UTS 50 2022

Leaderboard
Bib Rank Name Time Group Last Location
1 1 Jack SCOTT Male UTS 50 05:35:15 20-34M Finish
2 2 George FISHER Male UTS 50 05:46:48 20-34M Finish
3 3 Matthew HAMMERTON Male UTS 50 05:51:22 40-44M Finish
4 4 Daniel WELLER Male UTS 50 06:05:45 20-34M Finish
5 5 Andrew CONNOR Male UTS 50 06:10:06 45-49M Finish
6 6 Marc SMERDON Male UTS 50 06:14:13 20-34M Finish
7 7 Oliver-George BLACKWELL Male UTS 50 06:15:18 U25M Finish
8 8 James MABON Male UTS 50 06:16:00 20-34M Finish
9 9 Will SIMMONS Male UTS 50 06:22:06 35-39M Finish
10 10 Kirsteen WELCH Female UTS 50 06:23:34 20-34W Finish
11 11 Julien GILLERON Male UTS 50 06:25:31 40-44M Finish
12 12 Sean MERRYWEATHER Male UTS 50 06:27:32 20-34M Finish
13 13 Brian SHARP Male UTS 50 06:29:00 20-34M Finish
14 14 Shane KENNY Male UTS 50 06:30:06 35-39M Finish
15 15 Lewis MCCOMB Male UTS 50 06:30:32 U25M Finish
16 16 Meryl COOPER Female UTS 50 06:31:24 35-39W Finish
17 17 James ALLEN Male UTS 50 06:34:57 20-34M Finish
18 18 Marek WOJNAROWSKI Male UTS 50 06:38:39 50-54M Finish
19 19 Daren DAVIES Male UTS 50 06:43:31 40-44M Finish
20 20 Lauren WOODWISS Female UTS 50 06:44:31 20-34W Finish
21 21 Graeme WATT Male UTS 50 06:47:33 40-44M Finish
22 22 Iwan EVANS Male UTS 50 06:48:52 U25M Finish
23 23 Daan NIEUWENHUIS Male UTS 50 06:54:01 20-34M Finish
24 24 Tim WHITCOMBE Male UTS 50 06:58:03 20-34M Finish
25 25 Daniel THACKER Male UTS 50 07:01:04 35-39M Finish
26 26 Antony JAMES Male UTS 50 07:01:10 20-34M Finish
27 27 David ADAMS Male UTS 50 07:05:13 35-39M Finish
28 28 Daniel ROBB Male UTS 50 07:08:27 35-39M Finish
29 29 Lee IRELAND Male UTS 50 07:08:31 45-49M Finish
30 30 Piotr BERGEL Male UTS 50 07:11:36 40-44M Finish
31 31 Rich GILL Male UTS 50 07:11:52 40-44M Finish
32 32 Elliot DAVIS Male UTS 50 07:12:55 20-34M Finish
33 33 Adam HINDMARCH Male UTS 50 07:13:47 20-34M Finish
34 34 Michael RICHMOND Male UTS 50 07:14:25 45-49M Finish
35 35 Peter PURCELL Male UTS 50 07:15:50 20-34M Finish
36 36 Lewis JAMES Male UTS 50 07:19:01 20-34M Finish
37 37 Zoe MURPHY Female UTS 50 07:21:48 35-39W Finish
38 38 Timothy TAYLOR Male UTS 50 07:25:55 35-39M Finish
39 39 Jamie SIGNY Male UTS 50 07:26:15 35-39M Finish
40 40 Kevin BUTTERS Male UTS 50 07:28:54 40-44M Finish
41 41 Daniel JONES Male UTS 50 07:29:04 35-39M Finish
42 42 Wilf EVANS Male UTS 50 07:29:07 20-34M Finish
43 43 David JOHNSON Male UTS 50 07:29:15 45-49M Finish
44 44 Luke BAKER Male UTS 50 07:29:35 U25M Finish
45 45 James ANDERSON Male UTS 50 07:34:01 20-34M Finish
46 46 Matt SEARSON Male UTS 50 07:34:21 40-44M Finish
47 47 Henry PRIDDIS Male UTS 50 07:34:23 20-34M Finish
48 48 Pierre JORDAAN Male UTS 50 07:36:41 20-34M Finish
49 49 Nicolette GRIFFIOEN Female UTS 50 07:36:41 20-34W Finish
50 50 Richard O'CONNOR Male UTS 50 07:36:58 45-49M Finish
51 51 Tim WOODIER Male UTS 50 07:37:01 40-44M Finish
52 52 Jason CUDDY Male UTS 50 07:37:14 40-44M Finish
53 53 Julien CAZORLA Male UTS 50 07:38:06 40-44M Finish
54 54 Victoria RATCLIFFE Female UTS 50 07:38:07 45-49W Finish
55 55 Pieter CONRADIE Male UTS 50 07:38:17 20-34M Finish
56 56 Ross COWLEY Male UTS 50 07:38:19 20-34M Finish
57 57 Adam HURST Male UTS 50 07:39:47 20-34M Finish
58 58 Amelia BALFOUR Female UTS 50 07:39:49 20-34W Finish
59 59 Mark COX Male UTS 50 07:39:55 35-39M Finish
60 60 Robert TAYLOR Male UTS 50 07:40:19 40-44M Finish
61 61 Hiu Fung CHAN Male UTS 50 07:40:25 40-44M Finish
62 62 Christopher DUGGLEBY Male UTS 50 07:41:14 45-49M Finish
63 63 Sebastian MARTINEZ Male UTS 50 07:44:34 50-54M Finish
64 64 Chris ELAND Male UTS 50 07:44:38 50-54M Finish
65 65 Tom WHITTINGTON Male UTS 50 07:44:46 45-49M Finish
66 66 Mischa PAKHOMOFF Male UTS 50 07:45:48 40-44M Finish
67 67 Liam BEAVIS Male UTS 50 07:47:02 20-34M Finish
68 68 Andrew GREENBERG Male UTS 50 07:48:37 20-34M Finish
69 69 Richard CURTIS Male UTS 50 07:49:12 55-59M Finish
70 70 Ewa GARGAS Female UTS 50 07:50:58 20-34W Finish
71 71 Simon JONES Male UTS 50 07:51:16 50-54M Finish
72 72 George STEELE Male UTS 50 07:51:20 20-34M Finish
73 73 Thomas LEITCH Male UTS 50 07:52:05 50-54M Finish
74 74 Philip HATCHER-MOORE Male UTS 50 07:52:44 40-44M Finish
75 75 Jack OATES Male UTS 50 07:52:52 U25M Finish
76 76 Richard ALLISON Male UTS 50 07:53:05 40-44M Finish
77 77 Damien MCVEY Male UTS 50 07:53:50 35-39M Finish
78 78 Aaron Tregellis HODGSON Male UTS 50 07:54:21 35-39M Finish
