Scafell Skyrace 2019

Leaderboard
Bib Name Time Group Last Location
1 Tom Dale Male 00:00:00 Male Finish
2 Gearoid Murphy Male 00:00:00 Male Finish
3 Jessica Pealing Female 00:00:00 Female Finish
4 Alan Baker Male 00:00:00 Male Finish
5 Bruce Humphrey Male 00:00:00 Male Finish
6 Tom Vernon Male 00:00:00 Male Finish
7 Howard Dracup Male 00:00:00 Male Finish
8 Bruce Penhale Male 00:00:00 Male Finish
9 Matt Reedy Male 00:00:00 Male Finish
10 Katharine Sims Female 00:00:00 Female Finish
11 Peter Beijersbergen Male 00:00:00 Male Finish
12 Uche Ihecherenoma Male 00:00:00 Male Finish
13 Gary Webster Male 00:00:00 Male Finish
14 Andrew Wood Male 00:00:00 Male Finish
15 Peter Fishpool Male 00:00:00 Male Finish
16 Andrew Scott Male 00:00:00 Male Finish
17 Rooth Tuesday Female 00:00:00 Female Finish
18 David Blackshaw Male 00:00:00 Male Finish
19 Martin Kment Male 00:00:00 Male Finish
20 Beyhan Akyollu Female 00:00:00 Female Finish
21 Damian Gielty Male 00:00:00 Male Finish
22 Jamie Sparks Male 00:00:00 Male Finish
23 Eva Wilkes Female 00:00:00 Female Finish
24 Lee Bradbury Male 00:00:00 Male Finish
25 Simon Lester Male 00:00:00 Male Finish
26 Mirsie Caka Female 00:00:00 Female Finish
27 Andrew Guise Male 00:00:00 Male Finish
28 Sam Steele Male 00:00:00 Male Finish
29 Robert Campbell Male 00:00:00 Male Finish
30 Michael Lucas Male 00:00:00 Male Finish
31 Ian Mayhew Male 00:00:00 Male Finish
32 Rianne Hulshof Female 00:00:00 Female Finish
33 Paul Ahsunollah Male 00:00:00 Male Finish
34 Graeme Hatcher Male 00:00:00 Male Finish
35 Dean Thatcher Male 00:00:00 Male Finish
36 Paul Christian Male 00:00:00 Male Finish
37 Gary Crosbie Male 00:00:00 Male Finish
38 Naomi Moss Female 00:00:00 Female Finish
39 Paul Atack Male 00:00:00 Male Finish
40 Sam Heward Male 00:00:00 Male Finish
41 Tim van Leeuwen Male 00:00:00 Male Finish
42 Matt Denny Male 00:00:00 Male Finish
43 John Padfield Male 00:00:00 Male Finish
44 Adam Quinn Male 00:00:00 Male Finish
45 Samantha Rippington Female 00:00:00 Female Finish
46 Gary Bastow Male 00:00:00 Male Finish
47 Martyn Hutchison Male 00:00:00 Male Finish
48 Andy Waters Male 00:00:00 Male Finish
49 Darren Winder Male 00:00:00 Male Finish
50 Rich Enderby Enderby Male 00:00:00 Male Finish
51 Marcus Pletts Male 00:00:00 Male Finish
52 Eduardo Rodrigues Male 00:00:00 Male Finish
53 Lucy Sykes Female 00:00:00 Female Finish
54 Sebastien Betouret Male 00:00:00 Male Finish
55 Luis Jacinto Male 00:00:00 Male Finish
56 Oliver Wright Male 00:00:00 Male Finish
57 Alex Fretwell Male 00:00:00 Male Finish
58 Barry Simpson Male 00:00:00 Male Finish
59 Philippa Wardale Bale Female 00:00:00 Female Finish
60 Frank Kooiman Male 00:00:00 Male Finish
61 Tracy Avill Female 00:00:00 Female Finish
62 Jaey Goodchild Male 00:00:00 Male Finish
63 Jack Steed Male 00:00:00 Male Finish
64 Tony Burke Male 00:00:00 Male Finish
65 David Locke Male 00:00:00 Male Finish
66 Grant Mackellar Male 00:00:00 Male Finish
67 Sara Cudahy Female 00:00:00 Female Finish
68 Andrew Sugden Male 00:00:00 Male Finish
