The Arc50 2020

Leaderboard
Bib Name Time Group Last Location
1 Ben Beaumont Male 00:00:00 Finish
2 Stuart Thomson Male 00:00:00 Finish
3 Mike Gittins Male 00:00:00 Finish
4 Luke Jones Male 00:00:00 Finish
5 Sasha Levrier Female 00:00:00 Finish
6 Mike Painton Male 00:00:00 Finish
7 Claire Strong Female 00:00:00 Finish
8 Luke Shere Male 00:00:00 Finish
9 Luke Cracknell Male 00:00:00 Finish
10 Chris Woods Male 00:00:00 Finish
11 Carl Harrison Male 00:00:00 Finish
12 Joanna Edwards Female 00:00:00 Finish
13 Nick Martin Male 00:00:00 Finish
14 Ron Barrett Male 00:00:00 Finish
15 Nigel Swift Male 00:00:00 Finish
16 Oliver Frost Male 00:00:00 Finish
17 David Jones Male 00:00:00 Finish
18 Gill Horton Female 00:00:00 Finish
19 Andy Norris Male 00:00:00 Finish
20 Gavin Rowett Male 00:00:00 Finish
21 Tim Collingwood Male 00:00:00 Finish
22 Brandon Webb Male 00:00:00 Finish
23 Rob Hammond Male 00:00:00 Finish
24 Debbie Butt Female 00:00:00 Finish
25 Jez Mancer Male 00:00:00 Finish
26 Leanne Smith Female 00:00:00 Finish
27 Lewis Atkin Male 00:00:00 Finish
28 Iain Squires Male 00:00:00 Finish
29 Mark E Evans Male 00:00:00 Finish
30 Richard Hurdle Male 00:00:00 Finish
31 Sarah Hill Female 00:00:00 Finish
32 Martin Murphy Male 00:00:00 Finish
33 Andrew Procter Male 00:00:00 Finish
34 Rob Brown Male 00:00:00 Finish
35 Karl Walker Male 00:00:00 Finish
36 David Grose Male 00:00:00 Finish
37 Maria Anthony Female 00:00:00 Finish
38 David Mackie Male 00:00:00 Finish
39 Laura Nicholls Female 00:00:00 Finish
40 ZoÎ Watson Female 00:00:00 Finish
41 Mark Smitheram Male 00:00:00 Finish
42 Scott Downing Male 00:00:00 Finish
43 Stephen Hobbs Male 00:00:00 Finish
44 June Harrison Female 00:00:00 Finish
45 Louis Michael Male 00:00:00 Finish
46 Daniel Poole Male 00:00:00 Finish
47 Ian Boyd-Wallis Male 00:00:00 Finish
48 Jamie Tonkin Male 00:00:00 Finish
49 Jamie Goodhead Male 00:00:00 Finish
50 Dai Lawton Male 00:00:00 Finish
51 Leila Matthews Female 00:00:00 Finish
52 Natalie Taylor Female 00:00:00 Finish
53 Jason Sherwood Male 00:00:00 Finish
54 Richard Davies Male 00:00:00 Finish
55 Anne-Grethe Thillesen Non Comp 00:00:00 Finish
56 Terry Heath Male 00:00:00 Finish
57 Colleen Finn Female 00:00:00 Finish
58 Neil Martin Male 00:00:00 Finish
59 Peter Bates Male 00:00:00 Finish
60 Dan Thomas Male 00:00:00 Finish
61 Steven Gardiner Male 00:00:00 Finish
62 Andy Jones Male 00:00:00 Finish
63 Angela Irving Female 00:00:00 Finish
64 Demetrio Orefice Male 00:00:00 Finish
65 Sam Shannon Male 00:00:00 Finish
66 Stuart Colwill Male 00:00:00 Finish
67 Gareth Wellings Male 00:00:00 Finish
68 Will Harper-Penrose Male 00:00:00 Finish
69 Tamzin Davey Female 00:00:00 Finish
70 Nigel Marshall Male 00:00:00 Finish
71 Maryl Steyn Female 00:00:00 Finish
72 Andrew Barnard Male 00:00:00 Finish