79 79 Chris JACKSON Male UTS 50 07:54:43 35-39M Finish
80 80 David Justin BAIRD-MURRAY Male UTS 50 07:55:01 55-59M Finish
81 81 Justin GARDNER Male UTS 50 07:55:13 35-39M Finish
82 82 Kevin Lloyd DAVIDSON Male UTS 50 07:55:23 20-34M Finish
83 83 Paul FINLAY Male UTS 50 07:55:29 35-39M Finish
84 84 Nick SMITH Male UTS 50 07:56:01 50-54M Finish
85 85 Andy JONES Male UTS 50 07:57:00 55-59M Finish
86 86 Veronica DE MIGUEL Female UTS 50 07:57:03 50-54W Finish
87 87 Ben CAIRNEY Male UTS 50 07:57:04 20-34M Finish
88 88 Artur CISTOV Male UTS 50 07:57:58 40-44M Finish
89 89 Oliver SMITH Male UTS 50 07:58:08 40-44M Finish
90 90 Iain DICK Male UTS 50 07:58:46 35-39M Finish
91 91 Jim MCGOURTY Male UTS 50 07:59:45 35-39M Finish
92 92 Joshua CHAMBERS Male UTS 50 08:00:08 20-34M Finish
93 93 James VEITCH Male UTS 50 08:00:47 20-34M Finish
94 94 Kelly GAUGHAN Female UTS 50 08:00:48 20-34W Finish
95 95 Toner CHRISTOPHER Male UTS 50 08:01:50 35-39M Finish
96 96 Michael PIERCE Male UTS 50 08:02:25 20-34M Finish
97 97 Stephen PIERCE Male UTS 50 08:02:26 20-34M Finish
98 98 Samantha WILLIS Female UTS 50 08:05:54 40-44W Finish
99 99 Rukman LIMBU Male UTS 50 08:06:06 20-34M Finish
100 100 Nicholas WILKINSON Male UTS 50 08:06:18 20-34M Finish
101 101 Gary ROBERTS Male UTS 50 08:06:44 50-54M Finish
102 102 Ray CHAMBERS CURTIN Male UTS 50 08:06:47 45-49M Finish
103 103 Damian LANDY Male UTS 50 08:08:36 45-49M Finish
104 104 David BAGLEE Male UTS 50 08:09:27 60-64M Finish
105 105 Luke SAKER Male UTS 50 08:10:32 20-34M Finish
106 106 James REDGATE Male UTS 50 08:10:35 20-34M Finish
107 107 Anastasiia DOROSHENKO Female UTS 50 08:11:32 20-34W Finish
108 108 Robert GITTINS’S Male UTS 50 08:12:15 55-59M Finish
109 109 Clive FINNIMORE Male UTS 50 08:12:30 45-49M Finish
110 110 John KEAT Male UTS 50 08:14:35 55-59M Finish
111 111 Jackie STRETTON Female UTS 50 08:15:34 35-39W Finish
112 112 Stephen Michael MENDAY Male UTS 50 08:15:36 45-49M Finish
113 113 Tim ALLEN Male UTS 50 08:17:24 20-34M Finish
114 114 Alec BURNS Male UTS 50 08:18:54 20-34M Finish
115 115 Basanta RAI Male UTS 50 08:19:20 20-34M Finish
116 116 Kimberley CAVILL Female UTS 50 08:20:58 40-44W Finish
117 117 Jack MILLAR Male UTS 50 08:21:00 35-39M Finish
118 118 Javier PARDO CALERO Male UTS 50 08:21:28 45-49M Finish
119 119 Paul RAVENSCROFT Male UTS 50 08:22:53 50-54M Finish
120 120 Thomas WILSON Male UTS 50 08:23:37 35-39M Finish
121 121 Amelia PROTHERO Female UTS 50 08:24:07 20-34W Finish
122 122 Samuel TRINDADE MORGAN Male UTS 50 08:24:20 40-44M Finish
123 123 Paul MCCARTHY Male UTS 50 08:24:41 40-44M Finish
124 124 Ka Shing LAM Male UTS 50 08:25:05 35-39M Finish
125 125 James PARKINS Male UTS 50 08:25:31 20-34M Finish
126 126 Sophie BIGGS Female UTS 50 08:25:39 50-54W Finish
127 127 Alex COOK Female UTS 50 08:26:00 40-44W Finish
128 128 Christian POHL Male UTS 50 08:26:21 40-44M Finish
129 129 David James STEVENSON Male UTS 50 08:26:33 50-54M Finish
130 130 Georges DINVILLE Male UTS 50 08:26:39 35-39M Finish
131 131 Jay RAI Male UTS 50 08:26:59 35-39M Finish
132 132 Robert PICKFORD Male UTS 50 08:27:22 40-44M Finish
133 133 Richard WADDINGTON Male UTS 50 08:27:43 50-54M Finish
134 134 Marc LAEVEN Male UTS 50 08:27:54 55-59M Finish
135 135 Luke POTTS Male UTS 50 08:34:15 40-44M Finish
136 136 Oliver NICHOLSON Male UTS 50 08:34:28 40-44M Finish
137 137 Paul DICK Male UTS 50 08:34:45 45-49M Finish
138 138 Paul DOLPHIN Male UTS 50 08:39:51 35-39M Finish
139 139 Tom HAYWARD Male UTS 50 08:39:59 20-34M Finish
140 140 Chris FILER Male UTS 50 08:40:46 40-44M Finish
141 141 Om GURUNG Male UTS 50 08:40:47 35-39M Finish
142 142 Brian MACKEN Male UTS 50 08:41:03 40-44M Finish
143 143 Jon HARDY Male UTS 50 08:41:35 50-54M Finish
144 144 Graham WATSON Male UTS 50 08:41:38 45-49M Finish
145 145 Homei GRIGORE-ALEXANDRU Male UTS 50 08:41:38 20-34M Finish
146 146 Aaron MACLAUGHLIN Male UTS 50 08:41:38 40-44M Finish
147 147 Sophie GORMAN Female UTS 50 08:42:01 20-34W Finish
148 148 Piotr HORODYSKI Male UTS 50 08:42:42 35-39M Finish
149 149 Jonny TURNER Male UTS 50 08:43:21 35-39M Finish
150 150 Gower TAN Male UTS 50 08:43:24 50-54M Finish
151 151 Adam LEE Male UTS 50 08:43:28 35-39M Finish
152 152 Valeria SESTO Female UTS 50 08:43:38 50-54W Finish
153 153 Alex SARABIA-LOCK Male UTS 50 08:43:51 45-49M Finish
154 154 Steven SWALLOW Male UTS 50 08:44:06 55-59M Finish