69 Jayson Cavill Male 00:00:00 Male Finish
70 Charles Collins Male 00:00:00 Male Finish
71 Jason Millward Male 00:00:00 Male Finish
72 Kate Mackenzie Female 00:00:00 Female Finish
73 Adrian Aradi Male 00:00:00 Male Finish
74 Richard Hennah Male 00:00:00 Male Finish
75 David Trueman Male 00:00:00 Male Finish
76 Alex Dalton Male 00:00:00 Male Finish
77 Gary Oakford Male 00:00:00 Male Finish
78 Sarah Pritchard Female 00:00:00 Female Finish
79 Simon Barnes Male 00:00:00 Male Finish
80 Ben Huntington Male 00:00:00 Male Finish
81 Mike Walton Male 00:00:00 Male Finish
82 Julian Edwards Male 00:00:00 Male Finish
83 Kostya Penkov Male 00:00:00 Male Finish
84 Kyle Reese Male 00:00:00 Male Finish
85 Kat Sizer Female 00:00:00 Female Finish
86 David Bellerby Male 00:00:00 Male Finish
87 Will Innes Male 00:00:00 Male Finish
88 Fergus Wheeler Male 00:00:00 Male Finish
89 Russ Wood Male 00:00:00 Male Finish
90 Bryan Fitzpatrick Male 00:00:00 Male Finish
91 Carlton Shorter Male 00:00:00 Male Finish
92 Rachael Visick Female 00:00:00 Female Finish
93 Nicolaas Bornman Male 00:00:00 Male Finish
94 Mark Kolodziejczak Male 00:00:00 Male Finish
95 Katie Allen Female 00:00:00 Female Finish
96 Javier Gil Martinez-Darve Male 00:00:00 Male Finish
97 Paul Stafford Male 00:00:00 Male Finish
98 Steve Bresnen Male 00:00:00 Male Finish
99 James Lingard Male 00:00:00 Male Finish
100 Sam Lutman-Pauc Male 00:00:00 Male Finish
101 Abbey Clephane-Wilson Female 00:00:00 Female Finish
102 John Haddon Male 00:00:00 Male Finish
103 John Stewart Male 00:00:00 Male Finish
104 Gordon Capperauld Male 00:00:00 Male Finish
105 John McArthur Male 00:00:00 Male Finish
106 Kathryn Hutchinson Female 00:00:00 Female Finish
107 Darren Allan Male 00:00:00 Male Finish
108 Stephen Hatcher Male 00:00:00 Male Finish
109 Hector Thornton-Swan Male 00:00:00 Male Finish
110 Andrew Coghlan Male 00:00:00 Male Finish
111 Joe Dale Male 00:00:00 Male Finish
112 Seb Moulding Male 00:00:00 Male Finish
113 Kasia Osipowicz Female 00:00:00 Female Finish
114 Michael Oliver Bagshaw Male 00:00:00 Male Finish
115 Shane Hugill Male 00:00:00 Male Finish
116 Chris Vanderhoven Male 00:00:00 Male Finish
117 Rupert Denny Male 00:00:00 Male Finish
118 Philip Padfield Male 00:00:00 Male Finish
119 Chris Rampling Male 00:00:00 Male Finish
120 Emma Roper Female 00:00:00 Female Finish
121 Peter Hyde Male 00:00:00 Male Finish
122 James Webb Male 00:00:00 Male Finish
123 Alun Wood Male 00:00:00 Male Finish
124 Alex Fawcett Male 00:00:00 Male Finish
125 Matthew Scarsbrook Male 00:00:00 Male Finish
126 Helen Tingey Female 00:00:00 Female Finish
127 Daniel Blackburn Male 00:00:00 Male Finish
128 Mathieu Jegou Male 00:00:00 Male Finish
129 Michael Jones Male 00:00:00 Finish
130 Dave Geary Male 00:00:00 Male Finish
131 Martin Slack Male 00:00:00 Male Finish
132 Joanna Wheeler Connon Female 00:00:00 Female Finish
133 John Braby Male 00:00:00 Male Finish
134 Colin Lee Male 00:00:00 Male Finish
135 Sarah Brady Female 00:00:00 Female Finish
136 Dan Graham Male 00:00:00 Male Finish
