Hardmoors 60

Leaderboard
Bib Name Time Group Last Location
1 Mark Osborne Male 00:00:00 MV50 Finish
2 Emma Lavelle-Wood Female 00:00:00 FV40 Finish
3 Garth De Roux Male 00:00:00 MV40 Finish
4 Thomas Jones Male 00:00:00 MV40 Finish
5 Mark Waters Male 00:00:00 M Finish
6 Claire Young Female 00:00:00 F Finish
7 Duncan Platt Male 00:00:00 MV40 Finish
8 Samantha Midgley Female 00:00:00 FV50 Finish
9 John Donaldson Male 00:00:00 M Finish
10 Craig Kilday Male 00:00:00 MV40 Finish
11 Andrew Whiles Male 00:00:00 MV50 Finish
12 Richard Archer Male 00:00:00 MV40 Finish
13 Christopher Belton Male 00:00:00 M Finish
14 Ian Robertson Male 00:00:00 MV40 Finish
15 Sarah Norman Female 00:00:00 FV50 Finish
16 Paul Elsley Male 00:00:00 MV40 Finish
17 Mark Limon Male 00:00:00 MV60 Finish
18 Lee Williams Male 00:00:00 M Finish
19 Rebecca Bowes Female 00:00:00 FV40 Finish
20 Mandy Clarke Female 00:00:00 FV50 Finish
21 Stephen Braithwaite Male 00:00:00 MV40 Finish
22 Nick Simmons Male 00:00:00 MV40 Finish
23 Lauren Pennock Female 00:00:00 F Finish
24 Paul Gardiner Male 00:00:00 MV50 Finish
25 Iain Martin Male 00:00:00 MV50 Finish
26 Sean Young Male 00:00:00 MV50 Finish
27 Jude Dayne Female 00:00:00 FV50 Finish
28 Tony Carr Male 00:00:00 MV50 Finish
29 Michael Hodgkiss Male 00:00:00 MV40 Finish
30 Tony Taylor Male 00:00:00 M Finish
31 Lorna Simpkin Female 00:00:00 FV50 Finish
32 Simon Green Male 00:00:00 MV40 Finish
33 Paul Mclean Male 00:00:00 MV40 Finish
34 Farsley Flyers 41 Relay 00:00:00 Finish
35 RunFit Hartlepool Team B Relay 00:00:00 Finish
36 Barbara Hermann Female 00:00:00 FV40 Finish
37 Gareth Crabb Male 00:00:00 MV40 Finish
38 Matthew Hunton Male 00:00:00 M Finish
39 Michael Todd Male 00:00:00 MV40 Finish
40 Katie Waugj Female 00:00:00 FV40 Finish
41 Andrew Morrissey Male 00:00:00 M Finish
42 Graham North Male 00:00:00 MV40 Finish
43 Rachel Jones Female 00:00:00 FV40 Finish
44 Owain Davies Male 00:00:00 M Finish
45 Michael Johnson Male 00:00:00 M Finish
46 Dan Walker Male 00:00:00 MV40 Finish
47 Susan Wilson Female 00:00:00 FV50 Finish
48 Andrew Petford Male 00:00:00 MV50 Finish
49 Hannah McMahon Female 00:00:00 F Finish
50 Danny Dixon Male 00:00:00 MV40 Finish
51 Russ Kelly Male 00:00:00 MV40 Finish
52 Mark Webster Male 00:00:00 MV40 Finish
53 Dean Allcroft Male 00:00:00 MV50 Finish
54 Akos Revesz Male 00:00:00 M Finish
55 Lesley Murphy Female 00:00:00 F Finish
56 Colin Eberhardt Male 00:00:00 MV40 Finish
57 Andrew Lilley Male 00:00:00 MV40 Finish
58 Barry Wilkinson Male 00:00:00 MV40 Finish
59 Joanne Abbott Female 00:00:00 FV40 Finish
60 Simon Barnes Male 00:00:00 MV40 Finish
61 Stuart Black Male 00:00:00 MV50 Finish
62 Mark Russell Male 00:00:00 MV40 Finish
63 Nicola Palmer Female 00:00:00 F Finish
64 Ray Foulkes Male 00:00:00 MV50 Finish
65 Phil Marsh Male 00:00:00 MV40 Finish
66 John Withinshaw Male 00:00:00 MV40 Finish
67 Maura Chacksfield Female 00:00:00 FV50 Finish