155 155 Dermot MAGUIRE Male UTS 50 08:44:10 50-54M Finish
156 156 David CAVERO MONTANER Male UTS 50 08:44:40 35-39M Finish
157 157 Elizabeth JOYCE Female UTS 50 08:44:43 U25W Finish
158 158 Kieran LOWE Male UTS 50 08:44:44 20-34M Finish
159 159 Shane CRAWFORD Male UTS 50 08:44:50 20-34M Finish
160 160 Jose FERREIRA Male UTS 50 08:46:42 40-44M Finish
161 161 Paul WISHART Male UTS 50 08:47:42 55-59M Finish
162 162 Mark ROSE Male UTS 50 08:48:35 40-44M Finish
163 163 Leonardo DE BRITO JERONYMO Male UTS 50 08:49:01 45-49M Finish
164 164 Jeremy HUTCHINSON Male UTS 50 08:49:20 45-49M Finish
165 165 John WOODHOUSE Male UTS 50 08:49:58 20-34M Finish
166 166 Reynald POUCHIN Male UTS 50 08:50:13 40-44M Finish
167 167 Montana HULL Female UTS 50 08:50:14 20-34W Finish
168 168 Anthony PRATT Male UTS 50 08:51:20 35-39M Finish
169 169 Jan GRYGA Male UTS 50 08:51:40 20-34M Finish
170 170 Thomas NICHOLSON Male UTS 50 08:51:55 20-34M Finish
171 171 Fiona CASTLE Female UTS 50 08:52:03 55-59W Finish
172 172 Tim GOODMAN Male UTS 50 08:52:41 45-49M Finish
173 173 Craig RICHES Male UTS 50 08:53:17 35-39M Finish
174 174 Ari ALEJANDRO Male UTS 50 08:57:47 35-39M Finish
175 175 Thomas MOULON Male UTS 50 08:58:13 40-44M Finish
176 176 Colin STARK Male UTS 50 08:58:32 45-49M Finish
177 177 Chris MONTEITH Male UTS 50 08:59:28 45-49M Finish
178 178 Andrew LINSLEY Male UTS 50 08:59:32 45-49M Finish
179 179 William PERRY Male UTS 50 09:00:27 20-34M Finish
180 180 Charlie DUNBAR Male UTS 50 09:00:27 20-34M Finish
181 181 Michael DARKE Male UTS 50 09:01:18 40-44M Finish
182 182 Gregory KEWISH Male UTS 50 09:01:50 55-59M Finish
183 183 Adam LORYS Male UTS 50 09:02:35 35-39M Finish
184 184 Damian BANASZYNSKI Male UTS 50 09:02:52 35-39M Finish
185 185 Benjamin BUNCE Male UTS 50 09:02:53 35-39M Finish
186 186 Daniel WOODALL Male UTS 50 09:04:00 35-39M Finish
187 187 Reka HORVATH Female UTS 50 09:04:15 35-39W Finish
188 188 George GHERASE Male UTS 50 09:05:45 40-44M Finish
189 189 Wojciech DELEZUCH Male UTS 50 09:06:00 45-49M Finish
190 190 Colin ANDERSON Male UTS 50 09:06:27 45-49M Finish
191 191 John MCARTHUR Male UTS 50 09:06:27 45-49M Finish
192 192 Rob SOMERS Male UTS 50 09:06:57 40-44M Finish
193 193 Harry SOLOMON Male UTS 50 09:08:28 20-34M Finish
194 194 Tony STOPFORTH Male UTS 50 09:08:28 40-44M Finish
195 195 Robert HARMES Male UTS 50 09:08:29 35-39M Finish
196 196 Ian STORER Male UTS 50 09:08:31 45-49M Finish
197 197 Tom DOWNES Male UTS 50 09:08:43 50-54M Finish
198 198 Fumiaki IMAMURA Male UTS 50 09:08:44 40-44M Finish
199 199 Kate DOLPHIN Female UTS 50 09:09:11 40-44W Finish
200 200 Nic BALDWIN Male UTS 50 09:09:11 35-39M Finish
201 201 Katherine PLICHTA Female UTS 50 09:09:39 35-39W Finish
202 202 Adam BALLANTYNE Male UTS 50 09:09:54 40-44M Finish
203 203 Tiago SILVA Male UTS 50 09:09:58 45-49M Finish
204 204 Wood STEVEN Male UTS 50 09:09:59 50-54M Finish
205 205 Daniel HARE Male UTS 50 09:10:15 35-39M Finish
206 206 Peter COX Male UTS 50 09:10:35 35-39M Finish
207 207 Niall HALPIN Male UTS 50 09:10:54 45-49M Finish
208 208 Amanda CARTER Female UTS 50 09:11:25 35-39W Finish
209 209 Michael KELLETT Male UTS 50 09:11:35 40-44M Finish
210 210 Zuzana NEMECKOVA Female UTS 50 09:15:49 45-49W Finish
211 211 Steve MORRIS Male UTS 50 09:16:09 50-54M Finish
212 212 Marie BOLAND Female UTS 50 09:17:32 35-39W Finish
213 213 Thierry FAVARD Male UTS 50 09:18:04 45-49M Finish
214 214 Cheryll JANUSZEWSKI Female UTS 50 09:18:20 40-44W Finish
215 215 Edward BULLOCK Male UTS 50 09:18:25 20-34M Finish
216 216 Kevin SPILMAN Male UTS 50 09:18:58 55-59M Finish
217 217 Darren BENTHAM Male UTS 50 09:19:03 50-54M Finish
218 218 Marcus HEATHER Male UTS 50 09:20:36 20-34M Finish
219 219 Matt JEOFFROY Male UTS 50 09:21:17 50-54M Finish
220 220 Ian HOARE Male UTS 50 09:21:37 55-59M Finish
221 221 Marcus MARSDEN Male UTS 50 09:21:38 20-34M Finish
222 222 Steven PEARCE Male UTS 50 09:22:49 40-44M Finish
223 223 Anthony ELLIS Male UTS 50 09:23:29 45-49M Finish
224 224 Steve JONES Male UTS 50 09:24:04 40-44M Finish
225 225 Ashley WARD Male UTS 50 09:24:14 40-44 H Finish
226 226 Grant DOBSON Male UTS 50 09:25:00 20-34M Finish
227 227 Sebastien PARVERY Male UTS 50 09:25:51 45-49M Finish
228 228 Gareth COLEMAN Male UTS 50 09:25:53 20-34M Finish
229 229 Ian JACQUES Male UTS 50 09:26:48 20-34M Finish
230 230 Chris OFFLER Male UTS 50 09:28:30 20-34M Finish
