Hardmoors 160 110 2018

Leaderboard
Bib Name Time Group Last Location
1 Peter Fishpool 110 Male 00:00:00 Finish
2 Andy Pickering 110 Male 00:00:00 Finish
3 Richard Whitaker 110 Male 00:00:00 Finish
4 Louise Carter 110 Female 00:00:00 Finish
5 Philip Jones 110 Male 00:00:00 Finish
6 Ronnie Staton 110 Male 00:00:00 Finish
7 Iain Hill-Sharp 160 Male 00:00:00 Finish
8 Gregg Boughey 110 Male 00:00:00 Finish
9 Angela Moore 110 Female 00:00:00 Finish
10 Akgun Ozsoy 110 Male 00:00:00 Finish
11 Jonathan Tremain 110 Male 00:00:00 Finish
12 Pearl Bayford 110 Female 00:00:00 Finish
13 Andrew Dick 110 Male 00:00:00 Finish
14 Ian Hutchinson 110 Male 00:00:00 Finish
15 Jordan Rodger 110 Male 00:00:00 Finish
16 Christopher Cowley 160 Male 00:00:00 Finish
17 Paul Atkinson 110 Male 00:00:00 Finish
18 Joanne Fenwick 110 Female 00:00:00 Finish
19 Susan Wilson 110 Female 00:00:00 Finish
20 Paul Munster 110 Male 00:00:00 Finish
21 Michael Todd 110 Male 00:00:00 Finish
22 Joanne Abbott 110 Female 00:00:00 Finish
23 Kent Butcher 110 Male 00:00:00 Finish
24 Paul Holt 110 Male 00:00:00 Finish
25 Colin Reynolds 110 Male 00:00:00 Finish
26 Peter Allanach 160 Male 00:00:00 Finish
27 Jude Dayne 110 Female 00:00:00 Finish
28 Lorrel Staton 110 Female 00:00:00 Finish
29 Antoine Marnat 110 Male 00:00:00 Finish
30 Neil Thirkell 110 Male 00:00:00 Finish
31 Anthony Bucknall 110 Male 00:00:00 Finish
32 Aaron Gourley 110 Male 00:00:00 Finish
33 Anthony Gerundini 110 Male 00:00:00 Finish
34 Steve Willis 110 Male 00:00:00 Finish
35 Helena Conlin 110 Female 00:00:00 Finish
36 Luke Kennedy 110 Male 00:00:00 Finish
37 Jamie Steel 110 Male 00:00:00 Finish
38 Andrew Stephenson 160 Male 00:00:00 Finish
39 Tony Bowe 110 Male 00:00:00 Finish
40 Kimberley Reeve 110 Female 00:00:00 Finish
41 Ben Peacock 110 Male 00:00:00 Finish
42 David Wall 110 Male 00:00:00 Finish
43 Emily Beaumont 110 Female 00:00:00 Finish
44 Jason Ellis 110 Male 00:00:00 Finish
45 Matt Hutchinson 110 Male 00:00:00 Finish
46 Ben Smith 110 Male 00:00:00 Finish
47 Mark Dalton 160 Male 00:00:00 Finish
48 Colin Bancroft 110 Male 00:00:00 Finish
49 Heidi Lewis 110 Female 00:00:00 Finish
50 Team Cavill Coaching 110 Teams 00:00:00 Finish
51 Jamie Norman 110 Male 00:00:00 Finish
52 Scott Tranter 110 Male 00:00:00 Finish
53 Lisa Bainbridge 110 Female 00:00:00 Finish
54 Gary Chapman 110 Male 00:00:00 Finish
55 Peter Hunt 110 Male 00:00:00 Finish
56 Keith Robson 110 Male 00:00:00 Finish
57 Stephen Braithwaite 160 Male 00:00:00 Finish
58 Matthew Abbott 110 Male 00:00:00 Finish
59 Kelly Felstead 110 Female 00:00:00 Finish
60 Elaine Wilde 110 Female 00:00:00 Finish
61 Rodger Martin 110 Male 00:00:00 Finish
62 Terry Tillotson 110 Male 00:00:00 Finish
63 Graham Yare 110 Male 00:00:00 Finish
64 Michael Burke 110 Male 00:00:00 Finish
65 Tim Hammond 110 Male 00:00:00 Finish
