The Dragon Run 19

Leaderboard
Bib Name Time Group Last Location
1 Cory Hill Surfski Male 1:24:15 Finish
2 Jackson Collins Surfski Male 1:25:09 Finish
3 Kenny Rice Surfski Male 1:25:34 Finish
4 Mackenzie Hynard Surfski Male 1:25:52 Finish
5 Nicholas Notten Surfski Male 1:26:31 Finish
6 Joshua Fenn Surfski Male 1:26:41 Finish
7 Austin Kieffer Surfski Male 1:26:44 Finish
8 Sean Rice Surfski Male 1:27:15 Finish
9 Noah Havard Surfski Male 1:29:39 Finish
10 Oscar Jones Surfski Male 1:30:23 Finish
11 Shannon Eckstein Surfski Male 1:31:16 Finish
12 Cade Barnes Surfski Male 1:31:19 Finish
13 Valentin Henot Surfski Male 1:32:51 Finish
14 Sam Djodan Surfski Male 1:32:52 Finish
15 Danielle McKenzie Surfski Female 1:34:59 Finish
16 Tom Ashley Surfski Male 1:36:01 Finish
17 Hayley Nixon Surfski Female 1:37:16 Finish
18 Teneale Hatton Surfski Female 1:37:17 Finish
19 Tupuria King OC1 Male 1:38:18 Finish
20 Rachel Clarke Surfski Female 1:38:37 Finish
21 Karel Tresnak Jr OC1 Male 1:38:50 Finish
22 Andrew Watts Surfski Male 1:39:54 Finish
23 Jenna Ward Surfski Female 1:42:26 Finish
24 Michael McKeogh Surfski Male 1:43:28 Finish
25 Hong Kong / Hawaii Surfski Double Men 1:43:56 Finish
26 Nicole Birkett Surfski Female 1:44:39 Finish
27 Robert Wall Surfski Male 1:44:55 Finish
28 LBC Double Surfski Double Mixed 1:45:08 Finish
29 SHUN SHIRAHATA Surfski Male 1:45:52 Finish
30 Arkadii Petc Surfski Double Men 1:46:56 Finish
31 Bibimbap Surfski Double Men 1:47:51 Finish
32 Adrian Horsfield OC1 Male 1:49:30 Finish
33 Bruno Neukirch Surfski Male 1:49:45 Finish
34 Chathura Vishwanath Vishwanath Surfski Male 1:50:15 Finish
35 Team Enya OC2 Male 1:50:45 Finish
36 Jim Foti OC1 Male 1:50:57 Finish
37 Uli Gwinner Surfski Male 1:51:35 Finish
38 Jane Smith Surfski Double Mixed 1:52:10 Finish
39 Craig Nortje Surfski Male 1:52:25 Finish
40 SERGEI TOVKAN OC1 Male 1:53:47 Finish
41 Robert Stevenson Surfski Male 1:54:29 Finish
42 John Goller OC1 Male 1:54:36 Finish
43 Tsz Chung Cheung Surfski Male 1:54:56 Finish
44 Jack Seymour OC1 Male 1:55:25 Finish
45 Cameron Jacome OC1 Male 1:56:03 Finish
46 Andy Cummings OC1 Male 1:56:18 Finish
47 Daryl Remmler Surfski Male 1:56:26 Finish
48 Iwona Gancarz Surfski Female 1:56:59 Finish
49 Melanie Keppler Surfski Female 1:58:12 Finish
50 Stracomer Queen Surfski Double Men 1:58:36 Finish
51 Ku Kia'i Mauna OC2 Female 1:58:50 Finish
52 Alex De Miranda OC1 Male 1:58:53 Finish
53 Nick Scott OC1 Male 1:59:04 Finish
54 Billy Balding OC1 Male 1:59:06 Finish
