Hardmoors 60

Leaderboard
Bib Name Time Group Last Location
1 Brenda Wilkin Female 00:00:00 FV40 Finish
2 Nigel Ibbetson Male 00:00:00 MV40 Finish
3 Graham Trueman Male 00:00:00 M Finish
4 Michelle Jeffrey Female 00:00:00 FV40 Finish
5 Brian Cutmore Male 00:00:00 MV40 Finish
6 Ben Myers Male 00:00:00 M Finish
7 Three lucky Ladies Relay 00:00:00 Finish
8 Thomas Adams Male 00:00:00 M Finish
9 Noel Jones Male 00:00:00 MV40 Finish
10 David Wall Male 00:00:00 MV50 Finish
11 Avril Mackay Female 00:00:00 FV50 Finish
12 Will Deer Male 00:00:00 MV40 Finish
13 Sweeper 2 Crew 00:00:00 Finish
14 James Ollerenshaw Male 00:00:00 MV40 Finish
15 Duncan Baber Male 00:00:00 MV60 Finish
16 Peter Kidd Male 00:00:00 MV60 Finish
17 Simon Welch Male 00:00:00 MV40 Finish
18 Angela Moore Female 00:00:00 FV40 Finish
19 Simon Duckett Male 00:00:00 MV40 Finish
20 Andy Pickering Male 00:00:00 MV50 Finish
21 Duncan Ridley Male 00:00:00 MV60 Finish
22 Louise Carter Female 00:00:00 FV40 Finish
23 Mark Berry Male 00:00:00 MV40 Finish
24 Kevin Limon Male 00:00:00 MV50 Finish
25 Matt Williams Male 00:00:00 MV40 Finish
26 Fiona Oakes Female 00:00:00 FV40 Finish
27 Anthony Erskine Male 00:00:00 MV40 Finish
28 Chris Sayles Male 00:00:00 MV40 Finish
29 Andrea Clyburn Female 00:00:00 FV40 Finish
30 Adam Bridges Male 00:00:00 MV40 Finish
31 Adrian Martin Male 00:00:00 MV50 Finish
32 Joe Worthington Male 00:00:00 MV40 Finish
33 Rosina Rowland Female 00:00:00 FV50 Finish
34 Kevin Gay Male 00:00:00 MV40 Finish
35 Paul Gribbon Male 00:00:00 M Finish
36 James Hinson Male 00:00:00 MV40 Finish
37 Matthew Swan Male 00:00:00 M Finish
38 Rebecca Elliott Female 00:00:00 FV40 Finish
39 Robert Chambers Male 00:00:00 MV40 Finish
40 Joel Mcglynn Male 00:00:00 M Finish
41 Farsley Flyers 3 Relay 00:00:00 Finish
42 Nicola Swinbourne Female 00:00:00 F Finish
43 Amanda Welburn-Smith Female 00:00:00 FV40 Finish
44 Giles Humphreys-Evans Male 00:00:00 MV40 Finish
45 Craig ‘Quiltman’ Thornton Male 00:00:00 MV40 Finish
46 Amanda Hibbert Female 00:00:00 FV50 Finish
47 Gary Crisp Male 00:00:00 MV40 Finish
48 Pete Morgan Male 00:00:00 MV40 Finish
49 runfit trio Relay 00:00:00 Finish
50 Amy Yates Female 00:00:00 F Finish
51 Jonathan Jamison Male 00:00:00 MV50 Finish
52 Philippe Viard Male 00:00:00 MV40 Finish
53 Janet Kay Female 00:00:00 FV50 Finish
54 Tom Day Male 00:00:00 M Finish
55 Jamie Norman Male 00:00:00 MV40 Finish
56 Tim Antrobus Male 00:00:00 MV50 Finish
57 Jemy Jose Male 00:00:00 MV40 Finish
58 Thomas Watson Male 00:00:00 M Finish
59 Louise Meynell Female 00:00:00 FV50 Finish
60 Jon Dixon Male 00:00:00 M Finish
61 David Peel Male 00:00:00 M Finish
62 Paul Readman Male 00:00:00 MV40 Finish
63 Clare Agar Female 00:00:00 F Finish
64 Tom Barwick Male 00:00:00 MV40 Finish
65 Richard Lawton Male 00:00:00 MV50 Finish
66 Richard Whitaker Male 00:00:00 MV40 Finish
67 Michelle Newton Female 00:00:00 FV40 Finish