68 Linda Cromwell Female 00:00:00 FV60 Finish
69 Jim Bulmer Male 00:00:00 MV40 Finish
70 Alan Hilley Male 00:00:00 M Finish
71 Nick Stubbs Male 00:00:00 MV40 Finish
72 Angela Shepherd Female 00:00:00 FV50 Finish
73 Andy Goddard Male 00:00:00 MV40 Finish
74 Ricky Martin Male 00:00:00 M Finish
75 Dance Troupe Rejects Relay 00:00:00 Finish
76 Shelley Green Female 00:00:00 FV40 Finish
77 Andy Cole Male 00:00:00 MV70 Finish
78 Anthony Hughes Male 00:00:00 MV40 Finish
79 Steven Thompson Male 00:00:00 MV50 Finish
80 Sarah Walch Female 00:00:00 FV40 Finish
81 Colin Haslett Male 00:00:00 M Finish
82 Michael Moloney Male 00:00:00 M Finish
83 Runfit team A Relay 00:00:00 Finish
84 Vic & ste Relay 00:00:00 Finish
85 Michelle Jeffrey Female 00:00:00 FV40 Finish
86 Brian Cutmore Male 00:00:00 MV40 Finish
87 David James Male 00:00:00 MV50 Finish
88 Noel Urwin Male 00:00:00 MV50 Finish
89 Brenda Wilkin Female 00:00:00 FV40 Finish
90 Andy Norman Male 00:00:00 MV40 Finish
91 James Pawson Male 00:00:00 M Finish
92 Avril Mackay Female 00:00:00 FV50 Finish
93 Sweeper 2 Crew 00:00:00 Finish
94 Will Deer Male 00:00:00 MV40 Finish
95 Gareth Harland Male 00:00:00 MV40 Finish
96 Christopher Watson Male 00:00:00 M Finish
97 Thomas Adams Male 00:00:00 M Finish
98 Paddy Prout Male 00:00:00 MV40 Finish
99 Angela Moore Female 00:00:00 FV40 Finish
100 Simon Duckett Male 00:00:00 MV40 Finish
101 David Laverick Male 00:00:00 M Finish
102 Stephen Whincup Male 00:00:00 MV50 Finish
103 Duncan Baber Male 00:00:00 MV60 Finish
104 Mark Berry Male 00:00:00 MV40 Finish
105 Jonathan Iqbal Robun Male 00:00:00 MV40 Finish
106 Fiona Oakes Female 00:00:00 FV40 Finish
107 Anthony Erskine Male 00:00:00 MV40 Finish
108 Matt Lindon Male 00:00:00 M Finish
109 Neil Wilson Male 00:00:00 MV40 Finish
110 Louise Carter Female 00:00:00 FV40 Finish
111 Andrea Clyburn Female 00:00:00 FV40 Finish
112 Adam Bridges Male 00:00:00 MV40 Finish
113 Jonathon Heslop Male 00:00:00 M Finish
114 Nathaniel Snell Male 00:00:00 MV40 Finish
115 Rosina Rowland Female 00:00:00 FV50 Finish
116 Kevin Gay Male 00:00:00 MV40 Finish
117 Michael Martin Male 00:00:00 M Finish
118 Charlie's Chums Canicross Four Relay 00:00:00 Finish
119 Rebecca Elliott Female 00:00:00 FV40 Finish
120 Robert Chambers Male 00:00:00 MV40 Finish
121 David Hodgson Male 00:00:00 MV60 Finish
122 Mark Thistlethwaite Male 00:00:00 M Finish
123 Nicola Swinbourne Female 00:00:00 F Finish
124 Paul Gribbon Male 00:00:00 M Finish
125 Jonny Milner Male 00:00:00 M Finish
126 Farsley Flyers 42 Relay 00:00:00 Finish
127 Three lucky Ladies Relay 00:00:00 Finish
128 Amanda Hibbert Female 00:00:00 FV50 Finish
129 Gary Crisp Male 00:00:00 MV40 Finish
130 Nigel Ibbetson Male 00:00:00 MV40 Finish
131 Graham Trueman Male 00:00:00 M Finish
132 Amanda Welburn-Smith Female 00:00:00 FV40 Finish
133 Ben Myers Male 00:00:00 M Finish
134 James Ollerenshaw Male 00:00:00 MV40 Finish