231 231 Robert EDWARDS Male UTS 50 09:28:42 35-39M Finish
232 232 Michel POLETTI Male UTS 50 09:28:48 65-69M Finish
233 233 Stuart HYSLOP Male UTS 50 09:29:07 35-39M Finish
234 234 Steven BENNETT Male UTS 50 09:29:35 55-59M Finish
235 235 Antonio CODINA Male UTS 50 09:29:51 45-49M Finish
236 236 Harry BLENKENSHIP Male UTS 50 09:30:14 20-34M Finish
237 237 Jon SPRAWSON Male UTS 50 09:30:14 U25M Finish
238 238 Florian BIDAUD Male UTS 50 09:30:35 20-34M Finish
239 239 Patrick DENNIS Male UTS 50 09:30:49 45-49M Finish
240 240 Simon THORNE Male UTS 50 09:31:41 20-34M Finish
241 241 Michael BYRD Male UTS 50 09:34:01 50-54M Finish
242 242 Joseph CASSAR Male UTS 50 09:34:08 35-39M Finish
243 243 David ALLAN Male UTS 50 09:34:08 35-39M Finish
244 244 Nathan LEA Male UTS 50 09:34:27 40-44M Finish
245 245 Dave FUNNELL Male UTS 50 09:34:39 55-59M Finish
246 246 Andrew STARKEY Male UTS 50 09:34:47 20-34M Finish
247 247 Paul BOOTH Male UTS 50 09:35:06 45-49M Finish
248 248 Andrew MARTIN Male UTS 50 09:35:17 35-39M Finish
249 249 Victoria WHITEHEAD Female UTS 50 09:36:12 50-54W Finish
250 250 Steve LAMPER Male UTS 50 09:36:37 50-54M Finish
251 251 Matt WILLIAMS Male UTS 50 09:37:04 45-49M Finish
252 252 Jonathan BRYANT Male UTS 50 09:37:21 40-44M Finish
253 253 Shabeer EBRAHIM Male UTS 50 09:37:36 50-54M Finish
254 254 Amy FULFORD Female UTS 50 09:37:38 45-49W Finish
255 255 Chris TOWLSON Male UTS 50 09:38:21 45-49M Finish
256 256 Brandon WEBB Male UTS 50 09:38:22 50-54M Finish
257 257 Jeremy LEMARCHAND Male UTS 50 09:38:27 50-54M Finish
258 258 Ian MARTIN Male UTS 50 09:38:57 50-54M Finish
259 259 Simon GROUT Male UTS 50 09:39:16 35-39M Finish
260 260 Aaron ROUT Male UTS 50 09:39:38 40-44M Finish
261 261 Paul HAMMOND Male UTS 50 09:40:38 40-44M Finish
262 262 James TAYLOR Male UTS 50 09:41:34 40-44M Finish
263 263 Stuart GREIG Male UTS 50 09:41:41 50-54M Finish
264 264 Stuart BINCHAM Male UTS 50 09:42:30 50-54M Finish
265 265 Joseph TABBERER Male UTS 50 09:42:35 40-44M Finish
266 266 Jack STEFFEN Male UTS 50 09:42:50 20-34M Finish
267 267 Heidi ROGERS Female UTS 50 09:42:50 20-34W Finish
268 268 Julian EVANS Male UTS 50 09:43:13 45-49M Finish
269 269 Yeardley JAMES Male UTS 50 09:43:17 45-49M Finish
270 270 Kelvin HORNER Male UTS 50 09:43:19 50-54M Finish
271 271 Digna AKKERMANS Female UTS 50 09:44:04 20-34W Finish
272 272 Richard STILLION Male UTS 50 09:44:24 50-54M Finish
273 273 Ian LIDDIATT Male UTS 50 09:44:30 50-54M Finish
274 274 Joel MELLMANN Male UTS 50 09:44:31 20-34M Finish
275 275 Jonathan MOULD Male UTS 50 09:44:50 20-34M Finish
276 276 Benoît GUEUNING Male UTS 50 09:44:57 40-44M Finish
277 277 Paul MARRIOTT Male UTS 50 09:45:46 60-64M Finish
278 278 Mark SIMPSON Male UTS 50 09:46:44 45-49M Finish
279 279 Robert TAYLOR Male UTS 50 09:47:39 40-44M Finish
280 280 Scott BAXTER Male UTS 50 09:47:43 35-39M Finish
281 281 Frank MARTIN Male UTS 50 09:47:51 45-49M Finish
282 282 Rob FENWICK Male UTS 50 09:47:51 40-44M Finish
283 283 Andrea CECCOLINI Male UTS 50 09:50:24 50-54M Finish
284 284 Mark DYE Male UTS 50 09:50:53 55-59M Finish
285 285 Bob OVERBURY Male UTS 50 09:52:15 40-44M Finish
286 286 Duncan OAKES Male UTS 50 09:53:01 55-59M Finish
287 287 Balázs PINTER Male UTS 50 09:53:02 50-54M Finish
288 288 Julian KRAMER Male UTS 50 09:53:23 20-34M Finish
289 289 Russ PLATT Male UTS 50 09:53:34 55-59M Finish
290 290 Jamie SPIERS Male UTS 50 09:55:49 35-39M Finish
291 291 Liam WENTWORTH Male UTS 50 09:56:11 20-34M Finish
292 292 Chris WILLIAMS Male UTS 50 09:56:59 40-44M Finish
293 293 Matty CAMPBELL Male UTS 50 09:57:07 20-34M Finish
294 294 Jonathan HASTE Male UTS 50 09:57:17 45-49M Finish
295 295 Scott LEE Male UTS 50 09:59:02 50-54M Finish
296 296 Jon AXFORD Male UTS 50 09:59:12 40-44M Finish
297 297 John JAMES Male UTS 50 09:59:39 45-49M Finish
298 298 Ashley HOGG Male UTS 50 09:59:53 50-54M Finish
299 299 Jay MEDWAY Female UTS 50 10:00:15 35-39W Finish
300 300 Gif JITTIWUTIKARN Female UTS 50 10:00:29 45-49W Finish
301 301 Martin ASTLEY Male UTS 50 10:00:59 40-44M Finish
302 302 Richard ASTLEY Male UTS 50 10:01:00 40-44M Finish
303 303 Benny MUI Male UTS 50 10:01:33 45-49M Finish
304 304 Jola ZWIAZEK Female UTS 50 10:01:55 40-44W Finish
305 305 Rebecca WAKEFIELD Female UTS 50 10:02:23 20-34W Finish
306 306 Roldah ORRIE Female UTS 50 10:03:08 55-59W Finish
307 307 Jonathan DOUGLASS Male UTS 50 10:03:11 40-44M Finish
