Overall Class Bib Nation Name Class Last Location Day 1 Day 2 Time
1 1 45 Swapnil Wagle Participants Finish 07:56:38 09:21:04
2 2 44 Francis Punthenpurrkal Participants Finish 07:55:02 09:24:39
3 3 10 Ellie Anthony Participants Finish 08:32:32 09:27:39
4 4 12 Zoe Garnish Participants Finish 08:32:31 09:35:33
5 5 41 Ajay Shah Participants Finish 08:32:35 09:57:28
6 6 42 Lee Green Participants Finish 08:34:46 09:58:11
7 7 43 Sandip Borad Participants Finish 08:54:37 10:05:02
8 8 80 Therese Langseth Participants Finish 08:34:07 10:34:56
9 9 11 Utku Yildirim Participants Finish 08:32:24 12:32:24
10 10 83 Otto Torenbosch Participants Finish 10:33:17 08:31:45 19:05:02
11 11 33 Ellis Radcliffe Participants Finish 12:04:43 07:22:42 19:27:25
12 12 94 Josh Rutland Participants Finish 12:06:26 07:38:41 19:45:07
13 13 90 Robert Wester Participants Finish 12:06:30 07:40:08 19:46:38
14 14 103 Stuart Brown Participants Finish 11:44:23 08:20:36 20:04:59
15 15 100 Calum Sloan Participants Finish 11:50:38 08:22:35 20:13:13
16 16 96 Michael Condie Participants Finish 11:52:44 08:22:35 20:15:19
17 17 99 Frances Morris Participants Finish 11:54:41 08:22:34 20:17:15
18 18 1 Tom Collinson Participants Finish 12:26:09 07:57:19 20:23:28
19 19 38 James Clark Participants Finish 11:53:20 08:34:36 20:27:56
20 20 102 Darren Wilson Participants Finish 11:57:22 08:30:55 20:28:17
21 21 101 Nick Potroanchenu Participants Finish 12:00:57 08:28:32 20:29:29
22 22 104 Darren Nowers Participants Finish 12:09:24 08:21:04 20:30:28
23 23 5 Nikhilesh Jain Participants Finish 12:34:41 07:56:39 20:31:20
24 24 7 Jackey Jing Participants Finish 12:34:50 07:56:36 20:31:26
25 25 28 Alexander Hughes Participants Finish 12:06:19 08:28:23 20:34:42
26 26 98 Michael Hill Participants Finish 12:04:20 08:34:18 20:38:38
27 27 32 Adam Christopher Brady Participants Finish 12:09:11 08:36:31 20:45:42
28 28 92 Petter Meyer Participants Finish 13:14:33 07:38:12 20:52:45
29 29 20 Sam Wilkinson Participants Finish 12:46:56 08:08:36 20:55:32
30 30 91 Trym Jacobsen Participants Finish 13:16:53 07:38:43 20:55:36
31 31 24 Paula Orellana Participants Finish 12:46:05 08:10:38 20:56:43
32 32 25 Milla Kops Participants Finish 12:46:45 08:10:34 20:57:19
33 33 93 Michael Wester Participants Finish 13:22:41 07:38:42 21:01:23
34 34 39 Lucy-Ann Canavan Participants Finish 12:25:13 08:38:29 21:03:42
35 35 19 Thomas Carter Participants Finish 13:49:00 07:18:43 21:07:43
36 36 76 Loek Ballintijn Participants Finish 12:29:01 08:46:30 21:15:31
37 37 47 Nick Cordwell Participants Finish 12:34:04 08:48:30 21:22:34
38 38 51 Steven Morris Participants Finish 12:31:18 08:54:30 21:25:48
39 39 50 Chris Southern Participants Finish 12:37:13 08:50:53 21:28:06
40 40 73 Arnold Voet Participants Finish 12:17:25 09:12:29 21:29:54
41 41 23 Asbjorn Kops Participants Finish 13:20:41 08:10:32 21:31:13
42 42 78 Rod Schlick Participants Finish 12:44:06 08:48:31 21:32:37
43 43 67 Tom Nooij Participants Finish 12:50:19 08:42:33 21:32:52