135 Janet Kay Female 00:00:00 FV50 Finish
136 Tom Day Male 00:00:00 M Finish
137 Noel Jones Male 00:00:00 MV40 Finish
138 David Wall Male 00:00:00 MV50 Finish
139 Amy Yates Female 00:00:00 F Finish
140 Andy Pickering Male 00:00:00 MV50 Finish
141 Louise Meynell Female 00:00:00 FV50 Finish
142 Jon Dixon Male 00:00:00 M Finish
143 Peter Kidd Male 00:00:00 MV60 Finish
144 Simon Welch Male 00:00:00 MV40 Finish
145 Tim Antrobus Male 00:00:00 MV50 Finish
146 Tom Barwick Male 00:00:00 MV40 Finish
147 Duncan Ridley Male 00:00:00 MV60 Finish
148 Michelle Newton Female 00:00:00 FV40 Finish
149 Barry Edwards Male 00:00:00 MV40 Finish
150 Kevin Limon Male 00:00:00 MV50 Finish
151 Matt Williams Male 00:00:00 MV40 Finish
152 Clare Agar Female 00:00:00 F Finish
153 Paul Bowden Male 00:00:00 MV40 Finish
154 Chris Sayles Male 00:00:00 MV40 Finish
155 Janine Paul Female 00:00:00 F Finish
156 Will Gander Male 00:00:00 MV40 Finish
157 Adrian Martin Male 00:00:00 MV50 Finish
158 Joe Worthington Male 00:00:00 MV40 Finish
159 Claire Chapman Female 00:00:00 FV40 Finish
160 Susan Davies Female 00:00:00 FV40 Finish
161 Shaun Burgess Male 00:00:00 M Finish
162 James Hinson Male 00:00:00 MV40 Finish
163 Matthew Swan Male 00:00:00 M Finish
164 Sarah Short Female 00:00:00 FV40 Finish
165 Eric Green Male 00:00:00 MV50 Finish
166 Joel Mcglynn Male 00:00:00 M Finish
167 Farsley Flyers 3 Relay 00:00:00 Finish
168 runfit trio Relay 00:00:00 Finish
169 Kathryn Hammond Female 00:00:00 FV40 Finish
170 Michael Cottam Male 00:00:00 MV50 Finish
171 Giles Humphreys-Evans Male 00:00:00 MV40 Finish
172 Craig ‘Quiltman’ Thornton Male 00:00:00 MV40 Finish
173 Kirsty Wareing Female 00:00:00 F Finish
174 Peter Hatch Male 00:00:00 MV50 Finish
175 Pete Morgan Male 00:00:00 MV40 Finish
176 Caroline Johns Female 00:00:00 FV40 Finish
177 Craig Davie Male 00:00:00 MV40 Finish
178 Jonathan Jamison Male 00:00:00 MV50 Finish
179 Philippe Viard Male 00:00:00 MV40 Finish
180 Jocelyn Wilkinson Female 00:00:00 F Finish
181 Jamie Norman Male 00:00:00 MV40 Finish
182 David Peel Male 00:00:00 M Finish
183 Cloey Mason Female 00:00:00 FV40 Finish
184 Andrew Dick Male 00:00:00 MV40 Finish
185 Jemy Jose Male 00:00:00 MV40 Finish
186 Thomas Watson Male 00:00:00 M Finish
187 Peter Allanach Male 00:00:00 MV50 Finish
188 Paul Readman Male 00:00:00 MV40 Finish
189 Linda Morgan Female 00:00:00 F Finish
190 Gary Duncan Male 00:00:00 MV40 Finish
191 Richard Lawton Male 00:00:00 MV50 Finish
192 Richard Whitaker Male 00:00:00 MV40 Finish
193 Andrew Bales Male 00:00:00 M Finish
194 David Betteridge Male 00:00:00 MV40 Finish
195 Nicolas Rongy Male 00:00:00 MV40 Finish
196 Shelly Oyston Female 00:00:00 F Finish
197 Alex Firmin Male 00:00:00 M Finish
198 Paul Long Male 00:00:00 MV40 Finish
199 Carl Wise Male 00:00:00 MV40 Finish
200 Victoria Carter Female 00:00:00 F Finish
201 Pamela Costello Female 00:00:00 FV60 Finish
202 Lee Brockbank Male 00:00:00 M Finish
