The Arc50 2020

Leaderboard
Bib Name Time Group Last Location
1 Andrew Barnard Male 00:00:00 Finish
2 Jamie Stephenson Male 00:00:00 Finish
3 Stuart Hyslop Male 00:00:00 Finish
4 Nick Brenchley Male 00:00:00 Finish
5 Mike Tunney Male 00:00:00 Finish
6 Steven Lee Male 00:00:00 Finish
7 Nick Martin Male 00:00:00 Finish
8 Luke Cracknell Male 00:00:00 Finish
9 Chris Woods Male 00:00:00 Finish
10 Joanna Edwards Female 00:00:00 Finish
11 Sarah Hill Female 00:00:00 Finish
12 Martin Murphy Male 00:00:00 Finish
13 Mark E Evans Male 00:00:00 Finish
14 Leila Matthews Female 00:00:00 Finish
15 Daniel Poole Male 00:00:00 Finish
16 Jamie Goodhead Male 00:00:00 Finish
17 Maryl Steyn Female 00:00:00 Finish
18 Sam Shannon Male 00:00:00 Finish
19 Will Harper-Penrose Male 00:00:00 Finish
20 Rebecca Wilding Female 00:00:00 Finish
21 Tom Southall Male 00:00:00 Finish
22 Richard Holbrook Male 00:00:00 Finish
23 Ben Beaumont Male 00:00:00 Finish
24 Stuart Thomson Male 00:00:00 Finish
25 Luke Jones Male 00:00:00 Finish
26 Jez Mancer Male 00:00:00 Finish
27 Tim Collingwood Male 00:00:00 Finish
28 Brandon Webb Male 00:00:00 Finish
29 Debbie Butt Female 00:00:00 Finish
30 June Harrison Female 00:00:00 Finish
31 Louis Michael Male 00:00:00 Finish
32 Scott Downing Male 00:00:00 Finish
33 Angela Irving Female 00:00:00 Finish
34 Demetrio Orefice Male 00:00:00 Finish
35 Steven Gardiner Male 00:00:00 Finish
36 Lydia Poole Female 00:00:00 Finish
37 Ben Rogers Male 00:00:00 Finish
38 Robb Grubb Male 00:00:00 Finish
39 Carly Wardle Female 00:00:00 Finish
40 Nick Smith Male 00:00:00 Finish
41 Neil Helson Male 00:00:00 Finish
42 Ron Barrett Male 00:00:00 Finish
43 Nigel Swift Male 00:00:00 Finish
44 David Jones Male 00:00:00 Finish
45 Rob Brown Male 00:00:00 Finish
46 Karl Walker Male 00:00:00 Finish
47 Maria Anthony Female 00:00:00 Finish
48 David Mackie Male 00:00:00 Finish
49 Neil Martin Male 00:00:00 Finish
50 Richard Davies Male 00:00:00 Finish
51 Anne-Grethe Thillesen Non Comp 00:00:00 Finish
52 Colleen Finn Female 00:00:00 Finish
53 Karen Hilton Female 00:00:00 Finish
54 Richard Newman Male 00:00:00 Finish
55 Simon Finn Male 00:00:00 Finish
56 Emma Nicholls Female 00:00:00 Finish
57 Mark Price Male 00:00:00 Finish
58 Martin Greenslade Male 00:00:00 Finish
59 Claire Strong Female 00:00:00 Finish
60 Luke Shere Male 00:00:00 Finish
61 Carl Harrison Male 00:00:00 Finish
62 Lewis Atkin Male 00:00:00 Finish
63 Iain Squires Male 00:00:00 Finish
64 Richard Hurdle Male 00:00:00 Finish
65 Ian Boyd-Wallis Male 00:00:00 Finish
66 Jamie Tonkin Male 00:00:00 Finish
67 Dai Lawton Male 00:00:00 Finish
68 Nigel Marshall Male 00:00:00 Finish
69 Stuart Colwill Male 00:00:00 Finish
70 Gareth Wellings Male 00:00:00 Finish
71 Tamzin Davey Female 00:00:00 Finish
72 Vic Haymes Female 00:00:00 Finish
