The Arc50 2020

Leaderboard
Bib Rank Name Time Group Last Location
1 1 Steven Gardiner Male 00:00:00 Finish
2 2 Angela Irving Female 00:00:00 Finish
3 3 Jamie Tonkin Male 00:00:00 Finish
4 4 Stephen Hobbs Male 00:00:00 Finish
5 5 ZoÎ Watson Female 00:00:00 Finish
6 6 Martin Murphy Male 00:00:00 Finish
7 7 Luke Shere Male 00:00:00 Finish
8 8 Jez Mancer Male 00:00:00 Finish
9 9 Tim Collingwood Male 00:00:00 Finish
10 10 Debbie Butt Female 00:00:00 Finish
11 11 Mike Gittins Male 00:00:00 Finish
12 12 Sasha Levrier Female 00:00:00 Finish
13 13 Mike Tunney Male 00:00:00 Finish
14 14 Richard Holbrook Male 00:00:00 Finish
15 15 Rebecca Wilding Female 00:00:00 Finish
16 16 Richard Newman Male 00:00:00 Finish
17 17 Jason Sherwood Male 00:00:00 Finish
18 18 Nigel Marshall Male 00:00:00 Finish
19 19 Stuart Colwill Male 00:00:00 Finish
20 20 Tamzin Davey Female 00:00:00 Finish
21 21 Jamie Goodhead Male 00:00:00 Finish
22 22 Leila Matthews Female 00:00:00 Finish
23 23 Karl Walker Male 00:00:00 Finish
24 24 Richard Hurdle Male 00:00:00 Finish
25 25 Lewis Atkin Male 00:00:00 Finish
26 26 Andy Norris Male 00:00:00 Finish
27 27 Nick Smith Male 00:00:00 Finish
28 28 Nick Martin Male 00:00:00 Finish
29 29 Luke Cracknell Male 00:00:00 Finish
30 30 Joanna Edwards Female 00:00:00 Finish
31 31 Martin Greenslade Male 00:00:00 Finish
32 32 Emma Nicholls Female 00:00:00 Finish
33 33 Matt Walters Male 00:00:00 Finish
34 34 Stuart Hyslop Male 00:00:00 Finish
35 35 Andrew Barnard Male 00:00:00 Finish
36 36 Demetrio Orefice Male 00:00:00 Finish
37 37 Mark Smitheram Male 00:00:00 Finish
38 38 Neil Martin Male 00:00:00 Finish
39 39 Richard Davies Male 00:00:00 Finish
40 40 Colleen Finn Female 00:00:00 Finish
41 41 David Grose Male 00:00:00 Finish
42 42 Laura Nicholls Female 00:00:00 Finish
43 43 Brandon Webb Male 00:00:00 Finish
44 44 David Jones Male 00:00:00 Finish
45 45 Ron Barrett Male 00:00:00 Finish
46 46 Mike Painton Male 00:00:00 Finish
47 47 Tom Southall Male 00:00:00 Finish
48 48 Tristan Day Male 00:00:00 Finish
49 49 Shelley Gooch-Smith Female 00:00:00 Finish
50 50 Robb Grubb Male 00:00:00 Finish
51 51 Lydia Poole Female 00:00:00 Finish
52 52 Gareth Wellings Male 00:00:00 Finish
53 53 Andy Jones Male 00:00:00 Finish
54 54 Peter Bates Male 00:00:00 Finish
55 55 Daniel Poole Male 00:00:00 Finish
56 56 Iain Squires Male 00:00:00 Finish
57 57 Scott Downing Male 00:00:00 Finish
58 58 June Harrison Female 00:00:00 Finish
59 59 Rob Hammond Male 00:00:00 Finish
60 60 Leanne Smith Female 00:00:00 Finish
61 61 Chris Woods Male 00:00:00 Finish
62 62 Luke Jones Male 00:00:00 Finish
63 63 Ben Beaumont Male 00:00:00 Finish
64 64 Mark Price Male 00:00:00 Finish
65 65 Vic Haymes Female 00:00:00 Finish
66 66 Jamie Stephenson Male 00:00:00 Finish
67 67 Kevin Eddy Male 00:00:00 Finish
68 68 Will Harper-Penrose Male 00:00:00 Finish
69 69 Maryl Steyn Female 00:00:00 Finish
70 70 Anne-Grethe Thillesen Non Comp 00:00:00 Finish
71 71 Dai Lawton Male 00:00:00 Finish
72 72 Ian Boyd-Wallis Male 00:00:00 Finish