55 Thomas Xenophon Gladstone Gladstone Surfski Male 2:00:16 Finish
56 Pietro Poma Surfski Male 2:00:50 Finish
57 TUIMANA TEAM TAHO’E OC1 Male 2:00:52 Finish
58 Igor Gavrilov OC1 Male 2:03:03 Finish
59 Jeremy Young OC1 Male 2:05:01 Finish
60 James Williamson OC1 Male 2:05:15 Finish
61 Anna Mathisen OC1 Female 2:06:14 Finish
62 Warren Warner Surfski Male 2:06:52 Finish
63 Alex Quaas Surfski Male 2:07:04 Finish
64 François Brassard OC1 Male 2:07:05 Finish
65 Claudia Ann Tarr Surfski Female 2:07:06 Finish
66 Jess King OC1 Female 2:07:32 Finish
67 Benny Chan OC1 Male 2:07:36 Finish
68 Bodo Lenitschek OC1 Male 2:08:14 Finish
69 Aulani Hall OC1 Female 2:08:34 Finish
70 Leonardo Almeida OC1 Male 2:08:36 Finish
71 John Mclennan OC1 Male 2:08:56 Finish
72 Ritchie Bent Surfski Double Men 2:09:26 Finish
73 Derek Mabbott OC1 Male 2:09:37 Finish
74 Kwok Zu Lim OC1 Male 2:09:56 Finish
75 Yury Ryabinin OC1 Male 2:10:01 Finish
76 Inigo Sanchez Arrotegui Arrotegui OC1 Male 2:10:19 Finish
77 Daniele Ferraretto OC1 Male 2:10:39 Finish
78 Tony Mitchell Surfski Male 2:11:19 Finish
79 Oceanswell OC2 Male 2:11:29 Finish
80 Marcelo Rosas OC1 Male 2:12:14 Finish
81 Greg Pittams OC1 Male 2:12:34 Finish
82 Brian Bigos OC1 Male 2:13:00 Finish
83 Ryan Lopes OC1 Male 2:13:02 Finish
84 Jason Daborn OC1 Male 2:13:14 Finish
85 Francesca Zino Roper OC1 Female 2:13:36 Finish
86 Tim Galt Surfski Male 2:14:25 Finish
87 Peter Austin Surfski Male 2:14:42 Finish
88 Duncan Edward Surfski Male 2:14:57 Finish
89 Thomas Walsh Surfski Male 2:16:04 Finish
90 F Mark Fucci OC1 Male 2:16:48 Finish
91 Tina Tinggaard OC1 Female 2:17:34 Finish
92 Joelle Foti OC1 Female 2:19:24 Finish
93 Paul Collins OC1 Male 2:19:26 Finish
94 Kiyomi Makino Surfski Female 2:19:51 Finish
95 Tatjana Baehr Surfski Female 2:20:00 Finish
96 Asia Eyton OC1 Female 2:21:04 Finish
97 Hunter Jamieson Surfski Male 2:21:48 Finish
98 Erin Juhl OC1 Female 2:22:21 Finish
99 Dan Couvrette OC1 Male 2:22:42 Finish
100 Gerry Redmond Surfski Male 2:23:50 Finish
101 Katerina Vichou OC1 Female 2:24:36 Finish
102 Thomas Armistead OC1 Male 2:24:39 Finish
103 Bruno Arboit Surfski Male 2:24:53 Finish
104 Jamie Paton Surfski Male 2:25:03 Finish
105 Sulynn Chuang Surfski Female 2:25:35 Finish
106 Rachel Mosen Mosen OC1 Female 2:27:35 Finish
107 Elita Seow OC1 Female 2:29:04 Finish
108 Deanne Young OC1 Female 2:39:31 Finish
109 Canoe Academy Singapore OC2 Female 2:40:34 Finish
110 Fraser Douglas OC1 Male 2:41:42 Finish
111 Rebecca Dempster OC1 Female 2:44:24 Finish
112 Ross Milne OC1 Male 3:00:25 Finish