308 308 Suleyman CAVUSOGLU Male UTS 50 10:03:51 20-34M Finish
309 309 Mathias DOUCHET Male UTS 50 10:05:25 40-44M Finish
310 310 Alan TAYLOR Male UTS 50 10:05:37 50-54M Finish
311 311 Debbie SORBY Female UTS 50 10:05:37 50-54W Finish
312 312 Jon SMALES Male UTS 50 10:06:27 45-49M Finish
313 313 Daniel BEASLEY Male UTS 50 10:06:35 20-34M Finish
314 314 Jon MILLER Male UTS 50 10:06:58 35-39M Finish
315 315 Kenny MOSLEY Male UTS 50 10:08:06 45-49M Finish
316 316 Del DUNWORTH Male UTS 50 10:08:08 20-34M Finish
317 317 Tim WIGRAM Male UTS 50 10:08:13 45-49M Finish
318 318 Benjamin TRENWITH Male UTS 50 10:11:27 20-34M Finish
319 319 Erin MACFARLANE Female UTS 50 10:12:50 40-44W Finish
320 320 Atsuo KANEKIYO Male UTS 50 10:13:18 50-54M Finish
321 321 Mark REIDERMAN Male UTS 50 10:13:44 20-34M Finish
322 322 Michael FLETCHER Male UTS 50 10:14:06 45-49M Finish
323 323 Allen DAVIS Male UTS 50 10:16:06 50-54M Finish
324 324 Neil HAYHURST Male UTS 50 10:16:15 40-44M Finish
325 325 Melissa NICHOLAS Female UTS 50 10:16:15 20-34W Finish
326 326 Nicolas SHELLEY Male UTS 50 10:16:30 40-44M Finish
327 327 Mark MCMILLAN Male UTS 50 10:16:44 40-44M Finish
328 328 Chris BRANCH Male UTS 50 10:17:08 35-39M Finish
329 329 Michael LEMMY Male UTS 50 10:17:15 50-54M Finish
330 330 Rachel HOLLINS Female UTS 50 10:17:15 45-49W Finish
331 331 Shirin SHABESTARI Female UTS 50 10:17:20 40-44W Finish
332 332 Daniel MACFARLANE Male UTS 50 10:17:33 40-44M Finish
333 333 James SAVAGE Male UTS 50 10:19:25 40-44M Finish
334 334 Julien BELLABOUVIER Male UTS 50 10:21:05 20-34M Finish
335 335 Edward WALKER Male UTS 50 10:21:54 40-44M Finish
336 336 Paul READER Male UTS 50 10:22:12 55-59M Finish
337 337 Kat SHORT Female UTS 50 10:22:24 45-49W Finish
338 338 Garth MORRIS Male UTS 50 10:25:22 60-64M Finish
339 339 Michael JACKSON Male UTS 50 10:25:32 50-54M Finish
340 340 Ian JONES Male UTS 50 10:26:28 45-49M Finish
341 341 Kevin RICKARD Male UTS 50 10:26:50 20-34M Finish
342 342 Tarne WESTCOTT Male UTS 50 10:26:51 45-49M Finish
343 343 Nick PURSER Male UTS 50 10:27:45 50-54M Finish
344 344 Susan FOURIE Female UTS 50 10:28:47 45-49W Finish
345 345 Matthew DICKER Male UTS 50 10:29:06 50-54M Finish
346 346 Alan LI Male UTS 50 10:30:39 45-49M Finish
347 347 Emma WATTS Female UTS 50 10:30:40 35-39W Finish
348 348 Christopher JACKSON Male UTS 50 10:31:45 40-44M Finish
349 349 Wesley COLE Male UTS 50 10:31:59 40-44M Finish
350 350 David RATZ Male UTS 50 10:33:21 20-34M Finish
351 351 Simon Man Kit CHICK Male UTS 50 10:33:36 45-49M Finish
352 352 Alex SMURTHWAITE Male UTS 50 10:36:56 U25M Finish
353 353 Ashraf ORRIE Male UTS 50 10:37:03 50-54M Finish
354 354 Chris TURPIN Male UTS 50 10:37:21 45-49M Finish
355 355 Andrew JACKSON Male UTS 50 10:37:51 50-54M Finish
356 356 Rob DAVIS Male UTS 50 10:38:39 55-59M Finish
357 357 Georgina MARSHALL Female UTS 50 10:39:15 45-49W Finish
358 358 Josh ALDERDICE Male UTS 50 10:39:40 U25M Finish
359 359 Christy DADSWELL Female UTS 50 10:41:16 45-49W Finish
360 360 Zoe GULLIVER Female UTS 50 10:41:16 45-49W Finish
361 361 Jonathan AL-QAZZAZ Male UTS 50 10:41:17 20-34M Finish
362 362 Anna WILES Female UTS 50 10:42:20 35-39W Finish
363 363 Matt LITTLEFORD Male UTS 50 10:44:06 40-44M Finish
364 364 Declan GAYNOR Male UTS 50 10:46:14 45-49M Finish
365 365 Luke SEDDON-RIMMER Male UTS 50 10:46:30 U25M Finish
366 366 Abbie GUERRIER SADLER Female UTS 50 10:46:32 20-34W Finish
367 367 Matthew HOUGHTON Male UTS 50 10:47:01 20-34M Finish
368 368 Elizabeth HEWITT Female UTS 50 10:47:15 50-54W Finish
369 369 Christian WYNNE Male UTS 50 10:47:28 40-44M Finish
370 370 Michael SHELTON Male UTS 50 10:48:03 60-64M Finish
371 371 Phil DAWBER Male UTS 50 10:48:23 35-39M Finish
372 372 Stephen BURR Male UTS 50 10:48:23 35-39M Finish
373 373 Anja RASMUSSEN Female UTS 50 10:48:41 45-49W Finish
374 374 Christina DIMITROV Female UTS 50 10:50:43 35-39W Finish
375 375 Keith MONTGOMERY Male UTS 50 10:52:24 40-44M Finish
376 376 James FORBES Male UTS 50 10:53:29 40-44M Finish
377 377 Jennifer FORBES Female UTS 50 10:53:29 35-39W Finish
378 378 Matthew NEEDHAM Male UTS 50 10:53:54 45-49M Finish
379 379 Lieven WILLEMS Male UTS 50 10:55:17 50-54M Finish
380 380 Ann SCHACHT Female UTS 50 10:55:17 50-54W Finish
381 381 Sandra DE LOORE Female UTS 50 10:55:17 45-49W Finish
382 382 Toby GAMLEN Male UTS 50 10:55:41 40-44M Finish
