 Hebden
84 84 Ian Blessley Retired 00:00:00 Hebden
85 85 Matt Herbert Retired 00:00:00 Hebden
86 86 Nick Lockhart Retired 00:00:00 Charlestown
87 87 Lynne Flynn Retired 00:00:00 Charlestown
88 88 Werner Geerinck Retired 00:00:00 Hebden
89 89 Robert Jones Retired 00:00:00 Hebden
90 90 Peter Storey Retired 00:00:00 Hebden
91 91 Julia Hall Retired 00:00:00 Hebden
92 92 Ian Winstanley Retired 00:00:00 Hebden
93 93 Andrew Swanson Retired 00:00:00 Hebden
94 94 Paul Davison Retired 00:00:00 Hebden
95 95 Andy Cole Retired 00:00:00 Hebden
96 96 Jo Dixon Retired 00:00:00 Hebden
97 97 Richard Martin Retired 00:00:00 Hebden
98 98 Wesley Pritchard Retired 00:00:00 Charlestown
99 99 Chris Smith Retired 00:00:00 M62
100 100 Richard Lendon Retired 00:00:00 M62
101 101 Luke Viney Retired 00:00:00 M62
102 102 Steven Mckillop Retired 00:00:00 M62
103 103 Jim Thurkettle Retired 00:00:00 Harrop
104 104 Florian Ebenbichler Retired 00:00:00 Harrop
105 105 Peter Owen Retired 00:00:00 Harrop
106 106 David Gray Retired 00:00:00 Wessenden
107 107 Gregory Crowley Retired 00:00:00 Harrop
108 108 Nathan Drinkwater Retired 00:00:00 Harrop
109 109 Andrew Robertson Retired 00:00:00 Wessenden
110 110 Clare Cooper Retired 00:00:00 Wessenden
111 111 Mal Smith Retired 00:00:00 Wessenden
112 112 Bob Smart Retired 00:00:00 Wessenden
113 113 James Brameld Retired 00:00:00 Wessenden
114 114 James Taylor-Short Retired 00:00:00 Wessenden
115 115 Mark Oldham-Fox Retired 00:00:00 Torside