73 Jamie Stephenson Male 00:00:00 Finish
74 Simon Finn Male 00:00:00 Finish
75 Stuart Hyslop Male 00:00:00 Finish
76 Karen Hilton Female 00:00:00 Finish
77 Richard Newman Male 00:00:00 Finish
78 Ben Rogers Male 00:00:00 Finish
79 Doug Cload Male 00:00:00 Finish
80 Matt Walters Male 00:00:00 Finish
81 Robb Grubb Male 00:00:00 Finish
82 Leah Atherton Female 00:00:00 Finish
83 Chris Madeley Male 00:00:00 Finish
84 Lydia Poole Female 00:00:00 Finish
85 Rebecca Wilding Female 00:00:00 Finish
86 Tom Southall Male 00:00:00 Finish
87 Kevin Eddy Male 00:00:00 Finish
88 Richard Holbrook Male 00:00:00 Finish
89 Vic Haymes Female 00:00:00 Finish
90 Jamie Muirhead Male 00:00:00 Finish
91 Mark Price Male 00:00:00 Finish
92 Nick Brenchley Male 00:00:00 Finish
93 Mike Tunney Male 00:00:00 Finish
94 Martin Greenslade Male 00:00:00 Finish
95 Steven Lee Male 00:00:00 Finish
96 Emma Nicholls Female 00:00:00 Finish
97 Carly Wardle Female 00:00:00 Finish
98 Nick Smith Male 00:00:00 Finish
99 Tristan Day Male 00:00:00 Finish
100 Neil Helson Male 00:00:00 Finish
101 Shelley Gooch-Smith Female 00:00:00 Finish
102 Gary Martin Male 00:00:00 Finish
103 Robert Collins Retired 00:00:00 St Ives (4)
104 Emily Caldwell Retired 00:00:00 Hayle
105 Denis Mckay Retired 00:00:00 Pendeen
106 Anne Golding Retired 00:00:00 St Ives (4)
107 Leanne Stocker Retired 00:00:00 St Ives (4)
108 Karina Bowers Retired 00:00:00 Hayle
109 Mark Jones Retired 00:00:00 St Ives (4)
110 Rhodri Gibbons Retired 00:00:00 St Ives (4)
111 Gareth Rogers Retired 00:00:00 St Ives (4)
112 Richard Baldock Retired 00:00:00 St Ives (4)
113 Andrew Johnson Retired 00:00:00 Hayle
114 Al Flowers Retired 00:00:00 St Ives (4)
115 Stuart Pickering Retired 00:00:00 Hayle
116 Syed Gulzar Ali Retired 00:00:00 St Ives (4)
117 Shaun Hoskin Retired 00:00:00 Hayle
118 Matthew Wigley Retired 00:00:00 Hayle
119 Robert Curtis Retired 00:00:00 St Ives (4)
120 Steve Carter Retired 00:00:00 Pendeen
121 Tommaso Migliuolo Retired 00:00:00 St Ives (4)
122 James Graham Retired 00:00:00 St Ives (4)
123 David Wainwright Retired 00:00:00 Zennor
124 Mark Brown Retired 00:00:00 St Ives (4)
125 Ken Lane Retired 00:00:00 St Ives (4)
126 Jamie Giddens Retired 00:00:00 St Ives (4)
127 Paul Smith Retired 00:00:00 St Ives (4)
128 Susie Blunt Retired 00:00:00 St Ives (4)
129 Stephen Jones Retired 00:00:00 Pendeen
130 Phil Gatsky Retired 00:00:00 St Ives (4)
131 David Price Retired 00:00:00 Portreath
132 Jane Appleton Retired 00:00:00 St Ives (4)
133 Vince Johnson Retired 00:00:00 St Ives (4)
134 Jan Davies Retired 00:00:00 St Ives (4)
135 Malcolm Cochrane Retired 00:00:00 Hayle
136 Chris Mills Retired 00:00:00 Pendeen
137 Emily Adams Retired 00:00:00 St Ives (4)
138 Anna Hatton Retired 00:00:00 St Ives (4)
139 Janet Watson Retired 00:00:00 Hayle