The Lap 2019

Leaderboard
Bib Name Time Group Last Location
1 Andrew Chilton Male 00:00:00 Finish
2 Georgie Dawson Female 00:00:00 Finish
3 Paul Stamp Male 00:00:00 Finish
4 Daniel Gittins Male 00:00:00 Finish
5 Di Newton Female 00:00:00 Finish
6 Dan Lambert Male 00:00:00 Finish
7 Maggie Wild Female 00:00:00 Finish
8 Michael Oliver Bagshaw Male 00:00:00 Finish
9 Claire Baker Female 00:00:00 Finish
10 Gary Pattison Male 00:00:00 Finish
11 Paul Dixon Male 00:00:00 Finish
12 Sarah Haworth Female 00:00:00 Finish
13 Andrew Wadeson Male 00:00:00 Finish
14 Matthew Holt Male 00:00:00 Finish
15 Patricia Rhodes Female 00:00:00 Finish
16 Ian Moran Male 00:00:00 Finish
17 David Baron Male 00:00:00 Finish
18 Paul Cannon Male 00:00:00 Finish
19 Cass Chisholm Female 00:00:00 Finish
20 Daniel Simpson Male 00:00:00 Finish
21 Ed Gill Male 00:00:00 Finish
22 Denise McGeachy Female 00:00:00 Finish
23 David Wotton Male 00:00:00 Finish
24 Stuart Jolly Male 00:00:00 Finish
25 Clare White Female 00:00:00 Finish
26 Declan O'Duffy Male 00:00:00 Finish
27 Sam Arden Female 00:00:00 Finish
28 Jon Pain Male 00:00:00 Finish
29 Patrick Corbett Male 00:00:00 Finish
30 Heidi Griffiths Female 00:00:00 Finish
31 Andreas Tridimas Male 00:00:00 Finish
32 Mat Hickman Male 00:00:00 Finish
33 Annette Quarry Female 00:00:00 Finish
34 Richard Mason Male 00:00:00 Finish
35 Gary Aylett Male 00:00:00 Finish
36 Billy Burns Male 00:00:00 Finish
37 Caoline Billis Female 00:00:00 Finish
38 Mark Russell Male 00:00:00 Finish
39 Alex Fawcett Male 00:00:00 Finish
40 Emma Lynch Female 00:00:00 Finish
41 Paul Wilby Male 00:00:00 Finish
42 Daniel Jenkins Male 00:00:00 Finish
43 Kirsty Struthers Female 00:00:00 Finish
44 Peter Mummery Male 00:00:00 Finish
45 Siobhan Brennan Female 00:00:00 Finish
46 Jules Coleman Male 00:00:00 Finish
47 Sarah Gerrish Female 00:00:00 Finish
48 Paul Towers Male 00:00:00 Finish
49 Steven Hartle Male 00:00:00 Finish
50 Lesley Postlethwaite Female 00:00:00 Finish
51 Phil Lee Male 00:00:00 Finish
52 Amy Wright Female 00:00:00 Finish
53 Rebecca Beard Female 00:00:00 Finish
54 David Rayson Male 00:00:00 Finish
55 John Elliott Male 00:00:00 Finish
56 Abby Huxtable Female 00:00:00 Finish
57 Mark Warren Male 00:00:00 Finish
58 Lucas Introna Male 00:00:00 Finish
59 Lindsy Slamon Female 00:00:00 Finish
60 Byron Morgan Male 00:00:00 Finish
61 Jason Brooker Male 00:00:00 Finish
62 Shane Cliffe Male 00:00:00 Finish
63 Gillian Eccles Female 00:00:00 Finish
64 Philip Stephenson Male 00:00:00 Finish
65 Alex Harold Male 00:00:00 Finish
66 Helen Pike Female 00:00:00 Finish
67 Russell Law Male 00:00:00 Finish
68 Christine Wiseman Female 00:00:00 Finish
69 Laurence Ormerod Male 00:00:00 Finish
70 Julie Balchin Female 00:00:00 Finish
71 Russell Paul Male 00:00:00 Finish
72 Daniel Downman Male 00:00:00 Finish
73 Phillipa Haworth Female 00:00:00 Finish
74 Andrew Waite Male 00:00:00 Finish
75 Gary House Male 00:00:00 Finish
76 Kel Richardson Female 00:00:00 Finish