203 Sean Higgins Male 00:00:00 M Finish
204 Thomas Storey Male 00:00:00 M Finish
205 Helen Schofield Female 00:00:00 FV40 Finish
206 Stephen Gibson Male 00:00:00 M Finish
207 Rodger Martin Male 00:00:00 MV50 Finish
208 Charlie's Chums Canicross Trio Relay 00:00:00 Finish
209 Caroline Graham Female 00:00:00 FV40 Finish
210 Peter Clark Male 00:00:00 M Finish
211 Simon Hogg Male 00:00:00 MV40 Finish
212 Marty Thomas Male 00:00:00 MV40 Finish
213 Sarah Taylor Female 00:00:00 FV40 Finish
214 Dave Hall Male 00:00:00 MV40 Finish
215 Daniel Milton Male 00:00:00 M Finish
216 Legs Misérables Relay 00:00:00 Finish
217 Three Men And a Little Lady Relay 00:00:00 Finish
218 Alison Hyde Female 00:00:00 FV50 Finish
219 Phil Cuthbert#Thebeardman Male 00:00:00 M Finish
220 Chris Jackson Male 00:00:00 MV40 Finish
221 Kev Tyerman Male 00:00:00 MV40 Finish
222 Jeannie Wilde Female 00:00:00 FV50 Finish
223 Calvin Nicholson Male 00:00:00 MV40 Finish
224 Jon Bond Retired 00:00:00 MV40 Saltwick
225 Sweeper 1 Crew 00:00:00 Scarborough
226 Katharine Challen Retired 00:00:00 F Ravenscar
227 Peter Goodwin Retired 00:00:00 MV70 Ravenscar
228 Duncan Marsh Retired 00:00:00 MV40 Ravenscar
229 John Morrill Retired 00:00:00 MV40 Ravenscar
230 Sara Porley Retired 00:00:00 FV40 Runswick
231 Graham Thomas Retired 00:00:00 M Saltwick
232 Craig Atkinson Retired 00:00:00 M Saltwick
233 Caroline Woods-Peel Retired 00:00:00 FV40 Saltburn
234 Shaun Butterfield Retired 00:00:00 MV40 Runswick
235 Andy Craven Retired 00:00:00 MV40 Ravenscar
236 James Loftus Retired 00:00:00 MV40 Ravenscar
237 Paul Mcmanus Retired 00:00:00 MV40 Saltwick
238 John Pickford Retired 00:00:00 MV40 Ravenscar
239 Ed Rushby Retired 00:00:00 M Runswick
240 Denise Walker Retired 00:00:00 FV50 Saltwick
241 Alex Brown Retired 00:00:00 MV40 Ravenscar
242 Andrew Collings Retired 00:00:00 MV40 Ravenscar
243 Lindsay Hamilton Retired 00:00:00 F RH Bay
244 Heather Mawrey Retired 00:00:00 F Ravenscar
245 Elizabeth Nairn Retired 00:00:00 F Ravenscar
246 Paul Reed Retired 00:00:00 MV40 Scarborough
247 Lee Vasey Retired 00:00:00 MV50 Saltburn
248 Sean Backhouse Retired 00:00:00 MV40 Saltburn
249 Denise Zachariasz Retired 00:00:00 FV40 Ravenscar
250 Katarzyna Carter Retired 00:00:00 F Ravenscar
251 Chris Dempsey Retired 00:00:00 MV40 Ravenscar
252 Richard Mann Retired 00:00:00 M Ravenscar
253 Heather Mochrie Retired 00:00:00 F Ravenscar
254 Harry Pinder Retired 00:00:00 M Saltburn
255 Roger Spence Retired 00:00:00 MV50 Saltwick
256 Lydia Allen Retired 00:00:00 F Ravenscar
257 William Whincup Retired 00:00:00 MV40 Ravenscar
258 Dawn Brown Retired 00:00:00 FV40 Ravenscar
259 Ross Cooling Retired 00:00:00 M Saltburn
260 Marcus Hawthorn Retired 00:00:00 MV50 Ravenscar
261 Alan McGarrity Retired 00:00:00 MV50 Saltwick
262 Simon Peacock Retired 00:00:00 MV50 Ravenscar
263 Nathan Risser Retired 00:00:00 M Ravenscar
264 Thomas Waines Retired 00:00:00 M Ravenscar