73 Jamie Muirhead Male 00:00:00 Finish
74 Kevin Eddy Male 00:00:00 Finish
75 Sasha Levrier Female 00:00:00 Finish
76 Mike Painton Male 00:00:00 Finish
77 Mike Gittins Male 00:00:00 Finish
78 Leanne Smith Female 00:00:00 Finish
79 Gavin Rowett Male 00:00:00 Finish
80 Rob Hammond Male 00:00:00 Finish
81 ZoÎ Watson Female 00:00:00 Finish
82 Mark Smitheram Male 00:00:00 Finish
83 Stephen Hobbs Male 00:00:00 Finish
84 Peter Bates Male 00:00:00 Finish
85 Dan Thomas Male 00:00:00 Finish
86 Andy Jones Male 00:00:00 Finish
87 Chris Madeley Male 00:00:00 Finish
88 Doug Cload Male 00:00:00 Finish
89 Matt Walters Male 00:00:00 Finish
90 Leah Atherton Female 00:00:00 Finish
91 Gary Martin Male 00:00:00 Finish
92 Tristan Day Male 00:00:00 Finish
93 Shelley Gooch-Smith Female 00:00:00 Finish
94 Gill Horton Female 00:00:00 Finish
95 Andy Norris Male 00:00:00 Finish
96 Oliver Frost Male 00:00:00 Finish
97 Laura Nicholls Female 00:00:00 Finish
98 Andrew Procter Male 00:00:00 Finish
99 David Grose Male 00:00:00 Finish
100 Natalie Taylor Female 00:00:00 Finish
101 Jason Sherwood Male 00:00:00 Finish
102 Terry Heath Male 00:00:00 Finish
103 Al Flowers Retired 00:00:00 St Ives (4)
104 James Graham Retired 00:00:00 St Ives (4)
105 Stephen Jones Retired 00:00:00 Pendeen
106 Chris Mills Retired 00:00:00 Pendeen
107 Richard Baldock Retired 00:00:00 St Ives (4)
108 Leanne Stocker Retired 00:00:00 St Ives (4)
109 Steve Carter Retired 00:00:00 Pendeen
110 Robert Curtis Retired 00:00:00 St Ives (4)
111 Jamie Giddens Retired 00:00:00 St Ives (4)
112 Vince Johnson Retired 00:00:00 St Ives (4)
113 Denis Mckay Retired 00:00:00 Pendeen
114 Syed Gulzar Ali Retired 00:00:00 St Ives (4)
115 Gareth Rogers Retired 00:00:00 St Ives (4)
116 Mark Brown Retired 00:00:00 St Ives (4)
117 Matthew Wigley Retired 00:00:00 Hayle
118 Phil Gatsky Retired 00:00:00 St Ives (4)
119 Anna Hatton Retired 00:00:00 St Ives (4)
120 Mark Jones Retired 00:00:00 St Ives (4)
121 Stuart Pickering Retired 00:00:00 Hayle
122 Susie Blunt Retired 00:00:00 St Ives (4)
123 David Wainwright Retired 00:00:00 Zennor
124 Malcolm Cochrane Retired 00:00:00 Hayle
125 Jan Davies Retired 00:00:00 St Ives (4)
126 Anne Golding Retired 00:00:00 St Ives (4)
127 Andrew Johnson Retired 00:00:00 Hayle
128 Tommaso Migliuolo Retired 00:00:00 St Ives (4)
129 Jane Appleton Retired 00:00:00 St Ives (4)
130 Paul Smith Retired 00:00:00 St Ives (4)
131 Emily Caldwell Retired 00:00:00 Hayle
132 Rhodri Gibbons Retired 00:00:00 St Ives (4)
133 Shaun Hoskin Retired 00:00:00 Hayle
134 Ken Lane Retired 00:00:00 St Ives (4)
135 Emily Adams Retired 00:00:00 St Ives (4)
136 David Price Retired 00:00:00 Portreath
137 Karina Bowers Retired 00:00:00 Hayle
138 Janet Watson Retired 00:00:00 Hayle
139 Robert Collins Retired 00:00:00 St Ives (4)