Hardmoors 160 110 2018

Leaderboard
Bib Name Time Group Last Location
1 Team Cavill Coaching 110 Teams 20:19:40 Finish
2 Jason Ellis 110 Male 23:27:17 Finish
3 Michael Todd 110 Male 24:47:24 Finish
4 Anthony Gerundini 110 Male 25:35:14 Finish
5 Antoine Marnat 110 Male 26:32:43 Finish
6 Rodger Martin 110 Male 26:41:29 Finish
7 Ronnie Staton 110 Male 27:10:08 Finish
8 Keith Robson 110 Male 27:19:37 Finish
9 Glenn Kilday 110 Male 27:19:46 Finish
10 Luke Kennedy 110 Male 27:33:31 Finish
11 Michael Burke 110 Male 28:00:07 Finish
12 Philip Jones 110 Male 28:08:48 Finish
13 Peter Hunt 110 Male 28:28:02 Finish
14 Pearl Bayford 110 Female 28:48:44 Finish
15 Peter Fishpool 110 Male 29:06:14 Finish
16 Matt Hutchinson 110 Male 29:42:20 Finish
17 Ben Smith 110 Male 30:14:02 Finish
18 Lorrel Staton 110 Female 30:31:48 Finish
19 Steve Willis 110 Male 30:51:01 Finish
20 Jordan Rodger 110 Male 30:55:13 Finish
21 Duncan Bruce 110 Male 30:56:24 Finish
22 Kent Butcher 110 Male 31:07:31 Finish
23 Andrew Dick 110 Male 31:18:00 Finish
24 Ian Hutchinson 110 Male 31:18:21 Finish
25 Richard Whitaker 110 Male 31:29:01 Finish
26 Tony Bowe 110 Male 31:29:01 Finish
27 Paul Atkinson 110 Male 31:31:43 Finish
28 Anthony Bucknall 110 Male 31:45:00 Finish
29 Heidi Lewis 110 Female 31:45:13 Finish
30 Dave Reynier 110 Male 31:57:05 Finish
31 Colin Reynolds 110 Male 32:03:42 Finish
32 Matthew Abbott 110 Male 32:36:11 Finish
33 Colin Bancroft 110 Male 32:36:20 Finish
34 David Wall 110 Male 32:54:13 Finish
35 Helena Conlin 110 Female 33:00:08 Finish
36 Gary Chapman 110 Male 33:08:10 Finish
37 Kelly Felstead 110 Female 33:38:36 Finish
38 Lisa Bainbridge 110 Female 33:39:15 Finish
39 Ben Peacock 110 Male 33:41:39 Finish
40 Aaron Gourley 110 Male 34:02:12 Finish
41 Jonathan Tremain 110 Male 34:19:41 Finish
42 Akgun Ozsoy 110 Male 34:26:43 Finish
43 Louise Carter 110 Female 34:29:24 Finish
44 Neil Thirkell 110 Male 34:30:11 Finish
45 Matthew Swan 110 Male 34:43:08 Finish
46 Tim Hammond 110 Male 34:48:14 Finish
47 Scott Tranter 110 Male 34:57:03 Finish
48 Jude Dayne 110 Female 34:58:38 Finish
49 Rosina Rowland 110 Female 34:58:49 Finish
50 Emily Beaumont 110 Female 35:16:08 Finish
51 Paul Munster 110 Male 35:28:05 Finish
52 Graham Yare 110 Male 35:34:46 Finish
53 Elaine Wilde 110 Female 35:36:36 Finish
54 Susan Wilson 110 Female 35:38:05 Finish
55 Jamie Steel 110 Male 35:38:37 Finish
56 Neil Wilson 110 Male 35:40:47 Finish
57 Kimberley Reeve 110 Female 35:41:16 Finish
58 Joanne Abbott 110 Female 35:52:47 Finish
59 Pamela Costello 110 Female 36:19:36 Finish
60 Jamie Norman 110 Male 36:26:41 Finish
61 Andy Pickering 110 Male 36:30:47 Finish
62 Paul Holt 110 Male 36:32:26 Finish
63 Gregg Boughey 110 Male 37:19:16 Finish
64 Joanne Fenwick 110 Female 37:27:22 Finish
65 Terry Tillotson 110 Male 38:21:12 Finish
66 Angela Moore 110 Female 40:01:24 Finish
67 Christopher Cowley 160 Male 45:33:41 Finish
68 Mark Dalton 160 Male 46:18:51 Finish
69 Iain Hill-Sharp 160 Male 48:34:20 Finish
70 Stephen Braithwaite 160 Male 48:34:28 Finish
71 Lynsey Blyth 160 Female 50:14:41 Finish
72 Andrew Stephenson 160 Male 50:51:13 Finish
73 Peter Allanach 160 Male 52:28:02 Finish