383 383 Leah EVANS Female UTS 50 10:55:41 20-34W Finish
384 384 Amy COX Female UTS 50 10:57:51 U25W Finish
385 385 Steffan EVANS Male UTS 50 10:58:18 45-49M Finish
386 386 William LLOYD Male UTS 50 10:58:18 U25M Finish
387 387 Lee WELLS Male UTS 50 10:58:24 45-49M Finish
388 388 Bruno DE BLOIS Male UTS 50 10:58:25 20-34M Finish
389 389 Mykola RYKHLIUK Male UTS 50 10:58:45 20-34M Finish
390 390 Darren EYNON Male UTS 50 10:59:08 50-54M Finish
391 391 Ryan COCHRANE Male UTS 50 10:59:24 20-34M Finish
392 392 Daniel LORAM Male UTS 50 10:59:25 35-39M Finish
393 393 Simon STAPLEY Male UTS 50 10:59:25 35-39M Finish
394 394 Benu LIMBU Male UTS 50 10:59:30 35-39M Finish
395 395 Jim KIRK Male UTS 50 10:59:36 50-54M Finish
396 396 Andrew KIRK Male UTS 50 10:59:37 50-54M Finish
397 397 Kwok Lun Alan TAM Male UTS 50 11:00:20 40-44M Finish
398 398 Richard MORRIS Male UTS 50 11:03:00 50-54M Finish
399 399 Leighton O'BRIEN Male UTS 50 11:03:26 55-59M Finish
400 400 Jack WEBSTER Male UTS 50 11:04:03 U25M Finish
401 401 Thomas JONAS Male UTS 50 11:04:03 35-39M Finish
402 402 Daniel HORNER Male UTS 50 11:06:34 20-34M Finish
403 403 Charlie BROOKES Male UTS 50 11:06:53 50-54M Finish
404 404 Tom PASCALL Male UTS 50 11:06:58 20-34M Finish
405 405 Piotr STUDZINSKI Male UTS 50 11:07:14 35-39M Finish
406 406 Jean-Dominique BONNET Male UTS 50 11:07:43 20-34M Finish
407 407 Ray SHEPHARDSON Male UTS 50 11:08:02 40-44M Finish
408 408 Emma RUNCIMAN Female UTS 50 11:08:24 35-39W Finish
409 409 Ephraim AMIN Male UTS 50 11:09:47 20-34M Finish
410 410 Richard HARRIS Male UTS 50 11:11:24 50-54M Finish
411 411 Remco ROOMER Male UTS 50 11:12:38 40-44M Finish
412 412 Michel KLAVER Male UTS 50 11:12:50 45-49M Finish
413 413 Eef VERSTEEGEN Male UTS 50 11:13:10 40-44M Finish
414 414 Merlin EDWARDS Male UTS 50 11:13:46 40-44M Finish
415 415 Jodie MONTAGNON Female UTS 50 11:15:16 20-34W Finish
416 416 Mark RUSSELL Male UTS 50 11:15:31 50-54M Finish
417 417 Simon MILLS Male UTS 50 11:15:51 45-49M Finish
418 418 Dom MARSHALL Male UTS 50 11:15:53 50-54M Finish
419 419 George MONTAGNON Male UTS 50 11:16:07 20-34M Finish
420 420 Victoria COUSINS Female UTS 50 11:16:17 45-49W Finish
421 421 Stephen COUSINS Male UTS 50 11:16:17 50-54M Finish
422 422 Nicolas CARDENAS Male UTS 50 11:16:53 35-39M Finish
423 423 Kathryn HUTCHINSON Female UTS 50 11:17:01 35-39W Finish
424 424 Wayne MILES Male UTS 50 11:19:21 40-44M Finish
425 425 Bernard DISHMAN Male UTS 50 11:19:22 55-59M Finish
426 426 Sarah GEIJSELS Female UTS 50 11:23:24 20-34W Finish
427 427 Sharlene PHILLIPS Female UTS 50 11:24:05 45-49W Finish
428 428 James SAYKO Male UTS 50 11:24:45 40-44M Finish
429 429 David HUGHES Male UTS 50 11:27:23 50-54M Finish
430 430 Fred HEATH Male UTS 50 11:29:05 60-64M Finish
431 431 John Bernard FORTUNO Male UTS 50 11:29:38 U25M Finish
432 432 James HURRELL Male UTS 50 11:30:02 35-39M Finish
433 433 James Michael MACFARLANE Male UTS 50 11:30:52 20-34M Finish
434 434 Toontip PALAKAWONG Male UTS 50 11:31:29 20-34M Finish
435 435 Matt HONES Male UTS 50 11:31:57 50-54M Finish
436 436 Steven BRIDGES Male UTS 50 11:32:16 55-59M Finish
437 437 Gocher ANNA Female UTS 50 11:34:37 35-39W Finish
438 438 Michael SALISBURY Male UTS 50 11:34:52 40-44M Finish
439 439 Emily SMITH Female UTS 50 11:34:52 U25W Finish
440 440 Zoe OLDFIELD Female UTS 50 11:34:52 U25W Finish
441 441 Rory HALL Male UTS 50 11:35:49 40-44M Finish
442 442 Michal SIKORA Male UTS 50 11:35:59 40-44M Finish
443 443 Paul WRIGHT Male UTS 50 11:39:57 35-39M Finish
444 444 Daniel LUKASIAK Male UTS 50 11:40:00 40-44M Finish
445 445 Dan KEELEY Male UTS 50 11:40:17 35-39M Finish
446 446 Steve RENSHAW Male UTS 50 11:40:53 50-54M Finish
447 447 Mark TAYLOR Male UTS 50 11:42:01 40-44M Finish
448 448 Andrew CARVER Male UTS 50 11:42:09 50-54M Finish
449 449 Kim RICHARDT Male UTS 50 11:42:28 55-59M Finish
450 450 Christine MACAM Female UTS 50 11:42:39 35-39W Finish
451 451 Stephen HUGHES Male UTS 50 11:46:08 45-49M Finish
452 452 Nicolas GAMBARDELLA Male UTS 50 11:46:52 50-54M Finish
453 453 Matthew WINDSOR Male UTS 50 11:47:03 35-39M Finish
454 454 Filip JOVETIC Male UTS 50 11:48:57 40-44M Finish
455 455 Muzamal MOHAMMED Male UTS 50 11:50:25 45-49M Finish
456 456 Dharmesh MISTRY Male UTS 50 11:51:04 55-59M Finish
457 457 Russell WAKEFIELD Male UTS 50 11:54:08 45-49M Finish
458 458 Ilze WAKEFIELD Female UTS 50 11:54:08 35-39W Finish