77 Jayme Morgan Male 00:00:00 Finish
78 Daniel Birkbeck Male 00:00:00 Finish
79 Phil Carter Male 00:00:00 Finish
80 Angela Colby Female 00:00:00 Finish
81 Jonathan Smithurst Male 00:00:00 Finish
82 Mike Gilpin Male 00:00:00 Finish
83 Zsofia Nemeth Female 00:00:00 Finish
84 Andrew Wren Male 00:00:00 Finish
85 Martijn Kaan Male 00:00:00 Finish
86 Angela Wilby Female 00:00:00 Finish
87 Peter O'Gorman Male 00:00:00 Finish
88 Chloe Badge Female 00:00:00 Finish
89 Anthony Patterson Male 00:00:00 Finish
90 Wayne Davies Male 00:00:00 Finish
91 Ffion Harris Female 00:00:00 Finish
92 Noel Urwin Male 00:00:00 Finish
93 Terry Holden Male 00:00:00 Finish
94 Kirsty Reade Female 00:00:00 Finish
95 Ian McFadzen Male 00:00:00 Finish
96 David Barker Male 00:00:00 Finish
97 Ian Cadman Male 00:00:00 Finish
98 Shelley Brewer Female 00:00:00 Finish
99 Alistair Shawcross Male 00:00:00 Finish
100 Chris Foden Male 00:00:00 Finish
101 Avril Mackay Female 00:00:00 Finish
102 Anthony Winter Male 00:00:00 Finish
103 Matt Johnson Male 00:00:00 Finish
104 Samantha Voss Female 00:00:00 Finish
105 Andy O'Brien Male 00:00:00 Finish
106 Joanne Adams Female 00:00:00 Finish
107 Christopher Convey Male 00:00:00 Finish
108 Louise Goddard Female 00:00:00 Finish
109 Michael Treece-Birch Male 00:00:00 Finish
110 Stephen Henderson Male 00:00:00 Finish
111 Dawn Poulter Female 00:00:00 Finish
112 Alan Lucker Male 00:00:00 Finish
113 Emma Young Female 00:00:00 Finish
114 Ian Bullass Male 00:00:00 Finish
115 Kyla Bennett Female 00:00:00 Finish
116 Dave Rogers Male 00:00:00 Finish
117 Mark Ellison Male 00:00:00 Finish
118 Joanne Love Female 00:00:00 Finish
119 Gary Webster Male 00:00:00 Finish
120 Scott Jackson Male 00:00:00 Finish
121 Linda Stott Female 00:00:00 Finish
122 Dave Moulding Male 00:00:00 Finish
123 Charles Colby Male 00:00:00 Finish
124 Jean Freeman Female 00:00:00 Finish
125 Aaron Sutton Male 00:00:00 Finish
126 Matthew Harrison Male 00:00:00 Finish
127 Kirsty Pirzkall Female 00:00:00 Finish
128 Peter Lawson Male 00:00:00 Finish
129 Kerry Woodcock Female 00:00:00 Finish
130 Philip Padfield Male 00:00:00 Finish
131 Rebekah Beadle Female 00:00:00 Finish
132 Chris Pilkington Male 00:00:00 Finish
133 Bruce Duncan Male 00:00:00 Finish
134 Lorraine Hopley Female 00:00:00 Finish
135 Brian Wallace Male 00:00:00 Finish
136 Gareth Hughes Male 00:00:00 Finish
137 Pippa Riley Female 00:00:00 Finish
138 Jon Morgan Male 00:00:00 Finish
139 Tom Booth Male 00:00:00 Finish
140 Rachel Ball Retired 00:00:00 Gummers How
141 Kevin O' Reilly Retired 00:00:00 Troutbeck
142 Jane Lawson Retired 00:00:00 Windermere
143 Connor Harrs Retired 00:00:00 Troutbeck
144 Mark Wright Retired 00:00:00 Windermere
145 Richard Brookes Retired 00:00:00 Skelwith
146 Anthony Satchwell Retired 00:00:00 Gummers How
147 Paula Morgan Retired 00:00:00 Windermere
148 Catherine Lawson Retired 00:00:00 Newby Bridge
149 Amanda Davis Retired 00:00:00 Troutbeck
150 Emily Stapleton Retired 00:00:00 Far Sawrey