68 Barry Edwards Male 00:00:00 MV40 Finish
69 Nicolas Rongy Male 00:00:00 MV40 Finish
70 Claire Chapman Female 00:00:00 FV40 Finish
71 Paul Bowden Male 00:00:00 MV40 Finish
72 Paul Long Male 00:00:00 MV40 Finish
73 Carl Wise Male 00:00:00 MV40 Finish
74 Janine Paul Female 00:00:00 F Finish
75 Will Gander Male 00:00:00 MV40 Finish
76 Sean Higgins Male 00:00:00 M Finish
77 Thomas Storey Male 00:00:00 M Finish
78 Susan Davies Female 00:00:00 FV40 Finish
79 Shaun Burgess Male 00:00:00 M Finish
80 Rodger Martin Male 00:00:00 MV50 Finish
81 Charlie's Chums Canicross Trio Relay 00:00:00 Finish
82 Sarah Short Female 00:00:00 FV40 Finish
83 Eric Green Male 00:00:00 MV50 Finish
84 Peter Hatch Male 00:00:00 MV50 Finish
85 Simon Hogg Male 00:00:00 MV40 Finish
86 Marty Thomas Male 00:00:00 MV40 Finish
87 Kathryn Hammond Female 00:00:00 FV40 Finish
88 Michael Cottam Male 00:00:00 MV50 Finish
89 Daniel Milton Male 00:00:00 M Finish
90 Legs Misérables Relay 00:00:00 Finish
91 Kirsty Wareing Female 00:00:00 F Finish
92 Jocelyn Wilkinson Female 00:00:00 F Finish
93 Chris Jackson Male 00:00:00 MV40 Finish
94 Kev Tyerman Male 00:00:00 MV40 Finish
95 Caroline Johns Female 00:00:00 FV40 Finish
96 Craig Davie Male 00:00:00 MV40 Finish
97 Calvin Nicholson Male 00:00:00 MV40 Finish
98 Three Men And a Little Lady Relay 00:00:00 Finish
99 Peter Allanach Male 00:00:00 MV50 Finish
100 Thomas Jones Male 00:00:00 MV40 Finish
101 Mark Waters Male 00:00:00 M Finish
102 Cloey Mason Female 00:00:00 FV40 Finish
103 Andrew Dick Male 00:00:00 MV40 Finish
104 Mark Osborne Male 00:00:00 MV50 Finish
105 Duncan Platt Male 00:00:00 MV40 Finish
106 Andrew Bales Male 00:00:00 M Finish
107 Craig Kilday Male 00:00:00 MV40 Finish
108 Andrew Whiles Male 00:00:00 MV50 Finish
109 Linda Morgan Female 00:00:00 F Finish
110 Gary Duncan Male 00:00:00 MV40 Finish
111 Ian Robertson Male 00:00:00 MV40 Finish
112 Victoria Carter Female 00:00:00 F Finish
113 David Betteridge Male 00:00:00 MV40 Finish
114 Mark Limon Male 00:00:00 MV60 Finish
115 Lee Williams Male 00:00:00 M Finish
116 Shelly Oyston Female 00:00:00 F Finish
117 Alex Firmin Male 00:00:00 M Finish
118 Nick Simmons Male 00:00:00 MV40 Finish
119 Pamela Costello Female 00:00:00 FV60 Finish
120 Lee Brockbank Male 00:00:00 M Finish
121 Iain Martin Male 00:00:00 MV50 Finish
122 Sean Young Male 00:00:00 MV50 Finish
123 Helen Schofield Female 00:00:00 FV40 Finish
124 Stephen Gibson Male 00:00:00 M Finish
125 Dave Hall Male 00:00:00 MV40 Finish
126 Michael Hodgkiss Male 00:00:00 MV40 Finish
127 Tony Taylor Male 00:00:00 M Finish
128 Caroline Graham Female 00:00:00 FV40 Finish
129 Peter Clark Male 00:00:00 M Finish
130 Paul Mclean Male 00:00:00 MV40 Finish
131 Farsley Flyers 41 Relay 00:00:00 Finish
132 Sarah Taylor Female 00:00:00 FV40 Finish
133 Jeannie Wilde Female 00:00:00 FV50 Finish
134 Matthew Hunton Male 00:00:00 M Finish
135 Michael Todd Male 00:00:00 MV40 Finish