44 44 79 Gijs Kampschöer Participants Finish 12:48:40 08:47:37 21:36:17
45 45 6 Ian Skyner Participants Finish 13:06:58 08:30:30 21:37:28
46 46 81 Ivars Jankavs Participants Finish 12:48:47 08:48:52 21:37:39
47 47 4 Graham Flynn Participants Finish 13:07:53 08:32:48 21:40:41
48 48 2 Richard Howard Participants Finish 13:10:31 08:34:29 21:45:00
49 49 72 Jasper Romp Participants Finish 12:34:20 09:12:27 21:46:47
50 50 29 Liam Skyner Participants Finish 13:25:55 08:21:38 21:47:33
51 51 82 Peter Molloy Participants Finish 13:03:13 08:46:30 21:49:43
52 52 48 Mat Hern Participants Finish 12:47:41 09:02:04 21:49:45
53 53 86 Robert Austin Participants Finish 13:22:00 08:41:27 22:03:27
54 54 75 Arjan Oud Participants Finish 13:20:00 08:45:01 22:05:01
55 55 69 Giel Olde Monnikhof Participants Finish 13:19:52 08:46:28 22:06:20
56 56 87 Kerstin De Werk - Schadowski Participants Finish 13:26:22 08:40:45 22:07:07
57 57 88 Russell Bell Participants Finish 13:22:49 08:44:29 22:07:18
58 58 66 Pim Bosscha Participants Finish 13:17:11 08:50:45 22:07:56
59 59 49 Naomi Evans Participants Finish 13:18:37 08:50:53 22:09:30
60 60 70 Kelsey Huijsing Participants Finish 13:24:02 08:48:19 22:12:21
61 61 89 Simon Hall Participants Finish 13:29:14 08:44:31 22:13:45
62 62 85 Simon Merritt Participants Finish 13:35:53 08:46:30 22:22:23
63 63 18 Daniel George Caratas Participants Finish 13:56:40 08:30:31 22:27:11
64 64 53 Prateek Oli Participants Finish 13:43:08 09:00:31 22:43:39
9 Charlotte Treble Participants Lower Man 07:24:19
35 Ana-Maria Nastase Participants Red Screes 00:00:00
34 Liam Newall Participants Red Screes 08:06:41
68 68 17 Phillip Dixon Participants Red Screes 13:16:03 13:16:03
69 1 40 Spare Non Comp Finish 07:50:44 09:11:41
70 1 123 Jonathon Will Medics Finish 11:48:06 00:21:57 12:10:03
71 2 21 Sian Cox Non Comp Finish 07:30:30 13:51:39
72 3 37 Lycrecia Rea Non Comp Finish 07:30:37 15:33:04
73 4 27 Kate Julie Murphy Non Comp Finish 12:01:18 07:28:43 19:30:01
74 5 31 Sylvain Bleton Non Comp Finish 12:04:01 07:31:04 19:35:05
75 6 36 William Spencer Non Comp Finish 12:05:24 07:30:17 19:35:41
76 7 68 René Biegstraaten Non Comp Finish 12:34:12 07:38:41 20:12:53
77 8 74 Pieter Westerink Non Comp Finish 12:30:10 07:43:06 20:13:16
78 9 52 Spare Non Comp Finish 12:44:38 07:32:51 20:17:29
79 10 14 Luke Pearson Non Comp Finish 13:30:55 07:30:34 21:01:29
80 11 13 Spare Non Comp Finish 13:54:11 07:24:53 21:19:04
81 12 46 Thomas Hall Non Comp Finish 13:49:01 07:36:21 21:25:22
82 13 16 Spare Non Comp Finish 13:52:34 07:42:40 21:35:14
83 2 124 Luke Collyer Medics Finish 13:54:23 08:41:37 22:36:00
84 14 71 Rijk Jonkman Non Comp Seat Sandal 12:36:08 16:31:52
85 15 30 Spare Non Comp Finish 12:08:25 12:08:25
86 16 26 Spare Non Comp Finish 12:46:27 12:46:27
87 17 3 Spare Non Comp Finish 13:49:54 13:49:54
22 Spare Non Comp Great Gable 06:17:14
15 Spare Non Comp Great Gable 06:19:20
8 Spare Non Comp High Stile 02:40:47
64 Spare Non Comp Start 00:00:00
61 Spare Non Comp None 00:00:00
122 Alex Leat Non Comp None 00:00:00