137 Jonny Steede Male 00:00:00 Male Finish
138 Roger Burrows Male 00:00:00 Male Finish
139 Joseph Lofthouse Male 00:00:00 Male Finish
140 John Mason Male 00:00:00 Male Finish
141 Deborah Fisher Female 00:00:00 Female Finish
142 Bradley Adams Male 00:00:00 Male Finish
143 Barry Hartnett Male 00:00:00 Male Finish
144 Rob Tatman Male 00:00:00 Male Finish
145 Matthew Chapleo Male 00:00:00 Male Finish
146 Rob Moore Male 00:00:00 Male Finish
147 Catherine McLaughlin Female 00:00:00 Female Finish
148 David Armstrong Male 00:00:00 Male Finish
149 Marc Herbert Male 00:00:00 Male Finish
150 Mark Turner Male 00:00:00 Male Finish
151 Simon Darmody Male 00:00:00 Male Finish
152 Harry Odell Male 00:00:00 Male Finish
153 Richard Price Male 00:00:00 Male Finish
154 Marina Ranger Female 00:00:00 Female Finish
155 David Bartram Male 00:00:00 Male Finish
156 Mark Hurrell Male 00:00:00 Male Finish
157 Patrick Wardle Male 00:00:00 Male Finish
158 Nick Williams Male 00:00:00 Male Finish
159 Ricardo Pires Male 00:00:00 Male Finish
160 Richard Reid Male 00:00:00 Male Finish
161 Jo Stevenson Female 00:00:00 Female Finish
162 Robert Bennett Male 00:00:00 Male Finish
163 Lee Ireland Male 00:00:00 Male Finish
164 Christopher Wright Male 00:00:00 Male Finish
165 Paul Harris Male 00:00:00 Male Finish
166 Dean Simmons Male 00:00:00 Male Finish
167 Hannah Walsh Female 00:00:00 Female Finish
168 Tim Bowie Male 00:00:00 Male Finish
169 Alan Konopka Male 00:00:00 Male Finish
170 Carmen Almeida Female 00:00:00 Female Finish
171 Sam Gillies Male 00:00:00 Male Finish
172 Edward Staton Male 00:00:00 Male Finish
173 Ben Brown Male 00:00:00 Male Finish
174 Andrew Linsley Male 00:00:00 Male Finish
175 Neil MacDonald Male 00:00:00 Male Finish
176 Andrew Halley Male 00:00:00 Male Finish
177 Ian Storey Male 00:00:00 Male Finish
178 Jose Ramon Carril Martin Male 00:00:00 Male Finish
179 Ross Coles Male 00:00:00 Male Finish
180 Neil McGill Male 00:00:00 Male Finish
181 Milly Jerram Female 00:00:00 Female Finish
182 Colin J Anderson Male 00:00:00 Male Finish
183 Darren Heaphy Male 00:00:00 Male Finish
184 Joseph Tibble Male 00:00:00 Male Finish
185 Keith Longley Retired 00:00:00 Male Seathwaite Farm
186 crew crew 00:00:00 Finish
187 Ian Moss Male 00:00:00 Male Esk Hause
188 Edward Box Male 00:00:00 Male Esk Hause
189 Roya Esat Retired 00:00:00 Female Seathwaite Farm
190 Gareth Harland Male 00:00:00 Male High Raise
191 Andy Palmer Retired 00:00:00 Male Harrison Stickle
192 Emma Dent Retired 00:00:00 Female Seathwaite Farm
193 Lee Nixon Retired 00:00:00 Male Seathwaite Farm
194 Sweeper 2 crew 00:00:00 Esk Hause
195 Karl Bedingfield Male 00:00:00 Male Esk Hause
196 Connor Grady Retired 00:00:00 Male Seathwaite Farm
197 Stanislav Vasilev Retired 00:00:00 Male Harrison Stickle
198 Ben Cook Male 00:00:00 Male Esk Hause
199 Tony Elliott Male 00:00:00 Male Esk Hause
200 Andrew Durham Retired 00:00:00 Male Seathwaite Farm
201 Bernadette Cook Female 00:00:00 Female Esk Hause
202 David Oxley Retired 00:00:00 Male Seathwaite Farm