136 Alison Hyde Female 00:00:00 FV50 Finish
137 Phil Cuthbert#Thebeardman Male 00:00:00 M Finish
138 Andrew Morrissey Male 00:00:00 M Finish
139 RunFit Hartlepool Team B Relay 00:00:00 Finish
140 Claire Young Female 00:00:00 F Finish
141 Michael Johnson Male 00:00:00 M Finish
142 Dan Walker Male 00:00:00 MV40 Finish
143 Emma Lavelle-Wood Female 00:00:00 FV40 Finish
144 Garth De Roux Male 00:00:00 MV40 Finish
145 Graham North Male 00:00:00 MV40 Finish
146 Richard Archer Male 00:00:00 MV40 Finish
147 Russ Kelly Male 00:00:00 MV40 Finish
148 Mark Webster Male 00:00:00 MV40 Finish
149 Samantha Midgley Female 00:00:00 FV50 Finish
150 John Donaldson Male 00:00:00 M Finish
151 Andrew Petford Male 00:00:00 MV50 Finish
152 Akos Revesz Male 00:00:00 M Finish
153 Rebecca Bowes Female 00:00:00 FV40 Finish
154 Christopher Belton Male 00:00:00 M Finish
155 Andrew Lilley Male 00:00:00 MV40 Finish
156 Barry Wilkinson Male 00:00:00 MV40 Finish
157 Sarah Norman Female 00:00:00 FV50 Finish
158 Paul Elsley Male 00:00:00 MV40 Finish
159 Mark Russell Male 00:00:00 MV40 Finish
160 Mandy Clarke Female 00:00:00 FV50 Finish
161 Stephen Braithwaite Male 00:00:00 MV40 Finish
162 Phil Marsh Male 00:00:00 MV40 Finish
163 John Withinshaw Male 00:00:00 MV40 Finish
164 Lauren Pennock Female 00:00:00 F Finish
165 Paul Gardiner Male 00:00:00 MV50 Finish
166 Alan Hilley Male 00:00:00 M Finish
167 Nick Stubbs Male 00:00:00 MV40 Finish
168 Jude Dayne Female 00:00:00 FV50 Finish
169 Tony Carr Male 00:00:00 MV50 Finish
170 Ricky Martin Male 00:00:00 M Finish
171 Dance Troupe Rejects Relay 00:00:00 Finish
172 Lorna Simpkin Female 00:00:00 FV50 Finish
173 Simon Green Male 00:00:00 MV40 Finish
174 Anthony Hughes Male 00:00:00 MV40 Finish
175 Steven Thompson Male 00:00:00 MV50 Finish
176 Barbara Hermann Female 00:00:00 FV40 Finish
177 Gareth Crabb Male 00:00:00 MV40 Finish
178 Michael Moloney Male 00:00:00 M Finish
179 Runfit team A Relay 00:00:00 Finish
180 Katie Waugj Female 00:00:00 FV40 Finish
181 Susan Wilson Female 00:00:00 FV50 Finish
182 David James Male 00:00:00 MV50 Finish
183 Noel Urwin Male 00:00:00 MV50 Finish
184 Rachel Jones Female 00:00:00 FV40 Finish
185 Owain Davies Male 00:00:00 M Finish
186 Andy Norman Male 00:00:00 MV40 Finish
187 Vic & ste Relay 00:00:00 Finish
188 Dean Allcroft Male 00:00:00 MV50 Finish
189 Gareth Harland Male 00:00:00 MV40 Finish
190 Christopher Watson Male 00:00:00 M Finish
191 Hannah McMahon Female 00:00:00 F Finish
192 Danny Dixon Male 00:00:00 MV40 Finish
193 James Pawson Male 00:00:00 M Finish
194 Paddy Prout Male 00:00:00 MV40 Finish
195 Joanne Abbott Female 00:00:00 FV40 Finish
196 Simon Barnes Male 00:00:00 MV40 Finish
197 David Laverick Male 00:00:00 M Finish
198 Stephen Whincup Male 00:00:00 MV50 Finish
199 Lesley Murphy Female 00:00:00 F Finish
200 Colin Eberhardt Male 00:00:00 MV40 Finish
201 Jonathan Iqbal Robun Male 00:00:00 MV40 Finish
202 Maura Chacksfield Female 00:00:00 FV50 Finish