459 459 David HARVEY Male UTS 50 11:55:02 40-44M Finish
460 460 Martin LARSEN-JONES Male UTS 50 11:55:15 35-39M Finish
461 461 Alexander DOHERTY Male UTS 50 11:55:15 35-39M Finish
462 462 John PINGSTONE Male UTS 50 11:56:47 40-44M Finish
463 463 Benjamin COLLINS Male UTS 50 11:56:47 20-34M Finish
464 464 Steve JONES Male UTS 50 11:59:35 40-44M Finish
465 465 Mark COLEMAN Male UTS 50 12:00:27 50-54M Finish
466 466 Annabelle CHARMAN Female UTS 50 12:00:27 45-49W Finish
467 467 Sami AL-QAZZAZ Male UTS 50 12:01:48 60-64M Finish
468 468 James SUMMERS Male UTS 50 12:01:52 20-34M Finish
469 469 Lisa MOORE Female UTS 50 12:02:06 50-54W Finish
470 470 Phil BYWATER Male UTS 50 12:02:22 45-49M Finish
471 471 Tom THOMSON Male UTS 50 12:03:52 45-49M Finish
472 472 Roger JORDAN Male UTS 50 12:04:57 35-39M Finish
473 473 Darron BISHOP Male UTS 50 12:04:58 40-44M Finish
474 474 Yu Hin LEUNG Male UTS 50 12:06:04 20-34M Finish
475 475 Wai Lun LOCK Male UTS 50 12:06:11 45-49M Finish
476 476 John TSAVALOS Male UTS 50 12:06:15 45-49M Finish
477 477 Mian GARDNER Male UTS 50 12:06:31 50-54M Finish
478 478 Michael KING Male UTS 50 12:07:09 65-69M Finish
479 479 Rachel PINCHIN Female UTS 50 12:07:47 35-39W Finish
480 480 Richard PINCHIN Male UTS 50 12:07:48 50-54M Finish
481 481 Gareth MCKANE Male UTS 50 12:08:23 35-39M Finish
482 482 Jonathan WARD Male UTS 50 12:08:26 35-39M Finish
483 483 Abdul RAWOOT Male UTS 50 12:08:32 45-49M Finish
484 484 Toon KEPPENS Male UTS 50 12:10:09 35-39M Finish
485 485 Koen STESSENS Male UTS 50 12:10:10 50-54M Finish
486 486 Pete MORTERS Male UTS 50 12:12:29 40-44M Finish
487 487 Kevin HEWITT Male UTS 50 12:16:18 55-59M Finish
488 488 Mylene ELLIOTT Female UTS 50 12:18:53 35-39W Finish
489 489 Ali WEBB Female UTS 50 12:21:21 50-54W Finish
490 490 Elizabeth PRICE Female UTS 50 12:21:21 45-49W Finish
491 491 Cloey MASON Female UTS 50 12:21:50 45-49W Finish
492 492 Michael WATHEN Male UTS 50 12:23:41 20-34M Finish
493 493 Wilson MCALISTER Male UTS 50 12:25:24 60-64M Finish
494 494 Tadas GEDMINAS Male UTS 50 12:25:24 20-34M Finish
495 495 Natalie BROWN Female UTS 50 12:26:56 40-44W Finish
496 496 Simon GRIMSHAW Male UTS 50 12:27:40 40-44M Finish
497 497 Charles BRUMPTON Male UTS 50 12:30:32 45-49M Finish
498 498 Clive STEFFEN Male UTS 50 12:32:26 60-64M Finish
499 499 Sam KENMORE Male UTS 50 12:32:39 20-34M Finish
500 500 Sophie ABRAHAM Female UTS 50 12:32:40 U25W Finish
501 501 Lizzie HOLTHAM Female UTS 50 12:34:39 35-39W Finish
502 502 David WALL Male UTS 50 12:34:57 55-59M Finish
503 503 Agata KAMROWSKA-FLOREK Female UTS 50 12:35:21 40-44W Finish
504 504 Deborah FISHER Female UTS 50 12:36:08 60-64W Finish
505 505 Nicholas LOOBY Male UTS 50 12:37:28 50-54M Finish
506 506 Cameron MACCORMAC Male UTS 50 12:38:52 35-39M Finish
507 507 Katie ASHLEY Female UTS 50 12:39:17 20-34W Finish
508 508 Katrijn PROVOOST Female UTS 50 12:39:22 50-54W Finish
509 509 Zhenhao PU Male UTS 50 12:39:24 20-34M Finish
510 510 Ken JONES Male UTS 50 12:40:08 60-64M Finish
511 511 Mark ROBERTS Male UTS 50 12:40:10 55-59M Finish
512 512 Jimmy HARTWELL Male UTS 50 12:41:46 55-59M Finish
513 513 Sam ROHDE Male UTS 50 12:42:50 20-34M Finish
514 514 Janice ALLAN Female UTS 50 12:43:18 55-59W Finish
515 515 Abigail WRATHALL Female UTS 50 12:43:19 20-34W Finish
516 516 Catrin PASCOE Female UTS 50 12:44:41 45-49W Finish
517 517 Richard TOWNSEND Male UTS 50 12:46:06 60-64M Finish
518 518 Anna HILEY Female UTS 50 12:46:22 45-49W Finish
519 519 Hayley ABRAHAM Female UTS 50 12:46:23 35-39W Finish
520 520 Paul HAZELL Male UTS 50 12:46:56 20-34M Finish
521 521 Marie CHENG Female UTS 50 12:47:40 40-44W Finish
522 522 Simon HANDY Male UTS 50 12:49:56 35-39M Finish
523 523 Nicholas KARAFILLIDES Male UTS 50 12:50:44 45-49M Finish
524 524 Lani NAVALTA Female UTS 50 13:00:58 45-49W Finish
525 525 Petra RODOVA Female UTS 50 13:01:30 40-44W Finish
526 526 Syed AHMAD Male UTS 50 13:03:19 50-54M Finish
527 527 Mayo BINNIE Male UTS 50 13:08:20 35-39M Finish
528 528 Chris BARRON Male UTS 50 13:08:20 40-44M Finish
529 529 Yue YANG Male UTS 50 13:08:30 20-34M Finish
530 530 Paul DUMMER Male UTS 50 13:14:59 60-64M Finish
531 531 Rachel JONES Female UTS 50 13:15:32 20-34W Finish
532 532 Charles MORRIS Male UTS 50 13:15:32 20-34M Finish
533 533 Donna THOMAS Female UTS 50 13:16:11 55-59W Finish