73 73 Andrew Procter Male 00:00:00 Finish
74 74 Sarah Hill Female 00:00:00 Finish
75 75 Nigel Swift Male 00:00:00 Finish
76 76 Mark E Evans Male 00:00:00 Finish
77 77 Carl Harrison Male 00:00:00 Finish
78 78 Claire Strong Female 00:00:00 Finish
79 79 Gary Martin Male 00:00:00 Finish
80 80 Steven Lee Male 00:00:00 Finish
81 81 Nick Brenchley Male 00:00:00 Finish
82 82 Ben Rogers Male 00:00:00 Finish
83 83 Karen Hilton Female 00:00:00 Finish
84 84 Dan Thomas Male 00:00:00 Finish
85 85 Simon Finn Male 00:00:00 Finish
86 86 Terry Heath Male 00:00:00 Finish
87 87 Natalie Taylor Female 00:00:00 Finish
88 88 Louis Michael Male 00:00:00 Finish
89 89 David Mackie Male 00:00:00 Finish
90 90 Rob Brown Male 00:00:00 Finish
91 91 Maria Anthony Female 00:00:00 Finish
92 92 Gavin Rowett Male 00:00:00 Finish
93 93 Gill Horton Female 00:00:00 Finish
94 94 Stuart Thomson Male 00:00:00 Finish
95 95 Oliver Frost Male 00:00:00 Finish
96 96 Neil Helson Male 00:00:00 Finish
97 97 Carly Wardle Female 00:00:00 Finish
98 98 Jamie Muirhead Male 00:00:00 Finish
99 99 Sam Shannon Male 00:00:00 Finish
100 100 Chris Madeley Male 00:00:00 Finish
101 101 Doug Cload Male 00:00:00 Finish
102 102 Leah Atherton Female 00:00:00 Finish
103 103 Mark Jones Retired 00:00:00 St Ives (4)
104 104 Janet Watson Retired 00:00:00 Hayle
105 105 Richard Baldock Retired 00:00:00 St Ives (4)
106 106 Phil Gatsky Retired 00:00:00 St Ives (4)
107 107 Ken Lane Retired 00:00:00 St Ives (4)
108 108 Matthew Wigley Retired 00:00:00 Hayle
109 109 Susie Blunt Retired 00:00:00 St Ives (4)
110 110 Rhodri Gibbons Retired 00:00:00 St Ives (4)
111 111 Denis Mckay Retired 00:00:00 Pendeen
112 112 Karina Bowers Retired 00:00:00 Hayle
113 113 Jamie Giddens Retired 00:00:00 St Ives (4)
114 114 Tommaso Migliuolo Retired 00:00:00 St Ives (4)
115 115 Mark Brown Retired 00:00:00 St Ives (4)
116 116 Anne Golding Retired 00:00:00 St Ives (4)
117 117 Chris Mills Retired 00:00:00 Pendeen
118 118 Emily Caldwell Retired 00:00:00 Hayle
119 119 James Graham Retired 00:00:00 St Ives (4)
120 120 Stuart Pickering Retired 00:00:00 Hayle
121 121 Steve Carter Retired 00:00:00 Pendeen
122 122 Anna Hatton Retired 00:00:00 St Ives (4)
123 123 David Price Retired 00:00:00 Portreath
124 124 Malcolm Cochrane Retired 00:00:00 Hayle
125 125 Shaun Hoskin Retired 00:00:00 Hayle
126 126 Gareth Rogers Retired 00:00:00 St Ives (4)
127 127 Robert Collins Retired 00:00:00 St Ives (4)
128 128 Vince Johnson Retired 00:00:00 St Ives (4)
129 129 Paul Smith Retired 00:00:00 St Ives (4)
130 130 Emily Adams Retired 00:00:00 St Ives (4)
131 131 Robert Curtis Retired 00:00:00 St Ives (4)
132 132 Andrew Johnson Retired 00:00:00 Hayle
133 133 Leanne Stocker Retired 00:00:00 St Ives (4)
134 134 Syed Gulzar Ali Retired 00:00:00 St Ives (4)
135 135 Jan Davies Retired 00:00:00 St Ives (4)
136 136 Stephen Jones Retired 00:00:00 Pendeen
137 137 David Wainwright Retired 00:00:00 Zennor
138 138 Jane Appleton Retired 00:00:00 St Ives (4)
139 139 Al Flowers Retired 00:00:00 St Ives (4)