203 Stuart Black Male 00:00:00 MV50 Finish
204 Matt Lindon Male 00:00:00 M Finish
205 Neil Wilson Male 00:00:00 MV40 Finish
206 Nicola Palmer Female 00:00:00 F Finish
207 Ray Foulkes Male 00:00:00 MV50 Finish
208 Jonathon Heslop Male 00:00:00 M Finish
209 Nathaniel Snell Male 00:00:00 MV40 Finish
210 Linda Cromwell Female 00:00:00 FV60 Finish
211 Jim Bulmer Male 00:00:00 MV40 Finish
212 Michael Martin Male 00:00:00 M Finish
213 Charlie's Chums Canicross Four Relay 00:00:00 Finish
214 Angela Shepherd Female 00:00:00 FV50 Finish
215 Andy Goddard Male 00:00:00 MV40 Finish
216 Colin Haslett Male 00:00:00 M Finish
217 David Hodgson Male 00:00:00 MV60 Finish
218 Mark Thistlethwaite Male 00:00:00 M Finish
219 Shelley Green Female 00:00:00 FV40 Finish
220 Andy Cole Male 00:00:00 MV70 Finish
221 Jonny Milner Male 00:00:00 M Finish
222 Farsley Flyers 42 Relay 00:00:00 Finish
223 Sarah Walch Female 00:00:00 FV40 Finish
224 Alex Brown Retired 00:00:00 MV40 Ravenscar
225 Denise Walker Retired 00:00:00 FV50 Saltwick
226 Sean Backhouse Retired 00:00:00 MV40 Saltburn
227 Andrew Collings Retired 00:00:00 MV40 Ravenscar
228 Lindsay Hamilton Retired 00:00:00 F RH Bay
229 Heather Mawrey Retired 00:00:00 F Ravenscar
230 Elizabeth Nairn Retired 00:00:00 F Ravenscar
231 Paul Reed Retired 00:00:00 MV40 Scarborough
232 Lee Vasey Retired 00:00:00 MV50 Saltburn
233 Katarzyna Carter Retired 00:00:00 F Ravenscar
234 Denise Zachariasz Retired 00:00:00 FV40 Ravenscar
235 Lydia Allen Retired 00:00:00 F Ravenscar
236 Chris Dempsey Retired 00:00:00 MV40 Ravenscar
237 Richard Mann Retired 00:00:00 M Ravenscar
238 Heather Mochrie Retired 00:00:00 F Ravenscar
239 Harry Pinder Retired 00:00:00 M Saltburn
240 Roger Spence Retired 00:00:00 MV50 Saltwick
241 Dawn Brown Retired 00:00:00 FV40 Ravenscar
242 William Whincup Retired 00:00:00 MV40 Ravenscar
243 Jon Bond Retired 00:00:00 MV40 Saltwick
244 Ross Cooling Retired 00:00:00 M Saltburn
245 Marcus Hawthorn Retired 00:00:00 MV50 Ravenscar
246 Alan McGarrity Retired 00:00:00 MV50 Saltwick
247 Simon Peacock Retired 00:00:00 MV50 Ravenscar
248 Nathan Risser Retired 00:00:00 M Ravenscar
249 Thomas Waines Retired 00:00:00 M Ravenscar
250 Katharine Challen Retired 00:00:00 F Ravenscar
251 Sweeper 1 Crew 00:00:00 Scarborough
252 Craig Atkinson Retired 00:00:00 M Saltwick
253 Peter Goodwin Retired 00:00:00 MV70 Ravenscar
254 Duncan Marsh Retired 00:00:00 MV40 Ravenscar
255 John Morrill Retired 00:00:00 MV40 Ravenscar
256 Sara Porley Retired 00:00:00 FV40 Runswick
257 Graham Thomas Retired 00:00:00 M Saltwick
258 Shaun Butterfield Retired 00:00:00 MV40 Runswick
259 Caroline Woods-Peel Retired 00:00:00 FV40 Saltburn
260 Andy Craven Retired 00:00:00 MV40 Ravenscar
261 James Loftus Retired 00:00:00 MV40 Ravenscar
262 Paul Mcmanus Retired 00:00:00 MV40 Saltwick
263 John Pickford Retired 00:00:00 MV40 Ravenscar
264 Ed Rushby Retired 00:00:00 M Runswick