534 534 Paul MCLAUGHLIN Male UTS 50 13:16:24 65-69M Finish
535 535 Alexander EUSTAQUIO Male UTS 50 13:17:13 40-44M Finish
536 536 Laurence LABITAG Male UTS 50 13:17:14 40-44M Finish
537 537 Kirsty PHEASANT Female UTS 50 13:17:28 45-49W Finish
538 538 Alexandra OLIVER Female UTS 50 13:20:37 45-49W Finish
539 539 Owen KIMBER Male UTS 50 13:20:38 45-49M Finish
540 540 David FENNAH Male UTS 50 13:22:00 50-54M Finish
541 541 Gerry GREENWOLD Male UTS 50 13:29:56 55-59M Finish
542 542 Ronald LEARY Male UTS 50 13:31:40 50-54M Finish
543 543 Tony BOWE Male UTS 50 13:34:40 55-59M Finish
544 544 Paul HARRISON Male UTS 50 13:35:07 55-59M Finish
545 545 Anwar SATINA Male UTS 50 13:35:52 40-44M Finish
546 546 Max WILDE Male UTS 50 13:43:03 U25M Finish
547 547 Darren BUCK Male UTS 50 13:43:05 40-44M Finish
548 548 Adam LEACH Male UTS 50 13:49:35 45-49M Finish
549 549 Nigel ADDISON-EVANS Male UTS 50 13:49:36 50-54M Finish
550 550 Ingaret HOWELLS Female UTS 50 14:24:54 55-59W Finish
551 551 Adrian LOVELL Male UTS 50 14:24:54 65-69M Finish
552 552 Jon GRENDELMEIER Male UTS 50 14:25:13 50-54M Finish
553 553 Steven CONVERY Male UTS 50 33:00:57 40-44M Finish
554 554 Ajay HANSPAL Male UTS 50 00:00:00 20-34M Start
555 555 Dom WURMLI Retired 09:26:36 35-39M Finish
556 556 Jack EADE Retired 10:46:07 20-34M Finish
557 557 Alexis FULLER Retired 01:14:58 35-39M Moel Eilio
558 558 Tomasz FILIPKIEWICZ Retired 01:26:47 40-44M Moel Eilio
559 559 Simon ROBINSON Retired 01:57:12 40-44M AS1: Waunfawr (Cut-off 12:30)
560 560 Thamas RUSSELL Retired 02:11:41 35-39M AS1: Waunfawr (Cut-off 12:30)
561 561 Mark DARBYSHIRE Retired 02:45:22 40-44M AS2: Bron-y-Fedw Uchaf (Cut-off 14:45)
562 562 Connor GRADY Retired 03:40:37 20-34M AS2: Bron-y-Fedw Uchaf (Cut-off 14:45)
563 563 Richard ARTHUR Retired 04:26:27 50-54M AS1: Waunfawr (Cut-off 12:30)
564 564 James HAZELDINE Retired 04:43:33 35-39M AS2: Bron-y-Fedw Uchaf (Cut-off 14:45)
565 565 Robert LOVEGROVE Retired 05:22:18 65-69M AS2: Bron-y-Fedw Uchaf (Cut-off 14:45)
566 566 Stephen THORNTON Retired 05:26:23 40-44M AS2: Bron-y-Fedw Uchaf (Cut-off 14:45)
567 567 Chun Ho CHAN Retired 05:55:42 20-34M AS2: Bron-y-Fedw Uchaf (Cut-off 14:45)
568 568 Ted LAM Retired 06:06:56 45-49M AS2: Bron-y-Fedw Uchaf (Cut-off 14:45)
569 569 Allen LAM Retired 06:08:08 45-49M AS2: Bron-y-Fedw Uchaf (Cut-off 14:45)
570 570 Collin CHU Retired 06:08:13 40-44W AS2: Bron-y-Fedw Uchaf (Cut-off 14:45)
571 571 Hai NGUYEN Retired 06:09:04 35-39M AS2: Bron-y-Fedw Uchaf (Cut-off 14:45)
572 572 Brian CORCORAN Retired 06:09:41 45-49M AS3: Pen-y-Pass (Cut-off 19:00)
573 573 Simon HOGG Retired 06:25:11 45-49M AS2: Bron-y-Fedw Uchaf (Cut-off 14:45)
574 574 Liu YONG Retired 06:25:18 20-34M AS2: Bron-y-Fedw Uchaf (Cut-off 14:45)
575 575 Zak COOK Retired 06:29:30 20-34M AS2: Bron-y-Fedw Uchaf (Cut-off 14:45)
576 576 Martina TAYLOR Retired 06:55:39 40-44W AS2: Bron-y-Fedw Uchaf (Cut-off 14:45)
577 577 Craig THOMPSON Retired 08:02:50 45-49M AS3: Pen-y-Pass (Cut-off 19:00)
578 578 Pete ACKERLEY Retired 08:35:24 45-49M AS3: Pen-y-Pass (Cut-off 19:00)
579 579 Alberto TATTI Retired 09:01:04 40-44M AS3: Pen-y-Pass (Cut-off 19:00)
580 580 Sharon COX Retired 09:28:02 40-44W AS3: Pen-y-Pass (Cut-off 19:00)
581 581 Carl STREDDER Retired 10:24:11 20-34M AS3: Pen-y-Pass (Cut-off 19:00)
582 582 James BASEY Retired 10:24:28 20-34M AS3: Pen-y-Pass (Cut-off 19:00)
583 583 Victoria HAWLEY Retired 10:30:24 50-54W AS3: Pen-y-Pass (Cut-off 19:00)
584 584 Abdelmoneim MAHGOUB Retired 10:32:24 40-44M AS3: Pen-y-Pass (Cut-off 19:00)
585 585 Eduardo Jr BUGLOSA Retired 10:34:58 35-39M AS3: Pen-y-Pass (Cut-off 19:00)
586 586 Bradley HAMMOND Retired 10:44:36 20-34M AS3: Pen-y-Pass (Cut-off 19:00)
587 587 Denise HAMMOND Retired 10:44:46 40-44W AS3: Pen-y-Pass (Cut-off 19:00)
588 588 Ben CROWLEY Retired 10:44:50 40-44M AS3: Pen-y-Pass (Cut-off 19:00)
589 589 Lauryn BENTHAM Retired 10:48:29 40-44W AS3: Pen-y-Pass (Cut-off 19:00)
590 590 Amit SINGH Retired 10:52:50 35-39M AS3: Pen-y-Pass (Cut-off 19:00)
591 591 Emmanuel SENE Retired 10:55:56 55-59M AS3: Pen-y-Pass (Cut-off 19:00)
592 592 Kevin BRADY Retired 11:09:14 35-39M AS3: Pen-y-Pass (Cut-off 19:00)
593 593 Chris JACKSON Retired 11:21:31 50-54M AS3: Pen-y-Pass (Cut-off 19:00)
594 594 Steph ABDOH Retired 11:34:44 40-44W AS3: Pen-y-Pass (Cut-off 19:00)
595 595 Zijun CHEN Retired 11:38:03 20-34W AS3: Pen-y-Pass (Cut-off 19:00)