66 Dave Reynier 110 Male 00:00:00 Finish
67 Neil Wilson 110 Male 00:00:00 Finish
68 Pamela Costello 110 Female 00:00:00 Finish
69 Glenn Kilday 110 Male 00:00:00 Finish
70 Matthew Swan 110 Male 00:00:00 Finish
71 Lynsey Blyth 160 Female 00:00:00 Finish
72 Duncan Bruce 110 Male 00:00:00 Finish
73 Rosina Rowland 110 Female 00:00:00 Finish
74 Brian Cutmore Retired 00:00:00 Finish
75 Steve Spence Retired 00:00:00 Runswick
76 Garth De Roux Retired 00:00:00 Saltburn
77 Hadrian Knight Retired 00:00:00 Saltburn
78 Stephen Whincup Retired 00:00:00 Clay Bank
79 Mark Milner Retired 00:00:00 Kildale
80 Paul Burridge Retired 00:00:00 Saltburn
81 David Hodgson Retired 00:00:00 Kildale
82 Dennis Potton Retired 00:00:00 Saltburn
83 Gregory Davies Retired 00:00:00 Kildale
84 Fran Jeffery Retired 00:00:00 Runswick
85 Tony Thistlethwaite Retired 00:00:00 Saltburn
86 Ian Gorin Retired 00:00:00 Saltburn
87 Nick Green Retired 00:00:00 Runswick
88 Mick Monkman Retired 00:00:00 Saltburn
89 Natasha Blackburn Retired 00:00:00 Kildale
90 Bev Cossey-Watson Retired 00:00:00 Raven
91 Stephen Jackson Retired 00:00:00 Kildale
92 Nick Stubbs Retired 00:00:00 Kildale
93 Nicholas Braybrook Retired 00:00:00 Saltburn
94 Paul Elsley Retired 00:00:00 Clay Bank
95 Duncan Marsh Retired 00:00:00 Saltburn
96 Chris Worton Retired 00:00:00 Osmoth
97 Dan Walker Retired 00:00:00 Saltburn
98 Louise Clark Retired 00:00:00 L Stones
99 Cameron Humphries Retired 00:00:00 Kildale
100 Tim Scurry Retired 00:00:00 Kildale
101 Raymond Ayonote Retired 00:00:00 Stape 160
102 Antony Dunkels Retired 00:00:00 Osmoth
103 Keri Lewis Retired 00:00:00 Saltburn
104 Andy Wilkin Retired 00:00:00 Clay Bank
105 Piotr Okroj Retired 00:00:00 Sandsend
106 James Campbell Retired 00:00:00 Kildale
107 Simon Hogg Retired 00:00:00 Runswick
108 Michael Rafferty Retired 00:00:00 Clay Bank
109 Sue Davies Retired 00:00:00 Saltburn
110 Emy Jones Retired 00:00:00 Clay Bank
111 Andy Thomas Retired 00:00:00 Roseberry
112 Jill Holt Retired 00:00:00 Runswick
113 Shaun Burgess Retired 00:00:00 RH Bay
114 Becky Greenwood Retired 00:00:00 Clay Bank
115 John Morrill Retired 00:00:00 Saltburn
116 Jonathan Jamison Retired 00:00:00 Kildale
117 Jeremy Sylvester Retired 00:00:00 Saltburn
118 Mick Cottam Retired 00:00:00 Saltburn
119 Stephen Gibson Retired 00:00:00 Horse
120 Sara Mollis Retired 00:00:00 Saltburn
121 Akif Aydogar Retired 00:00:00 Kildale
122 Michael Clarke Warry Retired 00:00:00 Kildale
123 Andrew Hyde Retired 00:00:00 Clay Bank
124 Alasdair Stuart Retired 00:00:00 Clay Bank
125 Ed Barker-Wyatt Retired 00:00:00 Sandsend
126 Rob Edwards Retired 00:00:00 Runswick
127 Richard Mann Retired 00:00:00 Clay Bank
128 Joe Williams Retired 00:00:00 Runswick
129 Maura Chacksfield Retired 00:00:00 Saltburn
130 Bev Holmes Retired 00:00:00 Clay Bank
131 Paul Redman Retired 00:00:00 Runswick