The Dragon Run 19

Leaderboard
Bib Name Time Group Last Location
Cory Hill Surfski Male 1:24:15 Finish
Jackson Collins Surfski Male 1:25:09 Finish
Kenny Rice Surfski Male 1:25:34 Finish
Mackenzie Hynard Surfski Male 1:25:52 Finish
Nicholas Notten Surfski Male 1:26:31 Finish
Joshua Fenn Surfski Male 1:26:41 Finish
Austin Kieffer Surfski Male 1:26:44 Finish
Sean Rice Surfski Male 1:27:15 Finish
Noah Havard Surfski Male 1:29:39 Finish
Oscar Jones Surfski Male 1:30:23 Finish
Shannon Eckstein Surfski Male 1:31:16 Finish
Cade Barnes Surfski Male 1:31:19 Finish
Valentin Henot Surfski Male 1:32:51 Finish
Sam Djodan Surfski Male 1:32:52 Finish
Danielle McKenzie Surfski Female 1:34:59 Finish
Tom Ashley Surfski Male 1:36:01 Finish
Hayley Nixon Surfski Female 1:37:16 Finish
Teneale Hatton Surfski Female 1:37:17 Finish
Tupuria King OC1 Male 1:38:18 Finish
Rachel Clarke Surfski Female 1:38:37 Finish
Karel Tresnak Jr OC1 Male 1:38:50 Finish
Andrew Watts Surfski Male 1:39:54 Finish
Jenna Ward Surfski Female 1:42:26 Finish
Michael McKeogh Surfski Male 1:43:28 Finish
Hong Kong / Hawaii Surfski Double Men 1:43:56 Finish
Nicole Birkett Surfski Female 1:44:39 Finish
Robert Wall Surfski Male 1:44:55 Finish
LBC Double Surfski Double Mixed 1:45:08 Finish
SHUN SHIRAHATA Surfski Male 1:45:52 Finish
Arkadii Petc Surfski Double Men 1:46:56 Finish
Bibimbap Surfski Double Men 1:47:51 Finish
Adrian Horsfield OC1 Male 1:49:30 Finish
Bruno Neukirch Surfski Male 1:49:45 Finish
Chathura Vishwanath Vishwanath Surfski Male 1:50:15 Finish
Team Enya OC2 Male 1:50:45 Finish
Jim Foti OC1 Male 1:50:57 Finish
Uli Gwinner Surfski Male 1:51:35 Finish
Jane Smith Surfski Double Mixed 1:52:10 Finish
Craig Nortje Surfski Male 1:52:25 Finish
SERGEI TOVKAN OC1 Male 1:53:47 Finish
Robert Stevenson Surfski Male 1:54:29 Finish
John Goller OC1 Male 1:54:36 Finish
Tsz Chung Cheung Surfski Male 1:54:56 Finish
Jack Seymour OC1 Male 1:55:25 Finish
Cameron Jacome OC1 Male 1:56:03 Finish
Andy Cummings OC1 Male 1:56:18 Finish
Daryl Remmler Surfski Male 1:56:26 Finish
Iwona Gancarz Surfski Female 1:56:59 Finish
Melanie Keppler Surfski Female 1:58:12 Finish
Stracomer Queen Surfski Double Men 1:58:36 Finish
Ku Kia'i Mauna OC2 Female 1:58:50 Finish
Alex De Miranda OC1 Male 1:58:53 Finish
Nick Scott OC1 Male 1:59:04 Finish
Billy Balding OC1 Male 1:59:06 Finish
Thomas Xenophon Gladstone Gladstone Surfski Male 2:00:16 Finish
Pietro Poma Surfski Male 2:00:50 Finish
TUIMANA TEAM TAHO’E OC1 Male 2:00:52 Finish
Igor Gavrilov OC1 Male 2:03:03 Finish
Jeremy Young OC1 Male 2:05:01 Finish
James Williamson OC1 Male 2:05:15 Finish
Anna Mathisen OC1 Female 2:06:14 Finish
Warren Warner Surfski Male 2:06:52 Finish
Alex Quaas Surfski Male 2:07:04 Finish
François Brassard OC1 Male 2:07:05 Finish
Claudia Ann Tarr Surfski Female 2:07:06 Finish
Jess King OC1 Female 2:07:32 Finish
Benny Chan OC1 Male 2:07:36 Finish
Bodo Lenitschek OC1 Male 2:08:14 Finish
Aulani Hall OC1 Female 2:08:34 Finish
Leonardo Almeida OC1 Male 2:08:36 Finish
John Mclennan OC1 Male 2:08:56 Finish
Ritchie Bent Surfski Double Men 2:09:26 Finish
Derek Mabbott OC1 Male 2:09:37 Finish
Kwok Zu Lim OC1 Male 2:09:56 Finish
Yury Ryabinin OC1 Male 2:10:01 Finish
Inigo Sanchez Arrotegui Arrotegui OC1 Male 2:10:19 Finish
Daniele Ferraretto OC1 Male 2:10:39 Finish
Tony Mitchell Surfski Male 2:11:19 Finish
Oceanswell OC2 Male 2:11:29 Finish
Marcelo Rosas OC1 Male 2:12:14 Finish
Greg Pittams OC1 Male 2:12:34 Finish
Brian Bigos OC1 Male 2:13:00 Finish
Ryan Lopes OC1 Male 2:13:02 Finish
Jason Daborn OC1 Male 2:13:14 Finish
Francesca Zino Roper OC1 Female 2:13:36 Finish
Tim Galt Surfski Male 2:14:25 Finish
Peter Austin Surfski Male 2:14:42 Finish
Duncan Edward Surfski Male 2:14:57 Finish
Thomas Walsh Surfski Male 2:16:04 Finish
F Mark Fucci OC1 Male 2:16:48 Finish
Tina Tinggaard OC1 Female 2:17:34 Finish
Joelle Foti OC1 Female 2:19:24 Finish
Paul Collins OC1 Male 2:19:26 Finish
Kiyomi Makino Surfski Female 2:19:51 Finish
Tatjana Baehr Surfski Female 2:20:00 Finish
Asia Eyton OC1 Female 2:21:04 Finish
Hunter Jamieson Surfski Male 2:21:48 Finish
Erin Juhl OC1 Female 2:22:21 Finish
Dan Couvrette OC1 Male 2:22:42 Finish
Gerry Redmond Surfski Male 2:23:50 Finish
Katerina Vichou OC1 Female 2:24:36 Finish
Thomas Armistead OC1 Male 2:24:39 Finish
Bruno Arboit Surfski Male 2:24:53 Finish
Jamie Paton Surfski Male 2:25:03 Finish
Sulynn Chuang Surfski Female 2:25:35 Finish
Rachel Mosen Mosen OC1 Female 2:27:35 Finish
Elita Seow OC1 Female 2:29:04 Finish
Deanne Young OC1 Female 2:39:31 Finish
Canoe Academy Singapore OC2 Female 2:40:34 Finish
Fraser Douglas OC1 Male 2:41:42 Finish
Rebecca Dempster OC1 Female 2:44:24 Finish
Ross Milne OC1 Male 3:00:25 Finish